Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Shinigami szállás

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Shinigami szállás Left_bar_bleue14000/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Shinigami szállás Left_bar_bleue0/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (0/50000)

Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2009 2:16 pm

Egy lakás, amelyet a shinigamik használnak szállás gyanánt, mikor épp földi küldetésen vannak. Itt találhatók a szükséges eszközök is a földi ittlétükhöz.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Zakai Rasi
Shinigami
Zakai Rasi


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : Budapest/Nyáregyháza
Regisztrált : 2009. Apr. 16.

Karakterlap
Reiatsu:
Shinigami szállás Left_bar_bleue206/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (206/50000)
Démonmágia:
Shinigami szállás Left_bar_bleue50000/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2009 3:42 pm

*Rasi és Yakumi be ment a házba amibe menniük kellet.~Végre itt vagyunk.De különösek ezek a házak.Az ágy valami lábon van és nem a földön az meg hogy lehet?Na mindegy pihenni ezek is jók lesznek.~*Rasi körbenéz hogy nincs-e valami különös a szobában.Rögtön meg pillant egy szerkezetet.*~Biztos ez lesz a hollow érzékelő.Alig várom hogy ki nyírjuk őt.De az a kérdés még hogy hány shinigamit tudott megölni eddig.Ha sokat nekem annyi szint, ha keveset akkor dir-dur és hulla lett.De az is igaz hogy nem szabad lebecsülni senkit és semmit.De addig pihenés.~*Rasi ásít egyet és lepihen az egyik sarokba.*~Az a jó hogy én akár hogy eltudok aludni kivéve ha nem bosszant senki.
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Shinigami szállás Left_bar_bleue14000/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Shinigami szállás Left_bar_bleue0/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (0/50000)

Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2009 7:44 pm

*Yakumi szinte berobbna a szobába, és felkapja az érzékelőt, egyből zsebrevágja.* -Nah, ez megvan.*Jegyzi meg, majd rátekint Rasira.* -Neked van szükséged valamire? Enni akarsz az akció előtt? Vagy feltöltötted magad indulás előtt? *Teszi fel a kérdéseket, majd várja aválkaszt, ltászikr ajta, hogy legszívesebben már ő is belerobbanna a küldetésbe.*
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Zakai Rasi
Shinigami
Zakai Rasi


Hozzászólások száma : 56
Tartózkodási hely : Budapest/Nyáregyháza
Regisztrált : 2009. Apr. 16.

Karakterlap
Reiatsu:
Shinigami szállás Left_bar_bleue206/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (206/50000)
Démonmágia:
Shinigami szállás Left_bar_bleue50000/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2009 7:27 am

-Akkor induljunk minél hamarabb ha nem baj mert nagyon unom már a földet.~Az érzékelővel könnyű lesz megtalálni azt a hollow-t.Na összefoglalás róla:nagy,gyors,és páncélozott kéne egy támadási forma csak nem tudom hogy mi lenne jó hozzá.Talán alatta át csúszok és felbírom vágni és akkor jó lesz de ha nem megy akkor utána shinpuval hátrébb megyek hogy nehogy le támadjon háturól.De az is igaz hogy nem tudjuk hogy néz ki te hát majd ott ki találom.*Rasi ki ment a házból az érzékelővel.
Vissza az elejére Go down
Saito Akira




Hozzászólások száma : 124
Kor : 30
Tartózkodási hely : Székesfehérvár
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Shinigami szállás Left_bar_bleue150/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
Shinigami szállás Left_bar_bleue20/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (20/50000)

Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 2:59 pm

*hirtelen egy új tag érkezett Saito Akira*-hova mentek?*kérdezte*-mert ha küldetésre mentek akkor engem se hagyjatok ki Exclamation
Vissza az elejére Go down
Saito Akira




Hozzászólások száma : 124
Kor : 30
Tartózkodási hely : Székesfehérvár
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Shinigami szállás Left_bar_bleue150/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (150/50000)
Démonmágia:
Shinigami szállás Left_bar_bleue20/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (20/50000)

Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 3:01 pm

-ahogy érzem valamit nagyon kerestek csak nem egy halowt?*kérdezte gúnyosan-mert ha igen akkor ott tombol a temetőnél
Vissza az elejére Go down
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 31
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Shinigami szállás Left_bar_bleue280/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Shinigami szállás Left_bar_bleue0/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (0/50000)

Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 5:41 pm

*A hosszú futás után ezen a fura helyen kötünk ki. Ez kész agy baj, most komolyan miféle hely ez. Még rá nézni is rossz. Mondjuk miközben futottunk egy jó pár dolgot megtudhattam erről a Shinigamiról. Most már így nem is olyan vészes a csávó. Ismét rá nézzek habár nem értettem hirtelen, hogy mi ütött belém akkor. A csávó felé fordulok*
- Szerinted ezek most hülyéskednek velünk?
*Na mindegy nem foglalkoztam a válaszával egyből bementünk, körbe néztük és megláttuk belűről milyen nagy és szép tiszta. Oda megyünk a legközelebbi Shinigamihoz megkérdezzük mi ez a hely.*
- Ez a hely kérlek egy Shinigami Szálló.
- (mellettem lévő Shinigaminak) Akkro szerintem mára pihenjünk le és holnap neki állunk a küldetésünknek. Mivel elég sokat futottunk azért nem lenne most jó dolgunk ha találkoznánk egy erősebb Hollowval.
*Rá nézzek és ahogy látom az arcán ő is nagyon elfáradt így egyből oda álltunk a pulthoz és...*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 31
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Shinigami szállás Left_bar_bleue5000/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Shinigami szállás Left_bar_bleue5/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (5/50000)

Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 6:06 pm

/A történetet ha jól tudom nekem kéne írni. Próbáljuk meg úgy. ok?/

A hosszú út során elbeszélgettetek, így valamennyire kiismerhetted társad. Igen lustának, és kötekedőnek tűnik elsőnek.

- Szerinted ezek most hülyéskednek velünk?
- Há, nem tom. Lehet.
Jelenti ki értelmetlenül mondatát.
- Ja egyébként Sai vagyok, és ez itt a hátamon a társam. égi lovag.
Bementek az épületbe, A látvány egészen más mint kívülről. Csodálkozva nézitek a ház belsejét. Igazi Luxus lakosztálynak találjátok. Rákérdezel a közelben tartózkodó shinigamira aki szemmel láthatólag egy vendég, majd miután rákérdezel az épületre, ő már úgy is válaszol vissza nektek.
- Ez a hely kérlek egy Shinigami Szálló.
A választ hallva a társad felé fordulsz.
- Akkor szerintem mára pihenjünk le és holnap neki állunk a küldetésünknek. Mivel elég sokat futottunk azért nem lenne most jó dolgunk ha találkoznánk egy erősebb Hollowval.
A kis halálisten egy ásítással válaszol mondatodra.
Miután körülnéztetek eléggé fáradtan mentek a lakosztály vezetőjéhez aki már vár rátok.

- Biztos ti lesztek a vendégeink. Biztos elfáradtatok már. A lakosztályotok ott abban a szobában találjátok.
A pultos a kezével mutatja a szoba bejáratát.
- Pihenjenek jól.
Mondja utolsó mondatként, majd elindultok a szobába. A szoba kellemesen tágasnak bizonyul. Hano körülnézhet jobban is. Sai az ágyat veszi elsőnek célba, majd egy szó nélkül kidől és már húzza is a lóbőrt. A nap besüt az ablakon keresztül. Az ablak az utcára nyílik. Van egy kényelmes asztal. Szék, és minden amire egy Shinigaminak szüksége lehet.
Hano lefeküdhet aludni, de akár elmehet körülnézni is a városban.
Vissza az elejére Go down
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 31
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Shinigami szállás Left_bar_bleue280/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Shinigami szállás Left_bar_bleue0/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (0/50000)

Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 8:41 pm

/Elnézésedet kérem ,ez az első, hogy egy mesélővel játszom :S Szóval még szokom a helyzetet./

*Láttam, hogy Sai nem is olyan lassan, de már el is aludt. Most komolyan azért nem gondoltam volna, hogy ennyire fárasztó lehet az út. Arra gondoltam, hogy ki megyek a városba körbe szaglászom egy kicsit. Ahogy kiérek a Szállóból egy fura banda áll előttem. Rájuk nézzek, de valami lennéző tekintettel néznek vissza. Inkább hagyom őket, gondoltam. Gyorsba tovább álltam, két házzal lejjebb megláttam egy öregasszonyt. Szépen lassan oda sétálok hozzá majd megkérdezzem udvariasan, hogy nem-e tud- valamit erről az esetről.*
- Néni, nem tetszik tudni, hogy hol voltak mostanában ilyen különös dolgok? ?Mint például eltűnés, hirtelen halál esett, ilyenekre gondolok.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 31
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Shinigami szállás Left_bar_bleue5000/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Shinigami szállás Left_bar_bleue5/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (5/50000)

Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 8:52 pm

Hano hamar lelép a Shinigami szállásról és elindul, hogy nyomokat találjon. Egy igen gyanús bandába botlik amikor kilép az ajtón, de inkább csöndben eliszkol. Az úton egy öreg nővel találkozik akire rá is kérdez.
- Néni, nem tetszik tudni, hogy hol voltak mostanában ilyen különös dolgok? ?Mint például eltűnés, hirtelen halál esett, ilyenekre gondolok.
Viszont a néni szemmel láthatólag nem is látja a fiatalembert és továbbáll. A halálisten sem vár sokáíg majd útnak indul. Hano útja során egy reszkető összekuporodott lélekkel találkozhat aki egy mondatot ismételget reszketve.
- Gonosz gyerekek, gonosz gyerekek, gonosz gyerekek.
Ha kérdezősködni próbál, akkor a lélek nem válaszol. Esetleg megpróbálhatja másképp szóra bírni. De akár fel is küldheti lélekölő kardjának segítőkész a lelkek világába. Ha felküldené, akkor még tovább keresgélhet, de nyomot nem találhat. Esetleg visszatérhet ideiglenes lakhelyére és pihenéssel töltheti idejét.
Vissza az elejére Go down
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 31
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Shinigami szállás Left_bar_bleue280/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Shinigami szállás Left_bar_bleue0/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (0/50000)

Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitimeVas. Dec. 26, 2010 9:00 pm

*A lelkeket a szívem mélyéből sajnálom. Így arra jutottam, hogy segítek rajta. A kardommal /shikaira kell váltani?/ leszúrom, majd miközben távozik lelke megköszöni. Ez után arra jutok, hogy mivel ma már csináltam valami hasznosat inkább vissza térek a szállóba. Vissza fele eltévedtem. Valami teljesen máshol lyukadtam ki. Pedig asszem erről jöttem vagy mégsem? Valamilyen park szerűségi juttok. Már alig bírok állni a fáradságtól. Meglátok egy padot majd lepihenek. Majd holnap megkeresem a szállót, most inkább alszom. De előtte még imádkozom. Amikor elmondtam a minden napi imám lefeküdtem a padra.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 31
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Shinigami szállás Left_bar_bleue5000/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Shinigami szállás Left_bar_bleue5/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (5/50000)

Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 8:41 am

Nem kegyelmezel a léleknek és ledöföd kegyetlen mód. Látszik hogy nem nagyon ismered a Shinigamik módszereit. A lélek ehhez képest mégiscsak megköszöni ami teljesen érthetetlen, majd eltávozik. Fáradtnak érzed magad. Elindulsz visszafelé, de hamar eltévedsz.
/itt átugrok a parkba/
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 31
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Shinigami szállás Left_bar_bleue5000/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Shinigami szállás Left_bar_bleue5/50000Shinigami szállás Empty_bar_bleue  (5/50000)

Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 5:13 pm

/Hano. Parkból vissza a szállásra./

A harc nem tartott sokáig. Hamar meg is indultok a szállás fele. Társad nem mutat túl nagy lelkesedést. Miután megérkeztek a szálásra megpillantasz egy alakot, majd odaszólsz neki.

- Héy te ott! Kérlek hozz innivalót a szobámba és kapcsolj egy kis zenét is, ha lehet.
Erre az illető is felfigyel, majd visszaszól, viszont ekkor Hano már a szoba ajtaján lép be.
.- Hé! Nem látod, hogy én is vendég vagyok?!
A mondatod viszont a pultos is hallotta, de nem értette, hogy mit értesz innivaló alatt. Végül úgy dönt, hogy alkoholos italt önt Hano-nak, majd be is viszi a már, ekkor kényelembe lévő shinigaminak.
- Tessék az itala.
Miután átadja ki is megy a szobából, majd a shinigami belekortyol italába, és valami igen kellemeset érez, majd elkezd egy kicsit kábulni. Az ital nagy valószínűséggel nagyon erős lehet. Miután megissza innivalóját a halálisten, egyből az ágy felé veszi az irányt, majd kidől az ágyra és elalszik. Napokig semmi jelet nem találnak, aminek jelentése egyértelműen a feladat teljesítését jelentette. Megnyílik a Senkai kapu és irány vissza a Lelkek világába.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shinigami szállás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinigami szállás   Shinigami szállás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Shinigami szállás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Moshi - Shinigami
» Kunoshi- Shinigami
» Serjou Yakumi - shinigami

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: