Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hegy-szirt

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 5:13 pm

* Végighallgatok minden szót, közben kinyitom a szeme, és a mosolyom mély nyugalommal letörölve komoly arcot vágok. Iriát pillantom meg. A tekintetemmel ha ölni tudnék, akkor már nem élne. Nem telik el néhány másodperc, és már teszi is fel a kérdést.*
- Mi a neved?* teszi fel nekem a kérdést amire még a szeme se rebben.*
- Hogy mi a nevem? Sokszor teszed fel ezt a kérdést. Miért érdekel ennyire? * Válaszolom és kérdezek vissza a lánynak, akin látni, hogy már nem igazán érdeklődik.*
- Ha azt kérdezted volna, hogy hogy működik a zanpakutom, annak jobban örültem volna.
* Mondom békésen. Ha a lány felkel és megindul, akkor felszólalok.*
- Senshi. A nevem Akemura Senshi. * Viszont ha marad, akkor csak csöndben ülök tovább, és a tájban kezdek el gyönyörködni.
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 5:46 pm

- Nem is tudom. ha már egyszer te tudod az én nevem, akkor én mért ne? *Válaszoltam neki vissza, de azzal fel is ültem a földről. A bogaras és hangyás ételt egybe raktam, majd egy zacskóba dobtam. A táskámat a vállamra raktam, amiben a cuccaim voltak és felálltam. Már indultam volna meg, mikor elmondta a nevét. Visszafordultam felé egy barátságos mosoly kíséretében aztán eszembe jutott valami. A combomról leszedtem a kötést és vissza adtam neki. A vérzés már régen elmúlt így nem volt rá szükségem.*
- Ha akarod elmondhatod, de vagy egy olyan érzésem, hogy úgysem fogod. *Jelentettem ki már barátságosabban egy fokkal és vártam mi lesz.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 6:19 pm

* Iriát meglepi a mondatom és az a tény, hogy elárultam a nevem. Sokkal barátságosabban kezd el ettől viselkedni ami nagy örömet okoz nekem, bár csak egy kis vigyorral jelzem ezt, de főképp megpróbálom elszorítani az érzéseket és nem kimutatni.*
- És ha igen? Ne menj, és akkor megmondom. Am köszönöm szépen az ételt. és a te zanpakutod? Mi a helyzet a te zanpakutoddal?* Fejezem ki kedvesen magam, ami nem szokványos dolog tőlem. Ilyen alkalom is csak egyszer fordul elő egy életben nálam.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 7:14 pm

*A kedvességére reagálok és vissza ülök a fűbe. Tényleg érdekel, hogy hogyan bénított le az előbb, viszont őt inkább az én kardom érdekelte.*
-Az én kardom tökéletesen megvan. Hála az égnek most csöndben van. *jegyeztem meg magamnak és reméltem hogy nem szólom el magam és, hogy nem kezd el rikácsolni, megint.*
- De ami fontosabb! Kell venni neked egy póttestet, úgy járhatnál dolgozni és ehetnél is. *Vázoltam fel az első lépését, hogy ne halljon éhen az élők világában. Próbáltam terelni a témát a saját shikai képességemről, mivel nem volt nagy kedvem megosztani másokkal.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 4:22 pm

* Érdeklődve figyelem a lány mondatait, majd kihasználva a lehetőséget áttérek a póttest témára.*
- Tessék? * Teszem fel a kérdést, hiszen nem ismerem ezt a fogalmat, csak ez után veszem észre, hogy az előttem ülő nő egy emberi testben van.*
- mi az a póttest? Mire jó? Honan szerezted? *Teszem fel érdeklődően a kérdéseket, hiszen talán jó ötlet lenne egy ilyet beszerezni mind nekem, mind a tanoncomnak. Nem mondok többet, inkább csöndben figyelem a dolgokat és hallgatom a lány mondatait.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 5:24 pm

* Meglep a shinigami totális értetlensége. Ennyire nem tud semmiről mégis erős. Nem is kicsit.*
- Jesszus! Hogy maradhattál eddig életben? *Néztem rá még mindig meglepődve, majd egyből folytattam a magyarázatot.*
- Hát nem az aminek hangzik? Póttest! Főleg shinigamik használják, akik huzamosabb ideig az élők világában tartózkodnak, de a kalapos öregember másoknak is örömmel ad. Csak fizetni kell ugyebár. Ha abban vagy, akkor az emberek látnak, mintha normális lennél. *Fejeztem be ezzel a magyarázatot. Nem felejtettem el, hogy a shikairól is kérdezzem, de egyenlőre dobtam azt a témát.*
- Jah, de ha veszel egy ilyet jó hogyha ugyanabban az időben veszel lélekcukorkát. Ezzel aztán kitudod lökni magad a testedből feltűnés nélkül. *Jutott még eszembe, de aztán már csendbe maradtam és vártam Senshi reakcióját. *
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 5:59 pm

* természetesen én mind mindig, úgy most se tudok semmiről. értelmetlen fejjel nézek rá Iriára, hiszen nem igazán ismerek senkit rajta, és még 1-2 emberen kívül, így hát a kalapos öregemberre nem igazán ugrik be semmi. Lehunyom a szemem majd elmosolyodok.*
- Hogy hogy én nem tudok ilyenekről? *Teszem fel a kérdést egy kis hangulatjavítónak, majd a pénz szóra felfigyelek.*
- pénzbe? ha még lenne is. *jelentem ki, de már jön a következő érdekesség. Lélekcukorka. A hirtelen információ nagyon meglep engem, főleg hogy ezek közül egyikről se tudtam eddig.*
- Lélekcukorka? Ha kilök a testből, akkor a testtel mi lesz? Az ottmarad? Vagy hogy is van ez? Nem értek a mai modern technológiához. * Jelentem ki halkan. Az arcomon a mosoly hamar elrepül.*
- Elég annyi, hogy értem a zanpakutom működésének elvét. * Ezzel is csak fölöslegesen húzom az időt, amit nem bánok. Eközben a lány egyre jobban kezdi felkelteni a figyelmem. Egyre szimpatikusabbá válik számomra. A fejemben is hasonló gondolatok játszódnak le. A szívem kellemesen lüktet, ami még jobbá teszi a kedvem, a friss és kellemes levegőről nem is beszélve. Igazi hangulatbomba az egész. Sajna mint mindennek, úgy ennek is félbe kell szakadnia, hiszen egy mondat ugrik be a fejemben. Egy mondat, miszerint megígértem, hogy vigyázni fogok erre a lányra.* ~ Jó shinigami módjára ha valamit megígérek, akkor azt be is tartom, de jobb ha erről még nem tud.~ *gondolom végig magamban, majd a következő pillanatokban egy színjátékba kezdek, mi szerint, továbbra is a jó kedvet játszom el.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 6:47 pm

*Látszott rajta, hogy nem színjáték és tényleg nem tud ezekről a dolgokról.*
- Hát ha kilök a testből, akkor addig egy ideiglenes... nem is tudom mit rak bele. Pótlelket? Nem igazán tudom. Nem értek az ilyenhez, de ennyit tudok. *Közben én is elgondolkodtam, hogy pontosan mi is az, ami akkor a testbe kerül, de nem jutottam értelmes válaszra. Míg az ő reakciójára vártam, addig a kilátást kezdtem fürkészni. Már szépen eltelt az idő a beszélgetéssel, de nem bántam meg.*
- Izéé... kérdezhetnék valamit? Bár úgysem fogsz rá válaszolni. *Szóltam a shinigamihoz, de még mindig a kilátás felé voltam fordulva. Ha már egyszer azért jöttem, hogy átgondoljam a dolgokat, akkor közben meg is teszem azt.*
~Már jó pár éve, annak a napnak. De még mindig fáj. ~
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 6:55 pm

* Természetesen én továbbra is csak mosolygok, miközben a lány beszél, majd hirtelen egy kérdést tesz fel a halálistennek.*
- Igen. nyugodtan kérdezz és meglátjuk. Ha olyan, akkor válaszolok rá. *Válaszolom kedvesen. A lélekcukorkákról szóló mondatai igen csak felkeltika figyelmem. Egyből elő is rántom ismét a füzetem és már jegyzetelem is a hallottakat, eközben a figyelmem a lányra szegezem. Csöndben figyelem minden szavát.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 7:09 pm

*Nem kell sokat várnom a másik válaszára, bár már szinte előre tudom, hogy úgyse fog válaszolni én se válaszolnék a helyében.*
- Te miért vagy itt az élők világában? Mért nem Soul Societyben vagy tiszt? *Halál komolysággal tettem fel a kérdést. Tényleg érdekelt, de nem számítottam nagy válaszra és többször valószínűleg nem fogom megkérdezni. Még a válaszára vártam felé fordultam és próbáltam megérteni miért félt annyira elmondani a nevét.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 7:19 pm

* A kérdés igen csak meglep engem. Csodálkozva nézek fel. Az eget kezdem el nézni. Nem nagyon akarok elárulni semmit, de belül mégis úgy érzem, hogy talán benne bízhatok így hát válaszolok.*
- Pontosan azért amiért te. Megszöktem. a túloldalon halálra voltam ítélve egy félreértés miatt, így hát kénytelen voltam megszökni. Látod az arcomon ezt a sebet? Ezt akkor szereztem, mikor az a félreértés történt. Azóta üldöznek, de ez már csak egy légi történet, és igen hosszú is.* Mondom barátságosabban, eközben a sebeimre mutatok az arcomon. Az arcába mosolygok. Mosolyom kedves, és aranyos, legalábbis annak tartom én így hirtelen, legalábbis próbálok annak tűnni, eközben a fejem egy kicsit jobbra hajtom. ez a stílus egyáltalán nem jellemző rám, de ebből is látszik, hogy valami nem stimmel velem.*
- És te? te miért szöktél meg? *teszem fel a kérdést mintha mindennapi téma lenne, hiszen látszik rajta hogy már jó ideje él az emberek között, sőt alkalmazkodott hozzájuk. Ilyen hosszú időre nem szoktak shinigamikat kiküldeni. Ez hamar elárulja a helyzetét. lehet ezért is vagyok vele jobban megértő.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 7:40 pm

*Meglepett, hogy válaszolt a kérdésemre, jobbára arra számítottam, hogy leráz majd. De, ami még jobban lefoglalja az agyam az a furcsán kedvessége. Már túl színészi az a mosoly, ha tippelhetnék biztos azt mondanám hogy egy animében, mangában látta. Viszont biztos, hogy ő nem néz ilyesmiket így ezt ki is zárhattam. A következő kérdése a szívembe hasított, mintha egy kardal szúrtak volna át,bár lehet azt jobban viseltem volna. Az előző ,mondhatni, jókedvem egyből lefagyott az arcomról. Lehajtottam kicsit a fejemet, de éppen csak annyira, hogy a nyakamban lévő rózsafüzért magam elé tarthassam és azt nézhessem. Legszívesebben levetettem volna magam a szikláról minél hamarabb csak, hogy ne kelljen válaszolnom, de ezt azért mégsem tehettem meg. Megfontoltam, hogy az igazat mondjam-e vagy hagyjam tévhitben valamivel, de ha már ő is elmondta.*
- Egy nemes élete nem olyan könnyű mint hiszik. * Zártam le ennyivel és csak reméltem, hogy nem kérdez többet.Látszott rajtam,, hogy fájt beszélni róla, sőt bármiről a múltamban. Túl sok hibát követtem már el, amik miatt később még bajban leszek.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 7:52 pm

* Nem lep meg a válasz, de a hirtelen lehangolódás annál inkább. A mosoly is lecsordul a számon, ezzel a színjátékból visszaállva normális stílusomba.*
- Szóval ezért van ilyen jó illatod. Sajna én nem tartozhatok a te fajtád közé. Mindég is gondoltam, hogy lehet rajtuk nyomás, de az osztályomból én voltam az egyetlen szegény. Nem is csoda, hogy nem nagyon kedvelt senki.* Jelentem ki, ezzel is jelezve rokonszenvem. Szavaim igazak és ezúttal én sem játszom magam. A kedvem egyszerre vált a lányéval. Az emlékeim igen szörnyűek, de ezt sosem hagytam magam elragadtatni. Ezúttal felkelek, majd egy virágot pillantok meg. Odamegyek, majd megfogom és kitépem. Megszagolom, és érzem az illatát. A virág fehér színű és igen kellemes. Odasétálok Iriához, majd leguggolok hozzá és a szemébe nézek. az arcommal közel hajolok, de csak azért, hogy összezavarodjon, majd a virágot kettőnk közé emelem és így szólok.*
- Nem minden virágzik ki, csak az, amelyik sose adja fel. *Jelentem ki neki. Majd ismét elmosolyodok, ezzel is jobb kedvre próbálva deríteni őt. Egy kis ideig még a gyönyörű szemét nézem, majd elpirulok és felkelek. Kinyújtózkodok, közben az eget nézegetem.*
~ Csodálatosabb, mint gondoltam. Igazi arany vér. Mi van velem? Mi ez? nem tudom, de kellemes.~ *Gondolom magamban összezavarodva. Nem tudom mit érzek, de nagyon furának találom. Betegségre hivatkozok.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 7:57 am

*Teljesen elmerengek a gondolataimban észre se véve, hogy Senshi beszél és egy virágért megy. Addig észre se veszem, amíg az orrom alá nem dugja azt és elkezd filozofálni. Nem igazán derít jókedvre a mondatai, de ez nem az ő hibája, egyszerűen csak nem mondtam el a szökésem pontos okait.*
~Fogadd el! Nem vagy jó semmire! Se tiszt, se hadnagy, se kapitány nem vagy! A kardot alig tudod forgatni! A kidoukat elrontod! Semmire sem vagy jó azon kívül, hogy tovább vidd a vért! Te vagy a leggyengébb láncszem a családban! Rád teljesen igaz a Tsubaki név! Akár tetszik akár nem hozzámész a nemesi kölyökhöz és nem vitatkozom többet!~
*Apám legkedvesebb szavai visszhangoztak a fejemben. Ez még az egyik legdurvább vitánknál volt hallható. Néha már tényleg azt hittem, hogy nincsen szíve és, hogy úgymond csak tenyészti a családot. Felnéztem Senshire. Valahogy rám tört az az érzés, hogy elmondjam neki az igazat. Hiányzott, hogy senkinek nem tudom kitálalni magam.*
- Van egy vőlegényem és megöltem valakit. *Szólaltam fel hirtelen. Senshi reakcióját vártam, hogy el-e hiszi, amit mondok, vagy, hogy hogyan fog ezek után rám nézni.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 10:33 am

* A lány egy kis ideig habozik, majd hirtelen bevallja a bűneit. Amit mond meglepnek, sőt elborzasztanak. A vér látványa még a mai napig kísért, de ez most más.*
~ Az előttem ülő lány kezeihez vér tapad? pedig gy látom eddig, hogy nem tenne ilyet? Van másik oldala is? Vagy valami más indoka volt erre a szörnyű tettre? Nem tudom, de ez tényleg elég nagy bűn. Még az enyémhez képest is. Mégis jobban bánt hogy... várjunk csak? Vőlegénye van? Akkor házasságról szökött meg? Ki lehet ő?~ *Teszem fel magamban a kérdést, addig nem is reagálok. A szemeim összehúzódnak a meglepettségtől.*
- Szóval gyilkos vagy? És van egy személy, aki így is vár rád? Mi volt az az indok ami erre rávitt? * Teszem fel a kérdést érdeklődve, eközben leülök elé, és csendben figyelek. A mosoly helyét a komolyság veszi át. Kezdődik a lelkipásztor szerep.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 1:12 pm

*A halálisten kérdéseire nagyot sóhajtok és megint a rózsafüzért kezdem el nézni. Jó lenne már elmondani valakinek, de mégis. Már most másként néz rám Senshi, akkor mi lenne ha elmondanám, hogy a szerelmemet öltem meg. Csak egy átkozott gyilkos lennék a szemében és ezt már magam is kezdem el hinni.*
- úgyse értenéd. * Fejeztem be ezzel a múltamat. Eldöntöttem, hogy nem fogom elmondani neki, így jobb is lesz. Nem akarok úgymond ellenségeket, vagy akik utálnak. *
- De elgondolkoztam, hogy visszamegyek. *Jelentettem még ki, főleg magamnak bátorításként. Szembe kell szállnom a hibáimmal és remélem, hogy a 46-ok Tanácsa vagy a főkapitány nem ítél halálra.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 2:41 pm

*Csendben figyelem a szomorkás lányt, aki úgy fest, mint én néha. Gondolataimban tudom, hogy ez nagy bűn, de mégsem ez fáj nekem a legjobban, hanem az, hogy ő már tartozik valakihez. A magány érzete megint a lelkembe hasít, bár erős vagyok, ezért nem mutatom ki.*
- Értem. Nem szép dolog a családból megölni bárkit is, de ne légy szomorú emiatt, ha jó indokból tetted. *Teszem fel az utolsó jó tanácsot, majd felkelek ismét, és felkészülök a távozásra. A maszkom felé indulok, majd felveszem azt és visszanézek.*
- Sok szerencsét, és éljetek boldogan a pároddal. *Jelentem ki barátságosan a jó kívánságokat, hiszen nem tudom, hogy kit ölt meg. Még hosszú ideig nézem a szomorkás lányt, de csak a szívem fájdítom, ami ekkorra már a boldogságból keserű bánatba megy át.* ~ Mégis... mégis jó érzés tudni, hogy vannak emberek, akik nem csak elkapni akarnak. A célom semmivel se változik. Továbbra is meg akarom védeni.~ * A hosszas bámulás után a füzetemért és az író eszközömért hajolok, majd felkelek és még utólag én is megosztok egy információt.*
- Az nagy bűn, ha valaki megöli az egész osztályát? * Jelentem ki kérdés formájába a tettem, amivel vádolnak.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 9:17 am

*Csendben követem Senshi mozdulatai közben pedig próbálom visszaszerezni az általános kedvemet. Azt amelyiknél tudok mosolyogni, csípős megjegyzéseket tenni, azt ami emberi. de csak ezek után jön a java: "Az nagy bűn, ha valaki megöli az egész osztályát?". Még a szívem dobogása is megáll attól a tudattól, hogy akivel eddig beszélgettem az megölte az egész osztályát. nem tudok rá hirtelen válaszolni de, hogy újra elinduljon a szívem rendesen nyelek egy nagyot.*
- Mért megölted őket? *Kérdezek inkább vissza, hogy biztos legyek a dolgaimban. *
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 9:36 am

*A lány nagyot nyel, ami nem jó reakció a számomra. Csendben nézek rá, majd felszólalok a kérdésére válaszolva.*
- Ez egy hosszú történet, de biztosíthatlak, hogy nem én voltam... legalábbis remélem. *Válaszolom biztatva a lányt, bár az utolsó két szavam halkabban jegyzem meg a magam részére.*
- Ez az én bűnöm, de ha egyszer megtalálom azt, aki ezt tette és bűntársát, aki még mindig ott van a kapitányok között. Aki megvádolt... *Jegyzem meg ismét. A szememben tűz ég, a vágy tüze. Vágy arra, hogy megbosszuljam eme gonosz tetteket, amiket velem műveltek.*
- De addig is, még erősödnöm kell. *Jegyzem meg már barátságosabban.*
- Volna kedved sétálni velem egyet? * Kérdezem meg érdeklődve Iriától és várom a válaszát.*
~ Kár hogy már van élettársad, aki szeret téged, aki vigyáz rád, de ő hol van? Vagy miért szökött el? Démonvillám. Mi a véleményed?~* Arcom kissé szomorkás a gondolataim miatt amit még a halálisten is láthat rajtam. Bánt a tudat, hogy egyedül vagyok és az aki tetszik nekem, annak már van valakije.*
~ Senshi! Már megint magad bántod?! Nem csoda hogy meg fogsz őrülni! Te mazoista! Tudok valami jobbat! Nézzünk el valamerre, és öljünk embereket és lidérceket. Kínozzunk meg valakit, vagy fenyegessünk szellemeket. Az biztos jobb kedvre derít majd.~ *Szólal fel a jó öreg démonvillám a megszokott gonosz javaslataival, melyre nem válaszolok, hiszen ő is tudja, hogy nem vagyok az a fajta. Továbbra is a lány reakciólyát várom.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 12:44 pm

*Figyelem a halálisten mozdulatait és belső reakcióit. Egyből tudom mit akar az illetővel csinálni. Megérteni nem értem az érzését, de nem is akarom. Egy félreértés miatt üldözi a többi shinigami és ez már elég ok ahhoz, hogy gyűlölje őket.*
- Ha megtalálod megölöd igaz? *Kérdeztem rá, bár tudtam a válaszát. Elég volt a szemébe nézni, már abból kilehetett olvasni azt az iszonyú gyűlöletet és bosszúvágyat.*
- Akkor te sem leszel jobb nála, de ez nem az én dolgom. Bocs de most nem fog menni a séta. Holnap dolgozom és kiszeretném pihenni magam. *Jegyeztem meg még, majd azzal felálltam. Megragadtam a táskámat és már léptem is a jobb lábammal, mikor eszembe jutott még valami.*
- Izé Senshi. Mikor ki voltam ütve az erdőben. Történt valami érdekes? *Néztem a szemébe, minden figyelmemet ráfordítva. Vártam a válaszát és reméltem, hogy mindent elmond, amit nem hallhattam akkor.*
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 3:11 pm

*Csendben figyelem a lányt, aki ekkor egy kérdést tesz fel nekem.*
"- Ha megtalálod megölöd igaz?" *Teszi fel a kérdést nekem amire nem is válaszolok. Látom az arcából, hogy tudja a választ, viszont amit az után mond, vagyis annak egy részét, jobban megbolygatja az elmém, mint bármi más.*
"- Akkor te sem leszel jobb nála." *Szólal fel Iria.*
- Engem már az nem érdekel, hogy kinél leszek jobb, vagy rosszabb. Az én célom látom már neked is világos. * Fejezem ki magam tömören és komoran, viszont a lány egy újabb kérdést tesz fel, még mielőtt elmenne.*
- Izé Senshi. Mikor ki voltam ütve az erdőben. Történt valami érdekes? *Teszi fel a kérdést ami furán érint.*
~ Most viccelődik velem, vagy tényleg nem emlékszik semmire? Nem lehet, hogy egész idő alatt ki volt ütve, de ha igen, akkor nem lenne jó, ha egy számára idegen gyilkos mondaná el a rossz hírt, miszerint a barátja elment Las Nochesba. Nem fogom neki elárulni, de nem is akarok hazudni. Mindég is rosszul hazudtam.~ *Gondolom végig magamban, ami ismét egy kis időbe telik, majd én is felszólalok.*
- Annyi legyen neked elég, hogy még találkozunk. Ez biztos. * Jelentem ki még utoljára, majd shunpo használatával el is tűnök, legalábbis ő csak annyit lát. nem megyek túl messze, csak éppen annyira, hogy egy hegydarab mögé el tudjak rejtőzni, majd csöndben nézem, ahogy az illető elmegy, ha elmegy, azután én is távozok egyenesen hazafele veszem az irányt arcomon a maszkommal, a kezemben a könyvemmel és a ceruzámmal.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 532
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue2550/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue700/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 4:55 pm

*Sikerül elmosolyodnom a válaszán, mindkettőn. Gondoltam, hogy nem fogja érdekelni a megjegyzésem és semmibe veszi, de... azért elmebolygatásnak kiváló volt. Ezek után biztos el fog gondolkozni, hogy mi lesz ha megtalálja a tettesét. Legalábbis ebben reménykedem. A shunpo használata után kijjebb lépek a hegyszirtre, már csak egy lépést kéne megtennem és egyenesen lefele zuhannék.*
- Hazudsz, mint a múltkor. *Mondom már csak magamnak egyenesen a kilátás felé. Egy nagyobb szél bele kap a hajamba, de én rezzenéstelenül állok tovább a szirten.*
- Mit gondolsz Si no Kawa?
~Azt, hogy egy idióta, ahogy te. De ha vissza akarsz menni SS-be és nem akarod a halálbüntetést, tök jó ötlet lenne el elfogni majd feladni. Amúgy meg nem tetszik a stílusa, modora szinte semmije.~
* Számítottam az ilyen stílusú válaszra és nem örültem neki. Igaza volt, jó ötletnek tűnik, amíg eszembe nem jut, hogy ő esetleg bízik bennem. Nem tudnám megtenni vele ezt, de...végül is lehet, hogy ő egy gyilkos. Először ennek kéne utána járni, meg még sok minden másnak. Egy biztos. Előbb vagy utóbb visszamegyek a világomba helyre tenni a dolgaimat.Még jobban mosolyra húzódott a szám egy-két gondolattól.*
- Mindig is furcsa ötleteid voltak. Vigyázzatok magatokra, Akemura Senshi, Hanashita Onitsura és Dream Dai! *teljesen magabiztosan hagyták el a számat a nevek. Ez volt a búcsú nekem. A zsebemből elővettem egy lélekcukorkát, amit hamar bekaptam. Halálisten szerelésemben jelentem meg, ráparancsoltam a póttestemnek, hogy vigye haza a cuccaimat aztán menjen Uraharához. Az első úticélom az Urahara vegyesbolt volt, hátha kitudok deríteni valamit tőle, majd irány Soul Society. Már semmi sem tart vissza elköteleztem magam. nemes egyszerűséggel leugrottam a sziklaperemről le a mélybe, majd egy 7 méter után, mintha csak a földre zuhantam volna, macskás akrobata mozdulatokkal értem talpon. Shunpoztam, futottam mindent csináltam csak hogy gyorsabban haladjak előre.
Vissza az elejére Go down
Akemura Senshi
Vaizard
Akemura Senshi


Hozzászólások száma : 275
Kor : 30
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue3350/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (3350/50000)
Démonmágia:
Hegy-szirt - Page 3 Left_bar_bleue10/50000Hegy-szirt - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 7:30 pm

* Sikerül eltűnnöm a szeme elől, majd ő a hegyszirthez sétál, kijön a testéből, ami számomra egy igen szokatlan dolog, és leugrik onnan. A mondatait nem hallom így hát nincs más lehetőség. Én is elindulok az utamon hazafelé. Lassú léptekkel gyalogolok, mikor eszembe jut még valami.* ~ Mit is ígért? Póttest, meg milyen cukorka? Szép. El is feledkeztem róla.~* Gondolom magamban, majd felvonom a vállam, hiszen tudom, hogy még fogok vele találkozni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hegy-szirt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegy-szirt   Hegy-szirt - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hegy-szirt
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: