Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Las Noches falai környéke

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue14000/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimeCsüt. Ápr. 23, 2009 7:01 pm

Mint a téma címe is árulkodik, a Las Noches határát képző falak küörnyezete. Ide tartoznak azoka részek, amikro a karakter már a játék során érinteni tudná a falakat.
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue160/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 6:57 pm

*Takayuki kb 7:30 kor kelt fel első dolga a körbe nézés volt. Több órán át járt a fal mellett, de senki és semmit nem látót. A sok járásban elfáradt így le dőlt aludni Aya-val olyan 6 órával később fura zajra lettek figyelmesek. Takayuki egyből megindult a zaj irányába, majd szólt Aya-nak is, hogy kövesse. 1-2 óra gyaloglás után sem találták meg a zajt kiváltó dolgot. Mikor jobban körül nézett Aya is meglátott egy lyukat a falban, de nem is kicsit szinte kétszer akkora volt a lyuk mint egy menos. Takayukinak ötlete se volt, hogy eddig miért nem vette észre. Majd az irányt a lyuk felé vették. Igen itt is több óráig gyalogoltak mire megláttak egy Hollow szerűséget a szemük előtt. Viszont ez a Hollow csak aludt, hiába bökdösték nem kelt fel. Takayuki nem sokkal lejjebb ő is lefeküdt, Aya egy morcos nézéssel nézett
Takayukira. Ezek után Aya elmosolyodik majd ő is folytatja eme cselekvést. Várván, hogy ez az izé felkeljen.*
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue285/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 4:12 pm

*Futok csak Kobusi után. Az tény hogy gyors volt nagyon is de nem volt nehéz követnem csak épp egy kicsivel maradtam mindig le. Ennek így is kellet lenni elvégre az ő ereje a gyorsaságban rejlik még az enyém egészen másban. Amikor kiértünk a falhoz akkor megláttam a lyukat a falon.*
~Elég szép egy kis lyuk. Majd ráérek még jelenteni mindezt, de amilyen jól tájékozott Aizen már biztos tud róla. De vajon a harmadik mit csinál itt.
-Eléggé szép kis lyuk ez a falban nem kobusi?
*Kérdeztem miközben közelebb sétáltam a harmadik Arrancarhoz akit még nem is ismertem de itt volt az ideje hogy kérdőre vonjam.*
-Üdvözletem az én nevem William Wandern 73-as Arrancar. Megtudhatom a te neved is?


A hozzászólást William Wandern összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 28, 2011 8:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 5:47 pm

Ráfordulva a folyosóra a messziben betörő fény elárulja, hogy nem kis lukról lehet szó. Lelassítok és átváltok sétára. Kezemet fegyverem markolatára helyezem. Ahogy közeledünk szemünk elé tárul az eseményt kiváltó ok. Először a földön fekvőre nézek aki az alatta sorakozó törmelékekből ítélve a falbontásért felelős. Ránézek a másikra.
-Ez te voltál?
Lábammal megnyomogatom hátha magához tér.
-Mi történt?
Érdeklődöm kíváncsian, bal kezemet ráfektetem a kardra és pihentetem, ujjaimmal a végét kopogtatom.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue160/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 7:11 pm

*Hirtelen felkel álmából Takayuki, Aya csak felkapja a fejét. Mindketten két új reiatsura lettek figyelmesek. Majd szépen lassan közellettek feléjük. Aya súgott valamit Takayukinak, de ezt senki sem halhatta. Majd mindketten felállnak és meglátják a két új személyt. Komolyabb szemvétel után hozzájuk szól a két srác.*
- Hello, az én nevem Takayuki.
- Helloka az én nevem, Aya.
- Hát mikor épp körbe körbe jártunk, meglátunk egy hatalmas lyukat a falban. Akkor rögtön ide siettünk és ez a személy volt itt. Igazából ahogy ide értünk bökdöstük, megrugdostuk de nem kelt fel. Nagyon mélyen alszik. Reménykedtünk, hogy ha itt várunk egy idő után felkel, de eddig még semmi. Igazából épp akartam küldeni Aya-t, hogy szóljon Aizennek, de így elvileg elegen leszünk remélhetőleg. Akkor kiderítjük, hogy ki is ő valójában? - Kérdezte hármuktól. *Habár tudta, hogy Aya szinte mindig (65%-ban) arra gondol amire ő, szóval már van aki a Takayuki pártját fogta. Egy kicsit elmosolyodott Takayuki várva a válaszokat.*
- Én a bátyámmal tartók - válaszolta Aya
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue285/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 8:51 pm

-Áh nem kéne jelentenünk Aizennek. Szerintem nem mi vagyunk az egyetlenek a palotában akik észrevették ezt. Ha még szerencsénk van akkor már Aizen tud róla. Szóval nem akar felkelni mi? Gondolom még nem próbáltátok az erőszakot hogy felkeltsétek. De végül is addig jó mivel nem tudjuk még hogy valójában mekkora is az ereje.
*Kérdeztem őket miközben a nagyobb lényt szemléltem. Nem volt sok értelme a lény csak aludt vagy ki tudja így akarja elkerülni az ellenfeleit. De mindenesetre érdekesnek találtam mindezt. De végül is mindegy ha Aizen küldöttei vagy akárcsak az Exequias ideér ők biztos nem filóznak majd ezen ennyit. Majd megigazítottam a szövetet ami eltakarta a számat és egy nagyot sóhajtottam.*
-Addig is kénytelenek leszünk várni. Amúgy ti újak vagytok mert még nem láttalak titeket vagy az is lehet hogy mindig elkerültük egymást. Elvégre eléggé nagy ez a hely.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue5000/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue5/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (5/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 9:14 pm

Az egyik fal mögül egy újabb szerzet lép elő. Látszódnak rajta az arrancar vonások.
- Hello. én nem piszkálnám.
Jelentette ki hangosan, mintha ő mindent tudna.
- Én altattam el. Igaz mélyen alszik, szóval ha a halálán lenne, akkor se ébredne fel, de fő az óvatosság. Amúgy én se tudom hogy került ide. Amúgy Anataro vagyok. Örvendek.
Kezét kinyújtotta és mosolyogni kezdett. Szemmel láthatólag barátságosnak tűnt.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimePént. Jan. 28, 2011 11:02 pm

Csöndben végig hallgatom a két ismeretlen egyént és én is bemutatkozom.
-Kobusi
Közben körbe körbe járkálok és alaposan szemügyre veszem az alvó lényt. Egy újabb személy érkezik, csak egy pillantást vetek rá és bemutatkozom, majd tovább nézegetem a lényt.
~Méreg lenne?
Végig nézek a díszes társaságon majd lassan elindulok vissza az épületbe.
~Azt hiszem itt nincs rám szükség.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue160/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 7:48 am

~Hát nekem egyik fickó sem tetszik, hiába tetetik a macsó csávót. Főleg ami imént érkezett Amataro, hogy gondolja azt, hogy beleszólhat amit a bátyám mond vagy megmásítja. Hát nekem ez a fiú, srác nagyon, de nagyon nem tetszik.~ *Majd komoly nézéssel végig méri a hollowokat. Majd oda súgja a bátyának.*
- Hallod bátyám, ha használnánk az erőnket egyszerre ezt a hármat simán elintézhetnénk, nem bírom őket. *Mondta a bátyának tökre szelíd hangon, majd morcos nézetre vált mikor a többiekre nézett.* De Kobusi elégé megtetszett neki, szinte teljesen hasonlók. Aya se akart itt maradni szóval enyhe jelzéseket adót a bátya irányába, hogy menni kellene.

*Eközben körbe nézz Takayuki, majd egy új látogató jelenik meg. Aki Amataronak hívja magát. A megjelenését díjazta Takayuki, majd rá nézett a távozó hollowra.*
- Rohadtul nem most jöttünk, már több éve itt vagyunk csak nem ezena helyen voltunk kirendelve ez most egy új parancs volt Aizen-samatól. *Enyhén maga hangsúllyal üvöltötte utána, persze vissza fogta magát mert azért mellette is álltak. Majd Aya súgni kezd valamit, melyre csak ennyit kap válaszul.*
- Ne mindig a harcon járjon az eszed kis butus húgom. *Majd oda mosolyog neki.*
- Te ott Amataro, kihez tartozol? Nem ismerlek, eddig az aktákat bújtuk Ayanével mikor áthelyeztek szinte az összes nevet ismerjük mely létezik. De téged még nem láttalak erre. Ki vagy te valójában? És mit akarsz ezzel az alvó Hollow szerűséggel tenni? *Mondta teljesen normális hangnemben majd szépen lassan a falhoz sétált és leült.*
- Igen a te válaszodra várok.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue285/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 10:09 am

-William vagyok. Örvendek Anataro. Elnézést nem szántam sértésnek a kérdésem csupán kíváncsi voltam. Ne vedd zokon Anataro a másik kettő kérdését elvégre mi arrancarok vagyunk ő is az szóval nem értem miért kezdünk neki ellenségeskedni egymással. De ha nektek ez kell akkor csináljátok nyugodtan. Én csak azért jöttem amúgy is mert harcolni akartam végre egy jót és erre ezt kell hallgatnom. De csináljátok én nem szólok bele.
*Mondtam miközben még mindig a lényt szemlélte. Egyszerűen nem hitte el hogy egy ekkora Hollowot csak úgy el lehet altatni. De ki tudja lehet hogy Anataro képessége ebben rejlik.
~Ha valóban áruló lenne akkor jobb lesz szemmel tartanom. Én pedig azzal hogy nem kezdtem el gyanúsítgatni kisebb veszélyforrás vagyok a számára ha valóban az. Szóval először úgy is a másik kettőnek menne neki ha annyira tapasztalan lenne.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue5000/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue5/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (5/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 6:07 pm

Türelmesen halhatja végig a beszélgetést, majd így szól.
- Tó kérdés. Kihez tartozom? Hát nem egyértelmű? Aizen nagyúrhoz. Még új vagyok. Megláttam hogy ez a dög itt rombol, ezért kénytelen voltam leállítani.
Kezével a messziségben álló falakra illetve talajra mutat, amin rombolásra utaló nyomokat lehet észrevenni.
- Szerintem én megvárom a segítséget és közlöm nagyurammal a történteket. Engem nem érdekel hogy ti hova mentek.
Ezek után az éppen elmenni készülő arrancarra néz, majd mosolyogva integetni kezd neki. Szép lassan megérkezik az őrség is, akik egyből az irányításuk alá veszik a helységet. ezek után minden jelenlévőt Aizen elé vezetnek.

/Innentől irány Aizen irodája./
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue285/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 8:29 pm

*Kiértem és láttam hogy ők aludni készülnek ami számomra egy kicsit furcsának tűnt. Mindezek után hogyan képesek még aludni. Elvégre most kaptunk egy küldetést.*
-Megértem hogy fáradtak vagytok de nem most jött el a pihenés ideje, elvégre most kaptunk egy küldetést és el is kell hogy végezzük azt. Ha most nekiállunk pihenni ilyen erővel soha nem érünk a végére.
*Eközben végig Aya-t szemléltem mivel gondoltam hogy a bátyja a megfontolatlanabb és Aya fog megfontoltsággal és higgadtan lépni.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimeSzer. Feb. 09, 2011 9:41 pm

Csöndben haladtam elől. Néha hátrapillantottam a többiekre. Elérve a helyszínt a két új tagunk nyugovóra tért. Rosszallóan megcsóváltam a fejemet. Körbenéztem a terepen. Majd a két mély alvóhoz mentem. Tekintetem ismét végig futott rajtuk. Amelyiküknek hosszabb a kardja azt kihúzta ma tokjából és előhúztam a sajátomat is. Egyiket Takayuki torkához a másikat pedig Aya é hoz illesztettem. Fejemet oldalra döntöttem ahogy néztem őket. Ha balra néztem jobbra döntöttem, ha jobbra akkor balra dőlt.
~Milyen sebezhetőek így... Csak ennyit kéne csinálnom...
Ekkor a fegyverek hegyét kicsit hozzányomtam a torkukhoz.
~... és volt nincs. Harc nélkül végezhetnék két vélhetőleg előttem lévővel.
Nagyon azon gondolkozom, hogy leszúrjam e őket, vagy sem. Kezdem úgy érezni, hogy a gyilkolás vágy kezdene úrrá lenni rajtam.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue5000/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue5/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (5/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 2:07 pm

A helyszínre érkezve, a páros rögtön lefekszik aludni, majd szép lassan elalszanak. William nézegette újdonsült társait, míg társa Kobusi körülnézett. Észrevehette, hogy az okozott károk nagy része ismétli önmagát. Mondhatni mind ugyanúgy nézett ki. Bár ezt nem észrevéve az alvó páros felé fordul, majd elveszi az egyik kardját és nagy gondolatmenetében már a gyilkolásra készül. A terepen furcsa szag érződik. A levegőben terjeng. Egy kicsit édeskés illata van. Színanyagot nem tartalmaz. Nagyobb koncentrálással és figyelmességgel észrevehető, hogy a messzebb lévő tárgyak hullámzanak. A látvány körülbelül a tűz tetején való levegőmozgáshoz hasonló. Szereplőinkre szép lassan álom súlya ránehezedik. A testük egyre nehezebb lesz és a gondolkodásmenetük is lassabb lesz, majd végül elnyomja őket az és mély álomba zuhannak.

Ezek után felébredhetnek, de a lidérc, sőt egész Las Noches kiürült lakosság szempontjából. Egyedül 2 személy tartózkodik ott. A folyosókon egy elszabadult saját tudattal rendelkező menos grande hangját lehet hallani, de akárhova mentek, nem találjátok sehol. A hang viszont egyértelműen a közelségére utal. A megroncsolt falak is felépültek már. Sehol semmi nyom. Mindössze az üvöltés az egyetlen lélekjelenlét. A reiatsu is ezt mutatja, bár a menos reiatsuja sem érződik.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue160/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 2:42 pm

Ez a kobushi vagy kicsoda tényleg ilyen hülye? Ha akarnám egy mozdulattal végeznék vele, sőt elég fura, hogy a kardomat rám tartja, na mindegy.~ *Az álmosságom eltűnt, felkelek majd megérzem egy Ménosgrande reiatsuját. Felkeltem Aya-t majd halkan feloldom a reitsumat, így Aya eltűnik. Persze nem teljes reiatsumat mutatom. Az igazi kardom megjelenik a kezemben, majd leülök a földre. Megpróbálom meghatározni a pontos helyét ennek a MG-nek. Eközben elaludnak Kobusié, majd egy pár perc múlva felébrednek.* ~Hirtelen nem tudtam mi van velük, de igazából nem nagyon érdekelt. Ha valaki a kardját rám szorítja az nem jó "ember"~ Miután nagyjából meghatároztam, hogy hol lehet eme MG, elindulok felé, hah nem állítanak meg.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue285/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 4:16 pm

*Engem is elnyom az állom majd felkelek nem tudom hogy mi történt csak annyit látok hogy Takayuki hogy megy valahova és Aya most érdekesen nem lohol ott mögötte. Én is megéreztem a Menos Grande lélekenergiáját és gondoltam hogy ő is arrafelé siet.*
~Hmm elég érdekes vajon hol van most?
*Lassan felkelek és követni kezdtem. Kobusi miatt nem aggódok nyilván megérzi hogy hol vagyunk szóval nem kell miatta aggódni és a gyorsaságával simán beér minket.*
-Hova tűnt az a lány mellőled?
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 6:44 pm

Egy érdekes illat csapja meg orromat. Eleinte nem foglalkozom vele, azonban a kezemben lévő fegyverek és a szempilláim is egyre nehezebbek lesznek. Az egyik kiesik a kezemből, enyémet még van erőm elrakni. Próbálok ébren maradni és körbenézni honnan jöhet. Végül teljesen elsötétedik minden.
Hirtelen felriadok. Felülök majd felállok és körbenézek. A fal egész mentén a sérülések eltűntek.
~Azt hiszem nagyon sokáig aludtam... De miért nem keltett fel senki?
Tanakodtam végül vállrándítással túlléptem a dolgon. A következő felmerülő kérdés az a többiek hiánya volt. Behunytam a szemem, koncentráltam és Pesquisa(Nyomozás)-t használva kutakodni kezdtem a reiatsujuk után. Döbbenten tapasztaltam, hogy összesen kettőt érzek az egész komplexumban.
~Az nem lehet, hogy egész LasNoches kiürült volna... És hova lett a 3.?
Gyorsan a többiek után eredtem. Ebből ők csak annyit észleltek, hogy egyszer csak előttük jelenek meg. Komoly arckifejezéssel rájuk pillantok. Tekintetem meg akad Takayukin.
~Egyel legalább kevesebb.
-Valami nem stimmel...
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue5000/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue5/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (5/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 7:00 pm

A Menso Grande üvöltése hamar abbamarad, amikor Kobusi a többiek elé kerül ,majd hirtelen felszólal. A hangok hamar abbamaradása is egy jel. Ezek után egy kattanást lehet hallani. Feltehetően nem egy kellemes dolog hangja. Egyenlőre ezen kívül még semmi nem történik. A helyiség üres. Senki sincs jelen. Kihalt. A falak mintha újak lennének, sőt mi több, a padlózat és a tartó gerendák is azok. Ezt a hőseink is észrevehetik.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue160/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 9:56 pm

Miközben elindultam a mg irányába, csatlakozott hozzám William, majd gyorsban fel is tett nekem egy kérdést. "Hova tűnt az a lány mellőled?" Igazából erre nem válaszolhattam, mivel Aizen-samanak teljes titoktartást ígértem.
- Hát őőő, elment. - Feleltem tisztán és érthetően, majd tovább indulok a mg után. Hirtelen megjelenik előttünk Kobushi, de ez még semmi ekkor veszem észre, hogy mintha minden új lenne.
~ Hát ez nem semmi.
~ (Aya) Hallod, gyorsan intézzétek el azt lényt és mennyünk innen, mivel hihetetlenül zavar ez a két fickó.
~ Hát már engem is, folyamatosan engem néznek. Ki vagyok én nekik?
Majd hirtelen egy újabb üvöltésnek leszek tanúja, de el is halkul egyből.
- Igen szerintem se, szerintem legyen mindenki készültségben.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue285/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 2:17 pm

-Hát ez remek neki is csak most jut eszébe elmenni. Tudtommal együtt kaptuk a megbízást és együtt is kéne végrehajtani. Addig is lehet hogy ez így sok nektek de kénytelenek leszünk elviselni egymás társaságát. Ha ezt a lány nem képes megérteni akkor hogy fog majd csapatba dolgozni. De tiszteletben tartom a döntését mivel nem tehet arról hogy nem kimondottan csapjátékos.
*Majd végig azon töröm a fejem hogy hogyan újulhatott meg minden és hogyan mehetett el a lány minden nélkül. Azért is jó a homok mert a nyomok megmaradnak benne de ha még Shonido-t használt is akkor is kellene hogy legyen egy kettő távol egymástól. De ennél még az mindig érdekesebb hogy ilyen gyorsan megújult minden és mi semmit nem hallottunk nem tudom meddig aludtunk de ez mindenesetre idegesít és még kíváncsi vagyok valamire. Még meg kell hogy erősítsem a gyanúmat.*
-Igen jobb lesz a ha készültségben leszünk.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 5:16 pm

Míg a többiek diskuráltak én a falhoz mentem és először csak rátenyereltem. Végig húztam rajta kezem. Megnyomtam. Kicsit eltávolodtam a faltól.
~Furcsa.
Ismét csak körbenézek. Felnézek és kiszemelek egy tartógerendát. Társaimra nézek, úgy tűnik jól elvannak egymással. Figyelmetlenségüket kihasználva egy Szempillantás alatt felkeveredek az előbb kiszemelt épület elemre és az árnyékban guggolva figyelem őket és a környéket. Kezemmel a gerendát is lekezdem birizgálni.
~Valami nagyon nem stimmel.
Figyelmem elterelődik a gerendáról.
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue160/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2011 12:51 pm

~ Ez most komolyan kiakar oktatni? - Aya
~ Hagyjad, ne foglalkozz vele, inkább menjünk. Már rohadtul elegem van ebből a helyből, menjünk vissza a földre.
Végül elindult Takayuki a sivatag felé, majd kiengedte a reiatsuja naqy részét és kaput nyitót magának az emberek világába. Miközben besétált valamit mondani kezdet:
- Viszlát barátaim, ha a sors is azt akarja látjuk még egy mást. Bye *Int és bemegy a kapun*


/Itt véget ér az én játékom. Sry, de most egy ideig nem lesz erre időm./
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue5000/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue5/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (5/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimePént. Feb. 18, 2011 8:01 am

Takayuki kapuja bezárul, de mögötte félelmetes dolgok történnek, amiket a többiek nem láthattak. Kobushi mögött egy szem nyílik ki a sötétségből, vele együtt egy mosoly is megvillan, majd sok árnyék kéz jön elő, ami körbefogja célpontját és befogja száját, mielőtt még bármit is mondhatna, majd berántja a sötétségbe.

Kobusi:
A sötétségben semmit sem látni. Nincs reiatsu jele sem. A mosolygó arc húz maga után, majd a sötétségben egy fénypontot veszel észre. Elhurcolnak a fénypontba, majd a szemedbe néz ez a valami, de a fény pont úgy süt a szemedbe, hogy ne tudd kivenni annak arcát. A haja a levegőben lebeg, mintha víz lenne. Ezek után elenged és ezzel együtt el is tűnik. A sötétség falakat takar. Egy másik járatban lehetsz valószínűleg.


William:
A társad hamar lelép, míg a másik nyomtalanul vész el, de ezt te észre se vehetted, ha megfordulsz, akkor Kobusi-t látod mögötted, majd a messziségből egy hangot hallasz. Kobusi elmosolyodik barátságosan, majd a fejét balra dönti. A messzeségben egy szürke foltot pillanthatsz meg, ami egyre nagyobb lesz ahogy közeledik. A táj továbbra is reiatsumentes, sőt már Kobusi is. A folt nem más mint egy hatalmas guruló szikla ami felétek tart.

- Szerintem itt az ideje a futásnak. Nem gondolod?
Kérdezte meg tőled Kobusi, majd ő nekilát a futásnak. Csodás módon nem olyan fürge, mint mindig.


/Bocsánat a késlekedésért. Takayuki. Nyugodtan csatlakozz ki. Ha gondolod, akkor még később becsatlakozhatsz. A reiatsu pontot, majd a végén kiírom. Addig is további jó napot./
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue285/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Las Noches falai környéke Left_bar_bleue0/50000Las Noches falai környéke Empty_bar_bleue  (0/50000)

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimePént. Feb. 18, 2011 7:06 pm

~Mi a franc ez? Hogy hogy most én hagyom magam mögött Kobushit és hogy a francba került ide ez a szikla mikor egy hatalmas sivatag közepén vagyunk. És Kobushinak sincs lélekenergiája. Még is mit akar ez jelenteni hacsak nem... A kardom elég erős hogy szétvágjon egy sziklát akár még a kezemmel is megtehetném de az fájdalmas lenne.
*Arrébb futok annyival hogy a szikla ne találjon el de kettévághassam a sziklát vízszintesen. Kihúztam a kardomat és én is a közeledő szikla felé futok erőt gyűjtve ezzel.*
-Elfutni ez elől te nyilván bolond vagy. Elment az eszed vagy mi? Mi Arrancarok vagyunk, egy szikla elől menekülnénk akkor a halálistenekkel mit kezdenénk?
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2011 2:04 pm

Akár hogy ficánkolok nem tudok szabadulni a szorításból így kénytelen nagyok várni. Szemem hamar hozzá szokik a fényhez, de a rablóm hamarabb lelép.
~Úgy tűnik egyedül maradtam...
Semerre nem érezek reiatsut, előveszem a kardomat és a falhoz érve elkezdem a pengéjét belenyomni, megnézve hogy milyen erős is körülbelül. Ha kemény a fal, ha nem. A kardommal ejtek egy kis vágást a karomon.
~Ha jól sejtem ez egy álom lesz... Ennyi idő alatt nem ürülhet ki LasNoches... Ettől fel kéne ébrednem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Las Noches falai környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Las Noches falai környéke Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Las Noches falai környéke
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Hueco Mundo :: Végtelen Sivatag-
Ugrás: