Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Arrancar-ok lakó körletei

Go down 
+6
William Wandern
Hyaku
Hanashita Onitsura
Ulquiorra Schiffer
Kobusi
Akki Enzeru
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Akki Enzeru
Arrancar
Akki Enzeru


Hozzászólások száma : 29
Kor : 36
Tartózkodási hely : Dombegyház
Regisztrált : 2009. Apr. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue295/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (295/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue50000/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2009 7:31 am

EZ a hely különbözik az Espadák-étól. Itt az Arrancar-ok 11-99 számokig laknak. Szobáik kisebbek és "zsúfoltan" vannak. Azaz 20-30 méterenként vannak elhelyezve. Általában itt pihenik ki a küldetésük fáradalmait, de pihenésre is igen gyakran használják.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 5:14 pm

Kobusi a folyosó végén találta meg kicsiny kis szobáját.
~Mintha rám öntötték volna.
Állapította meg miután körülnézett a szűk helységben. Kicsit még szédelgett a nagy változás után ezért amellett döntött, hogy ledől egy kicsit. Lefeküdt az ágyra, és a plafont kezdte el bámulni. halkan dúdolt és gondolkodott.
~Vajon mi is a feladata egy magamfajtának? Azzal esetleg előrébb kerülhetek ha megölöm a szomszédomat?
A gondolatban forgó falra nézett.
~Át ütöm a falat, és átvágom a torkát, az izmait, és kivéreztetem...
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5000/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 5:57 pm

Miután nagy kényelembe helyezted magad egy nem várt személy lépett be a szobádba. Arca nem mutatott érzelmeket. Kezei zsebre voltak dugva. Fehér bőre volt a szószoros értelmében. Szeme pont olyan zöld volt mint az a csík ami a szeme alatt helyezkedett el. A feje tetejének bal oldalán egy sisakszerű maszkmaradvány helyezkedett el. Látszólag nagyon jó állapotban volt.
- Te lennél az új szerzemény? Nem látszol erősnek.
Tekintete rád van szegezve. Szemmel láthatólag kutat, mintha feltérképezni próbálná a tulajdonságaidat. A szeme meg sem rebben.
- Hogy hívnak? Hanyas számú vagy?

Kérdezi nyugodt, de kicsit öntelt hangnemen. Eközben mintha gondolkozna.
Igen. Ő nem más mint a 4.-es számú Espada. Ulquiorra Schiffer.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 6:27 pm

Gondolat meneteimet az ajtó nyílása szakítja félbe. oda fordíto ma fejem, felülök, közben végig nézek rajta. Kérdésére aközben válaszolok miközben felállok.
-Igen, a nevem Kobusi és a 99-es számot kaptam.
Fehér bőre és a rezzenéstelen zöld szemei kötik le főként a figyelmemet. Még senkit sem láttam ilyen sápadtnak.
-Szabad megkérdeznem kihez van szerencsém?
Érdeklődök, szemeiből próbálok kiszűrni valamit, de reménytelenül.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5000/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 6:48 pm

- Igen. Ulquiorra Schiffer a becses nevem. Remélem jól érzed magad.
Majd megfordul és kimegy az ajtón. Nem szokása mások lelki állapotáról beszélni. Ez amolyan villámnézés volt a részéről. Úgy látszik elégedetten lép ki az ajtón, bár ezt nem mutatja ki.
~ Mit akarhat Aizen nagyúr ettől a valakitől?~
Gondolkodik magában. Lépteinek kopogása végighallatszik a folyóson, majd szép lassan lehalkul és megszűnik.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 8:23 pm

-Még szokom ezt az új testet. Smile
Jelentem ki, miután elhagyja a szobát, utána megyek és az ajtóból kukucskálok.
~Vajon miért jött ide?
Miután eltűnt, és a léptei zaját sem lehetett hallani. Visszavonultam a szobámba. A "hátsó" falnak támaszkodtam és a velem szemben lévő falat bámultam amely szomszédomtól választott el. Magam elé emelem kezemet, lassan vörös fény kezdi övezni, végül gondolok egyet, leeresztem és a fény is eltűnik.
~Majd ha teljesen hozzászoktam ehhez az állapothoz.
Lefeküdtem az ágyamra és pihentem.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5000/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 6:53 am

Két személy lép be a szomszéd szobába. Egy magassarkúra és egy normális cipőre utalnak a hangok. Egy lány szólal meg először.
- Láttátok ti is?
Majd a fiú is megszólalt.
- Igen, de ki volt ez?
- Te hülye. Ő nem más volt mint Ulquiorra Schiffer. A 4.-es számú Espada.
- Espada? Mit kereshetett itt egy Espada?
- Nem tudom, de a szomszéd szobába ment, ráadásul megjegyzem, hogy shinigami reiatsut érzek onnan.
- Már megint egy halálisten? Lassan elárasztanak minket. Mindenhol csak ők fognak járkálni. Hülyeség volt hagyni, hogy Aizen vegye át az uralmat.
- Ha megerősödők meg fogom ölni Aizent, de addig is mutassuk meg a vendégszeretetünket.
- Mutassuk meg neki, hogy rossz csapathoz csatlakozott.
Ezek után kopogásokat lehet hallani. Az ajtó elé jönnek majd benyitnak rajta. Egy lány és két fiú látható. A lány és az egyik fiú szőke hajjal míg a másik fekete hajjal rendelkezik. A fekete hajú higgadt arckifejezéssel néz Kobusi-ra, míg a másik kettő gúnyos vigyort vág.
- Te vagy az új személy?
Kérdezi a lány.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 7:46 am

Nyugalmamat egy hangosra sikeredett beszélgetés zavarja meg. Felülök az ágyon, az ajtóra szegezem a figyelmemet és hallgatózom tovább.
~4. Espada itt?
Döbbenek meg, azonban a beszélgetés további részei most jobban lekötnek.
~Vendég szeretet, képzelem.
Ahogy belépnek fel állok az ágyról. Végig mérem őket és csak utána válaszolok.
-Igen.
Válaszom, rövid, tömör és határozott.
-Miért?
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5000/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 11:50 am

- Megmutatjuk neked híres vendégszeretetünket.
Mondja a szőke hajú srác. A fekete hajú csak néz. A lány is kissé elragadtatott arccal bámul, majd fénygömbök vesznek hirtelen körül, ami lassan köröznek körülötted.
- Én ahhoz nem nyúlnék.
Szólal fel a fekete hajú.
- A gömb tartalma összesűrített fényből áll, amihez ha hozzáérsz reakcióba lép, aminek hatására szétszóródik. Úgy hogy maradj egy kicsit nyugton.
A mellette lévő fiú már nem nagyon bírja türtőztetni magát, így hát Kobusi-nak ront, bár nem jár szerencsésen, mivel nekimegy az egyik gömbnek, aminek hatására az darabjaira bomlik, bár Halálistenszerű arrancarunk túléli ezt, viszont a másik arrancar megszűnik létezni. Nyoma sem marad a helyszínen. Még egy égett darabka se marad belőle.
- Megmondtam. Most hogy láttad mire vagyunk képesek, remélem te tanulsz az ő hibájából. Úgyis semmitérő személy volt. Egyébként Karakusi Yiuzaki a nevem. A rangomat viszont nem árulom el. Téged hogy hívnak?
Miután válaszolsz eltűnnek a gömbök, majd megfordul Yiuzaki és kimegy. Közben a lány is lenyugszik. Rád sziszeg egyet, majd ő is elmegy.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 1:23 pm

Kérdőn felvonom a szemöldökömet. Nem sokáig volt időm tanakodni hogy mit érthet pontosan ez alatt, furcsa gömbök kezdtek el keringeni körülöttem. Mutató ujjammal megakartam bökni az egyiket, kitapasztalni mi lehet, de még időben rám szóltak, hogy nem kéne. Vissza húztam a kezemet. Mihelyst a szöszi felém indult első gondolat ami megfogant a fejemben nem a védekezésre összpontosult.
~Ez süket, vagy csak engem akarnak bolondítani?
Megragadtam a kardom és készültem előhúzni, amikor is az illető semmivé lett.
~Ez közel sem tréfa.
Elengedem a fegyvert és várok.
-Igazán... örvendek. Kobusinak hívnak.
A lány "köszönését" figyelembe se veszem.
~Nagy ma forgalom...
Becsukom magam mögött az ajtót és elindulok a folyosón.
~Rám fér 1 kis séta.

/ Foly: Földszinti és földalatti folyosók ( Földszint) /
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeKedd Május 10, 2011 9:35 pm

A helységet sötétség borította be. Ellenfelünkkel végző Shinigami láttán izmaim összerándultak, mellkasomnál nyomás éreztem és térdre rogytam. Ekkor már teljes feketeség volt mindenütt. A kín enyhülni kezdett. Mikor felnéztem jómagamat láttam sötét ruhában.
~Te még mindig magadnál vagy?...
~' Igen, és kiűzlek ebből a testből!
~Ez már az enyém, úgy hogy tűnj el innen...
Mellkasomat furcsa érzések kezdték gyötörni, majd érzelmek kezdtek a lukból kiáramlani.
~Ezt azonnal hagyd abba...
~'Nem ez az én...
Nem hagytam, végig mondani mondanivalóját, mögé kerültem és átdöftem a mellkasát. Elforgattam benne a fegyvert. Hátára léptem és lerúgtam róla. Megfogtam a nyakát, megszorítottam és kicsit megemeltem. Ahogy megszorítottam éreztem, hogy az én nyakam is szorul. Ha jobban szorítottam a az enyém is jobban szorul. Felengedtem és a földre löktem.
~Többet a szemem elé ne kerülj...
Ahogy behunyta a szemét én kinyitottam a sajátom. Fejemet fogva felültem az ágyon. Végig simítottam a maszkom amely felülete igen csak recés volt, vastagsága megcsappant. Míg nem voltam magamnál parányi lila lángok borították a felszínét, ruhám szürkés volt. még épp láttam kifehéredni az ujja végét. Ahogy ültem és pihentem maszkom úgy kezdte visszanyerni az eredeti alakját, szépen fokozatosan. Közben fejemet fogtam és azon töprengtem, hogyan vonhatnám uralmam alá az erőmet...
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5000/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeSzomb. Május 14, 2011 7:42 pm

// Rendben. Akkor most minden eddigi szereplő figyeljen, ez alá Williem és még Takayuki is beletartozik Kobusi-n kívül. Köszönöm a játékot és 1 személyen kívül mindenkivel meg vagyok elégedve, ezért kaptok most tőlem egy mérföldkövet ami 20 reiatsu pontban nyilvánul meg. További jó szórakozást.//
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue562/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue0/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (0/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 8:43 am

/ Las Noches: Aizen Irodája -> Arrancar-ok Lakókörletei /

* Megtorpanok vezetőm mögött, és az ajtóra pillantok. Onnan a karomon lógó nyakláncra, de úgy, hogy Kobusi ne vegye észre. Ezután fiatal vezetőmre nézek. *
- Szóval itt laksz te. Állat. * Vigyorodik el. *
- Bocs, hogy lábatlankodok. Remélem, nem sokáig leszek útban. * Sóhajtok, majd elmerülök az eddig történtekben. Kalandos út volt de végre itt van. Mostantól, csak gyakorlásból áll az élete. Minden ami mozog, most az ellenfele lesz. Ha úgy tetszik, most ölte meg magát, de nem zavarta. Széles vigyora nőtt. Olyan, amilyet régen nem mutatott már. Egyszerűen sugárzott belőle, valami furcsa boldogság. *
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 7:33 pm

Benyitok a helységbe és előre engedem. A szoba alacsony. Éppen hogy nem veri be a fejét.
-Igen, tied a föld.
A lábatlankodó megjegyzésén kissé elkalandozik a fantáziám.
-Nos, remélem nem fogsz ténylegesen lábatlankodni. Nem járnál vele jól.
Bemegyek és leülök az ágyra, a falnál van egy szék. Rámutatok, hogy foglaljon helyet nyugodtan.
-Biztos vagyok benne, hogy Aizen nagyúr rövidesen intéz egy szállást a te részedre is. Hátradőlök az ágyon és megtámaszkodom a könyökömön.
-És most mik a terveid? Hogyan tovább?
Érdeklődöm, ugyan is erről eddig csak nagy vonalakban tudok.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue562/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue0/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (0/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 8:18 pm

*Furcsán fogadta a kérdést. Elhelyezkedett a széken, és előre dőlt. Nem akart erről beszélni, de még nem tudta mennyire bízhat a másikban. Nem lenne jó ötlet szétkürtölni, hogy mit is tervez. Ezért egyelőre, hárítja a kérdést.*
- Majd csak lesz valahogy nem? Amúgy, kik voltak a tagok, az asztal körül? Espada? * Terelte a szót, egy számára érdekesebb témára. Érdekelte Hueco Moundo felső rétege. Elvégre, ha a terveit véghez akarja vinni, legalább egy Espada-nál jobbnak kell lennie. *
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 8:57 pm

-Végül is, nem az én életem múlik a dolgon. Most már...
Vonok vállat, fel ülök az ágyon, beljebb húzódom rajta és a falnak dőlök.
-Igen...
Ekkor felsorolom, hogy melyiküket miről ismerheti fel és a számozásukat is tudtára adom. Ha már közénk tartozik jobb ha tudja ki kicsoda.
-Egyikük sem túl szociális. Egyedül Stark-sama, de ő többnyire Lillynette-vel.
Ecsetelem saját álláspontomat. Egy pillanatra magamba mélyedek. Fáradtnak nem igazán érzem magam így lemászok az ágyról és az ajtó felé megyek.
-Érdekelne, hogy mire vagy képes. Egy edző meccs?
Ha beleegyez elhagyuk a szobát és kimegyünk a sivatagba, jó mélyen ahol nyugodtan megküzdhetünk. Ha nem akkor visszaülök az ágyra.

/ Végtelen Sivatag: sivatag /


A hozzászólást Kobusi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 08, 2011 11:41 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hanashita Onitsura

Hanashita Onitsura


Hozzászólások száma : 202
Kor : 31
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue562/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (562/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue0/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (0/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 7:09 am

* Figyelmesen hallgatom, az Espadakról szóló mesét. Összerakom magamban a képet.*
~ Ha Aizen van legfelül, nyilván közvetlen alatta a két "testőre". Ezek után az Espada. Majd az Arrancar-ok. Ebből is szám szerint fokozatosan lefele. Ennek az alján állok most én. Ahhoz, viszont hogy megindulhassak felfele, mint a talajvíz, szükség lesz segítségre. Kobusi például. Biztosan ő is szeretne feljebb jutni. Egész rendes srácnak tűnik. *Agyal magában, és közben rágja a körmét. *
~ Csak Sai idegesít. Ki ehet az a srác? Eléggé szabadon mozgott a felső réteg között is, és Aizennel is mintha közvetlenebb kapcsolata lenne, mint egy Arrancar-nak. Az ő helyét elérni, egy ugródeszka lenne az erőhöz. Addig viszont a falat kaparva is, de haladnom kell felfele. Nem lenne rossz, egy-egy Espadással is összehaverkodni. Persze, ehhez el kell érni, hogy számoljanak velem. Hogy egyáltalán észrevegyenek. * Ekkor fejezi be a mondókáját Kobusi, Hnashita pedig abbahagyja a gondolkodást.*
~ De ne szaladjunk előre. A következő lépés, hogy elinduljak felfele. *Zárja le a saját gondolatmenetét. Mikor a fehér ruhás megszólal, alig hisz a fülének. Edző meccs? Így az ölébe hullana egy ilyen lehetőség? Felcsillan a szeme, és az ajtónál terem.*
- Benne vagyok. * Kihalássza a zsebéből a mobilt, és meglengeti a másik szeme előtt. *
- Ha elversz, ez a tied. Csak, hogy érdekesebb legyen a játék. És ami a terveimet illeti. * Kicsit lejjebb veszek a hangerőn. *
- Harc közben elmesélem. De csak ha te is. És ha továbbra is bízhatok benned.
Vissza az elejére Go down
Hyaku

Hyaku


Hozzászólások száma : 42
Kor : 33
Tartózkodási hely : Las Noches
Regisztrált : 2011. Jun. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue250/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue0/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (0/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 7:45 pm

Hyaku hálókörlete:

A megszokott étkezés után lassú léptekkel indult hálókörlete felé. Kivételesen nem látott senkit a hálókörletén kívül. Sose kérdezte, hogy ki merre megy vagy kit várnak éppen, az-az ő dolguk s Hyakut nem igazán kötötték le az ilyen dolgok. Már az sem érdekelte, hogy ki mit gondol róla, és amint kiderült, vannak néhányan, akiknek nem tetszett, hogy sokszor volt mersze kimenni Las Nochesből. Ilyet, dolgok azok nem mernek megcsinálni akik félnek. Hyaku megvolt győződve arról hogyha keresik akkor megtalálják, hisz sose ment túl messzire, és rövid pihenőre mindig visszaérkezett. Viszont az utóbbi napokban már közelebbről is találkozott azokkal a személyekkel, akik neheztelnek rá. A 25. Arrankart ez csak akkor érdekelné, ha küzdelembe fajulna a dolog.

Helyette inkább a kicsiny szobájába érve lefeküdt ágyára és elmélkedésbe kezdett. Gondolataiban az legutóbbi küzdelme volt, amikor is túlságosan eluralkodott rajta az izgatottság mámorító érzése, s ez majdnem az éltébe került. Amikor azt hitte meghal, mert nem engedte ki a kardját, akkor a halálfélelem okozta kétségbeesés és a tenni akarás vágya. Felszabadult a leblokkolt reiatsuja, de nem az ami a Senester nevezetű zanpaktojába volt zárva. Nem, ez valahonnan nagyon mélyről szabadult fel, és kihasználva ezt az áldást kiszabadította magát a rá rontó lidércek markai közül. Bár nem ez volt az első ilyen alkalom, de a történtek után elővigyázatosabb akart lenni. Sose volt még ideje megvizsgálnia, hogy lényegében mennyi reiatsu is árasztotta el fáradt testét. Mert mindig azonnal felhasználta, amolyan ösztönös módon. Persze nem volt kivel beszélnie vagy megosztani ezt az érdekes dolgot. Azon is gondolkozott, hogyha az egész leblokkolt reiatsuja összeolvadna a mostanival, akkor körülbelül mennyire erős lehetne.
Nagyjából ilyesmi gondolatok vannak már pár napja Hyaku fejében. S közben megoldást próbál találni a problémáira, de egyelőre várja a csodát. Számára egy küldetés lenne a csoda. Ezért egy ideig azt tervezi, hogy vár, de ha semmi nem történik akkor a bevált edzés tervet folytatja, s magára vállalja az ezzel járó következményeket.

Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5000/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 5:29 pm

*Hyakunak ma nagy napja lesz, mivel a levegő kellemesen hűvösnek indul a szobában. A hold fénye lesüt a falra, eközben két idegen szerzet jelenik meg az ajtaja túloldalán. Látszólag boldogok, mivel az egyik kuncogni kezd. Hangja vékony, aminek következtében lány lehet, majd a másik is felszólal.*
- Hé te ott bent! Ébredj! Ideje lenne előjönnöd. Aizen nagyúr hívat! * közli a hírt a korcsnak, aki eközben biztos az ágyán gubbaszt. A másik hangja mélyebb és határozottabb, de mégis kissé gúnyosnak hangozhat az arrancar fülében. Nem sokáig állnak az ajtóban, inkább hamar elmennek, hogy a szoba lakója ne tudja meg, hogy kik is voltak. A reiatsujuk elkeveredik Las Noches lakóinak erejével, így hát nehezen lehetne megérezni azokat, na de ideje megindulni, hiszen biztos nem viccből szóltak, és a nagyúr se szívleli a késlekedést.*
Vissza az elejére Go down
Hyaku

Hyaku


Hozzászólások száma : 42
Kor : 33
Tartózkodási hely : Las Noches
Regisztrált : 2011. Jun. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue250/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue0/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (0/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 7:34 pm

Hyaku már aludni készült amikor társaságot kapott, de nem is láthatta őket. Persze őt nem is nagyon érdekelte, de amit mondtak az annál inkább.
" Aizen úr hívat, ez két dolgot jelenthet, jó dolgom lesz és kapok egy küldetést, vagy rossz dolgom lesz és elszámolás várható." - Gondolta és utána gyorsan felpattant az ágyáról, bal kezével megfogta a falnak támasztott zanpaktóját, és Aizen nagyúr irodája felé. Minden vágya ez volt. Láthatja újból az újjászületésének atyát. Határozott, néhol ingadozó de kemény léptekkel ment útja felé, bal kezében a zanpaktója markolat felénél fogta azt, s ezzel olyan hatást keltett mintha harcból jönne vagy harcba menne. Arcán pedig széles vigyor húzódott, ami boldogságot tükrözött, és .... egy kis őrületet.
Ő a 25. Arrankar, beceneve Korcs. Számára csak Aizen, és az Espada fontos. Többiek sértegethetik, bánthatják. Ők nem változtathatnak semmin, ezért semminek tekinti őket.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5000/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 7:39 pm

*Hyaku megindul célja felé és hamar elhagyja a folyósokat ahol a hálószobák találhatók. A környezete nem vet rá túl nagy figyelmet, de azért néhány személynek megragad rajta a figyelme, majd sugdolózni kezdenek.*

/ Folytatás Aizen irodája./
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue285/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue0/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (0/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 12:04 pm

A szobámba tértem vissza egy újabb küldetés után kipihenve a fáradalmait. De viszont az is igaz hogy mostanában nagyobb küldetéseket nem kapok. Mintha történt volna valami itt a palotában. Vagy csak az erősebbek vagy a tapasztaltabbak kapnak nagyobb küldetéseket.
~Hmm most komolyan. Itt lenne az ideje hogy valami nagyobb küldetést is rábízzanak vagy hasonlók.
Mondtam lefeküdve az ágyra és a plafont bámulva várva hogy történjen valami említésre méltó dolog.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5000/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 4:08 pm

* A küldetés után visszatérsz hajlékodba, majd lepihensz és vársz. Hosszú idők telnek el, de küldetésnek semmi nyoma, de napok múlva egy érdekes dolog történik. Sajna az elmélkedésben hamar megzavar egy idegen. Egy személy sétál az ajtó elé, a reiatsuja a shinigamikhoz hasonlít, bár nem tudod ki az, de az illető bekopog, majd csendben várja, hogy kigyere. Amint kilépsz az ajtón egy nem mindennapi látvány tárul a szemed elé. egy halálisten áll az ajtód előtt zsebre dugott kézzel, összehúzódva, ami azért is fura, mert már eleve nem nagy termetű. Bár az illető nem ismer fel téged, de te mégis megismered őt, hiszen ez az illető volt az, aki egy csapással elintézte Rathort. Bárhogy is reagálsz, ő nem húzza fel a vizet, sőt észre se veszi, amit csinálsz. Nem nagyon figyel rád, hiszen csak áll, és a folyosó másik végét nézi.*
- Te vagy Williem Wandern? * Teszi fel a kérdést. A hangulata kissé lehangolt, de feleltén nyugodt. Nem válaszol hosszú ideig, de te is észreveheted, hogy még ha meg is kérdezte, de ő mégis tudja a választ a saját kérdésére.*
- Aizen nagyúr megbízott minket egy küldetéssel. Érezd magad megtisztelve és engedj beljebb. A többit majd ott bent. * Fejezi ki magát még mindig ugyanolyan hangnemben, majd megindul az ajtód fele. Ha beengeded, akkor bemegy, ha nem, akkor is bemegy shunpo használatával, majd megnézi a legközelebbi ülőhelyet és lepihen oda. Lecsukja a szemét, majd megvárja, hogy te is helyet foglalj. Ez így elsőre fura számodra, hiszen oly sok év eltelt már. Oly sok halálistent öltél már meg, de a tudat hogy most is ott van 1 a szobádba, sőt még nagyképű is igazán nagy erőpróba lehet számodra hogy ne támadj rá, de tudod, hogy a másik arrancart is képes volt egyből legyőzni, bár legyengítettétek, de mégis. Félelmetes alak lehet, de mégsem szól semmit. Csak csendben vár.*
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue285/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue0/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (0/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 7:04 pm

Egyszer csak kopogtak az ajtómon. Megörültem neki hogy valaki biztosan egy küldetéssel bíz meg vagy végre valami érdekes is történik. Esetleg kihív vagy az életemre tör. Nos minden esetre kinyitottam az ajtót és hogy is mondjam egy kicsit meglepődtem az elém táruló látvány miatt.
~Egy halál isten? Itt? Ez biztosan valami trükk vagy nem tudom. Minden estre ez az a srác aki elintézte Rathort szóval jobb hogyha egy ideig teszem amit mond. Ameddig meg nem tudom hogy milyen erős is.
Olyannyira elmerültem a gondolataimban hogy a halálisten kérdése úgy hatott rám mintha csak egy álomból ébresztettek volna. Szóval hogy én vagy-e? Hát nagyon is jól tudja hiszen nekünk segített. Meg ahhoz képest hogy egy ilyen arrancarokkal teli helyen van elég nyugodtnak tűnik.
-Igen én vagyok az. William Wandern a 67-es. De ezt te nyilván tudod.
Majd beengedtem a szobába és magam mögött bezártam az ajtót. Majd én is beljebb sétáltam és leültem az ágyra ha már ő elfoglalta a székemet. De ahogy befelé menet meghallottam Aizen sama nevét rögtön megnyugodtam és tudtam hogy hozzá tartozik ez az illető.
-Igen csak is azért érzem magam megtisztelve mert Aizen nagyúrnak szolgálhatok. Nem pedig azért mert téged osztottak be a társamnak.
Mondtam neki egy kicsit utálattal a hangomban. Nagyon nagy segítséget nyújtott most a sok évi önuralom gyakorlása. Hogy csak szóban támadjak neki és ne fajuljak tettlegességig ami egy nagy hiba volna.
-Nos akkor mi a feladat?
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5000/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Arrancar-ok lakó körletei Left_bar_bleue5/50000Arrancar-ok lakó körletei Empty_bar_bleue  (5/50000)

Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 7:26 pm

* Sia végighallgatja minden mondatod, eközben lehajtja fejét és az előtte lévő tárgyra tekint. Hosszas ideig nézi azt, majd hirtelen elvigyorodik. Mosolya gonoszabb minden eddigi mosolynál amit láthattál. A látványba beleborzongasz, de a küldetésről még mindig semmi.*
- Amint mondtam Aizen nagyúr küldött. Nem tudom miért téged választott, de látom van önuralmad. Lehetsz az élő pajzsom. A küldetés igen egyszerű. Pár napja történt egy jelentés. Pár lidérc átjött az élők világából, de ezek mégis másabbak a megszokottaknál. Most is a végtelen sivatagban járkálnak. Nagy vérszomjuk van és ha jól hallottam, akkor egy nap alatt megettek több száz lidércet. A mi feladatunk lesz befogni egy példányt. Igen, jól hallottad. Te leszel a csali. * Sai hamar közli a dolgokat, ám de érezni a szavaiból, hogy nem hogy csak alsóbb rendűnek tart, hanem még értéktelennek is. Szavai minden részén kicsiny gyűlöletet, de inkább hergelést lehet érezni. Minden esetre nem a legszimpatikusabb személy.
Vajon Williem meddig fogja kibírni a társaságát? Ezt megtudhatjuk a további részletekből.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Arrancar-ok lakó körletei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arrancar-ok lakó körletei   Arrancar-ok lakó körletei Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Arrancar-ok lakó körletei
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Hueco Mundo :: Las Noches-
Ugrás: