Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Osztály teremek

Go down 
+5
Tsubaki Iria
Kerino Hano
Yoshi Kamiro
Akamoto Imuru
Abarai Renji
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Abarai Renji




Hozzászólások száma : 24
Regisztrált : 2009. Mar. 23.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue2500/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (2500/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue50000/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (50000/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2009 3:14 pm

Aki betévedne ide az mindig a sajét termét irja, szóval ha Xy karakter ide irja hogy bemegy, attól még te is irhatod hogy a mellete lévő terembe mész be Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.bleach-frpg.webmmorpg.net
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue154/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue5/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (5/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimeHétf. Jan. 03, 2011 7:30 pm

*Imuru az elmúlt időszakban nem művelt mást, csak folyton áthágta a szabályokat, amivel többségében kapitánya idegeire ment. Ezúttal engedély nélkül lépett át az Élők Világába.*~Akamoto csináld ezt, Akamoto csináld azt...Akamoto, útban vagy....vááá, már elegem van. Muszáj kiszellőztetnem a fejem, mielőtt olyasmit tennék, amit amgam is megbánok.*gondolta a lány, ahogy a kísérő tanárral haladt az osztyálterem felé. Ő volt most az "új tanuló".*
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Yoshi Kamiro

Yoshi Kamiro


Hozzászólások száma : 34
Regisztrált : 2010. Dec. 26.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue200/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (200/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue50/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (50/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimeHétf. Jan. 03, 2011 8:12 pm

Újabb unott nap. Figyelemmel akartam tartani a várost, mert mostanság megnőtt a Hollow aktivitás. Két hete jártam az osztályba, és egyelőre nyoma sem volt a jelentésekben leírtaknak. Hamarosan belépett a kísérő tanár és egy diákot kísért. Volt a lányban valami furcsa, lázadó. Lehet, hogy szemmel fogom tartani.
Vissza az elejére Go down
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue154/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue5/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (5/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 5:19 pm

*Miután bemutatkoztam az osztálynak, leültem az utolsó üres helyre, egy srác elé. A reiatsuja valamiért furcsa volt, mintha hollow-shinigami keveréke lenne. De félresöpörtem a gondolatot. Az órákon odafigyeltem, és persze, hogy senki nem vette észre vakságomat, hisz eme apró tény ellenében teljesen átlagos voltam, íagy az írás sem volt megeröltető feladat számomra. Az egyik szünetben rajtam és a furcsa reiatsut birtokló srácon kívül mindneki kivonult cseverészni a barátaival vagy egyéb elfoglaltsággal elütni az időt.*
~Kuchiki Byakuya... remélem, kellőképp aggódsz, hogy mi történhet egy tiszted hiányában...~*reménykedtem benne, hogy időközben nem könyveltek el árulónak, és nem hoztam túl nagy frászt az osztagomra eltűnésemmel.*
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue280/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue0/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (0/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimeSzer. Jan. 05, 2011 3:48 pm

*Egy új küldetést kaptam Kuchiki Byakukya-tól, meg is lepődtem azt hittem végre pihenhetek. A küldetés egyszerű volt, az osztagunkból eltűnt valaki és keressem meg majd hozzam vissza. A neve Akamoto Imuru, pontos személy leírást kapta így nem volt nehéz megtalálni. A reiatsuját egy suliban érzékeltem. Amikor több fura érzés töltött el, gyorsan póttestett használtam majd teljesen eltüntettem a reiatsum. Amikor épp közeledtem hozzá, megjelent egy tanár.*
- Te fiú nem ismerlek, ki vagy te? Biztos jó helyen jársz?
- Üdvözlöm tanár úr, én vagyok új csere diák. Nem érteni mindent, de szerintem minden menni jól.
- ÁÁ már vártunk, kérlek fáradj be az igazgatóhoz majd menj az osztályodba.
*Már azt hittem sose tudok elszabadulni tőle. Épp becsöngetek, meglátom a lányt és egyből megállok az ajtó előtt megérkezik a tanár és be megy, tisztelegnek neki majd engem is behív. Kinyitom az ajtót...*
- Üdvözlök mindenkit, én lenni az új csere diák. Nem rég költözni ide, remélem békésen tudunk beszélni mindenkivel. A nevem Kerino Ha-Ha-Ha-Hano.
- Foglalj helyet - mondta a tanár.
*Egy kicsit izgultam, ne hogy felfedje a lány a kilétem, de valami Hollow reiatsut éreztem. Ezután megindultam a terem vége felé majd leültem az utolsó padhoz. Majd figyelni kezdtem a lányt.*


/Remélem nem gond, hogy csatlakoztam ^.^/
Vissza az elejére Go down
Yoshi Kamiro

Yoshi Kamiro


Hozzászólások száma : 34
Regisztrált : 2010. Dec. 26.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue200/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (200/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue50/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (50/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 9:27 pm

A lány mellém ült le, mivel az volt az utolsó szabad hely a teremben. Amikor leült, tisztán éreztem, hogy ő nem teljesen ember. De akkor mi a fene célja van itt? Mindegy, ez majd idővel ki fog derülni. Óvatosan oldalba böktem, majd meg sem várva a reakcióját, szóltam:
- Yoshi vagyok. Üdv közöttünk. - fontos az első benyomás. Neki elég volt a kereszt nevemet tudnia. Egyelőre. Aztán belépett még egy diák. Elmondása szerint ő volt a csere diák. Túl sok minden történt egyszerre. Sok ez nekem így, de kezdem felfogni mi is történik.

/nem gond Wink üdv itt Very Happy/
Vissza az elejére Go down
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue154/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue5/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (5/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 11:18 am

*A mellettem ülő fiú halkan bemutatkozott, én felé fordítottam a fejem.*-Szia! Én AKamoto Imuru vagyok.*mutatkoztam be érzelemmentes hangon. Akkor az egyszer, az első küldetésemen nagyon megijedtem, de muszáj összeszednem magam. Mostt már inkább csak álcaként használtam, hogy ne derülhessen ki:meglógtam.*~Fú de ki fogok kapni otthon, Byakuyát ismerve. Addig nem hívom kapitánynak vagy Kuchiki-sannak, amíg arra nem tartom érdemesnek.~*döntöttem el magamban.*
~Ugyan, ne legyél olyan mérges rá! Csak azt szeretné, hogy erősebb legyél. Nem akar ő rosszat neked~ próbált kardom szelleme érvekkel meggyőzni, ami szokás szerint hatástalan volt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue280/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue0/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (0/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimeSzomb. Jan. 08, 2011 11:40 am

*Látom, hogy Imuru egy srác felé fordul melynek fura reiatsuja van ráadásba mond is neki valamit. Na ne már most lebuktam? A tanár épp földrajz órát tart valami amerikai fa kitermelésről beszél, de ez kit érdekel? Komolyan ezek az emberek ennyire szánalmasak? Azért jönnek be a suliba, hogy ilyeneket tanuljanak? Mire felnőnek úgy sem érnek el vele semmit. Na ezt inkább hanyagoljuk, rá nézzek ismét a lányra. A jelentésben azt kaptam ,hogy vak! De ő valójában tényleg vak? Sajnos nem látom azt, hogy ő vak lenne. Még azt is látom innen, hogy tökéletesen jegyzetel. Hát ki is Ő valójában? Szóval ezért kellett eljönnöm Soul Societyből? Egy ilyen kislányra vigyázzak. Majd mint apuci vigyem vissza? Hát ilyen az én fajtám mindig én húzom a rövidebbet. De Imuru mellett meglátok egy másik lányt. Nagyon szép volt. Véletlen elbambultam és ő ezt észre vette, ahogy nézzem. Tiszta k.o. lettem, most mit csináljak mindjárt itt a szünet...*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue2550/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue700/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (700/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimeCsüt. Jan. 13, 2011 8:20 pm

*A póttestemért még visszaértem mielőtt becsöngettek volna a suliban.a folyosón mentem és reménykedtem, hogy a dili nem szúr ki.Pechemre meglátott és első megállóm rögvest az igazgatói volt.Elkezdte lökni a süket dumát, hogy így nem megyek majd semmire, meg hogy kicsapnak majd stb.Csak a szokásos rizsa.Utána egyből az osztályba igyekeztem.Túl sok barátom nem volt, mivel furának tartottak.Fogalmam sincs miért, csak úgy.Végül is hozzám szóltak, meg elkértem a többiektől a leckét, de általában egyedül szoktam lenni.17 éves vagyok szóval a 2. 3. osztályos lehettem a gimiben.Igazából magam se tudom.Sose érdekelt.A padomban ülve néztem a nyakláncot.Valahogy fura volt.Nem tudom mért de furcsa volt.a régi fájdalmas emlékeken merengtem közben. Trrrrr...és megszólalt a csengő.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue232/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue0/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (0/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 4:06 am

*Jó helyen vagyok egyáltalán? Nem dereng erről a helyről semmi. Most mit csináljak? Na jó bemegyek és lesz ami lesz. Miközben be értem a suliba, megállítót egy tanár majd érdeklődni kezdett, hogy kerültem én ide, miért nem vagyok inkább otthon csak a szokásos blab-bla. Hát csodálkoztam, hogy-hogy lehetek ennyire híres. Pedig csak egy méreg drága éttermet vezetek. Majd megkértem, hogyha tud segíteni akkor mutassa az utat az osztály termem felé. Ezt örömmel fogadta, nem tudom megérteni embernek az érzéseit. Elkísér az ajtóig majd pont becsengetnek így ott is hagyott (elszaladt az órára). Na nézzük, hogy mi vár rám most már nincs vissza út! Csak előre az optimizmus felé!. Eltolom az ajtót majd besétálok, ahogy meglátok egy helyet hátul leülök körbe nézés nélkül. Ezek után egy pár figyelemfelkeltő szememmel nézni kezdtem. és és és és meglátom Selene-t aki épp egy csoportos beszélgetés közben láttok. Nem tudom miről beszélgethetnek, de elég viccesnek tűnik. Felállok az asztaltól majd oda sétálok hozzá.*
- Hello Selene! Bocs, hogy múltkor csak úgy otthagytalak. Tényleg sajnálom, amúgy nem szeretnél egy új munkát? Épp keresek valakit. A munka választható: pincér, szakács, takarító, biztonsági őr szerűség.
*Csak nem mond nemet, ha ennyi mindent mondtam habár akkor hülyeség volt amit mondtam, hogy épp keresek valakit x) Ha ennyi munkát mondtam. Na mindegy majd a válasza után, ha kell töprengünk ezen. Ezek után bejön a tanár majd a szokásos meghajlás.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue2550/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue700/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (700/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 5:25 am

*Még becsengetés után is egy megbeszélésnél álltam a többi csajjal.éppen azt próbáltam kimagyarázni, hogy valaki látott a híres éttermessel.Valami Daimaou volt a neve.Már elég jól haladtam, és már kezdték volna elhinni mikor alaki megszólított hátulról.Megfordultam az ismerős hangra, majd, majd...teljes döbbenet.Mekkora idióta ez!Megszólalni nem tudtam, esetleg csak grimaszokat vágtam és rángattam a szemem.Ilyenkor jöttek a szokásos beordítozások, hogy én tudtam meg, hogy igazam volt stb.Ezeket meg se hallottam, de pont az az egy kiszúrta a fülemet-Tudtam! Ti jártok!-. Végem volt.Jól meg is fujtogattam a hang kiadóját.Már azon voltam, hogy kiráncigálom a srácot és elbeszélgetek vele rendesen, de bejött a tanár.No igen én nem álltam fel, nem hajoltam meg csak a padban ülve átkoztam az életemet.*
~Nekem annyi.Még, hogy van egy étterme!Ki veszi ezt be!Na meg, hogy munkát mi?Majd pont tőled fog kelleni.Jó az a kis kávézó nekem!Bár szarul fizet ,de inkább az.Istenem! Most mindenki azt hiszi, hogy járunk meg minden.Pedig nem!!!!!!!! Végem van.A többiek meg kinyírnak.Meghalok.~
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue232/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue0/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (0/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 11:59 am

*A tanár csak magyarázott és magyarázott. Elég fárasztó, nem csodálom, hogy sosem akartam suliba járni. De akkor milyen lehetett az otthoni tanár? Az se lehetett jobb. Mondjuk Selene elégé furán viselkedett. Eleinte mintha nem is ismert volna. Lehet, hogy nem akar többet velem beszélni, mert csak úgy otthagytam? A fene most már tényleg mindent elszúrtam. Hátra dőlök a székkel majd erősen gondolkodom, hogy mit is tehetnék. Az lenne a legjobb, ha személyesen elnézést kérnék a tegnapi este miatt. De ahogy látszik nem nagyon akar velem beszélni. Akkor, hogy mondjam el ezt neki? áá mi lenne, ha levelet írnék neki. A levelet meg is írtam majd megkértem a mellettem lévő Kuniko-t, hogy adja oda a levelet Selenének. *
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue5000/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue5/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (5/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 1:44 pm

Kuniko át is vette Daimaou-tól a levelet, viszont nem adta tovább. Ehelyett kinyitotta és elolvasta, majd kuncogni kezdett. Miután elolvasta el is rakta azt. Az órának lassan elérkezett a vége. Kicsengettek. Az osztály mint egy marhacsorda csődült ki. A termek, de még az egész iskola is kiürült. Ám a délelőtt. Még a délután egy része is eltelt már ekkorra.



/ Szívesen folytatnám még a története, de sajna minden jónak véget kell érnie egyszer. Ez erre a kalandra is vonatkozik, így hát fogjátok rövidre utolsó hsz-eiteket, majd jön a pontozás. Megértéseteket köszönöm. Ez nem megbeszélés. Ez egy Parancs!/
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue2550/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue700/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (700/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 2:22 pm

*Egész órán azon gondolkoztam, hogy hogyan fogom ezt kimagyarázni.Az órának idővel vége lett és indulhattam is munkába.Közel volt a házamhoz, hála az égnek.Egész délután ott melóztam és még az este nagy részében is.Csak egy 11 körül mentem haza, és első dolgom a lefekvés volt.A suliban mindenképp kerülni próbáltam Daimaout.Nem akartam semmi ilyesmikről beszélni máma.Se holnap, se azután! Főleg nem vele!*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue232/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue0/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (0/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 3:55 pm

*Az a hülye fiú miért nem adta tovább a levelet, pedig nem tettem vele semmi rosszat. Az órának vége és Selene olyan gyorsan eltűnt, hogy nem tudtam vele beszélni. Sebaj majd holnap vagy azután vagy az után. Elindultam haza felé majd megláttam egy szállodát. Oda sétáltam majd kivettem egy szobát. Gyorsba lezuhanyoztam majd lefeküdtem. Vajon mi lesz holnap tettem fel magamban a kérdést. Aztán el aludtam.*

/oks akkor részemről ennyi./
Vissza az elejére Go down
Yoshi Kamiro

Yoshi Kamiro


Hozzászólások száma : 34
Regisztrált : 2010. Dec. 26.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue200/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (200/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue50/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (50/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 4:48 pm

//Hano - Imuru//

A lány is bemutatkozik, kiderül, hogy Imurunak hívják. Nem sokat tudok vele foglalkozni, mert egy újabb diák lép be a terembe. Furán néz minket Imuruval, de nem törődök vele. Remélhetőleg talál magának még egy helyet, ha nem akkor így járt. Pech. Az órán figyelek, a földrajz nem egy nehéz tárgy, és még valamennyire is le tud kötni. Inkább mint a kémia vagy valamelyik másik. Az órámra nézek és látom, hogy hamarosan szünet van. Valami majd ennem kéne, mert ma még nem ettem. Ettől a gondolattól rögtön el is megy a kedvem, ugyanis történt nem is olyan rég, hogy épp ebédelni indultam, mikor egy hollow támadta meg az egyik diákot. Figyeltem Imurut, mennyit tud, de csak úgy sercegett a papírja.
Vissza az elejére Go down
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue154/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue5/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (5/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 5:15 pm

*Az új cserediáknak nagyon furcsa reiatsuja volt, mégohzzá shinigami-reiatsu. Kezdtem félni, hogy lebukok.*-Öhm, szia!*csak mi maradtunk, miután a mellettem ülő fiú is kimnet, gondoltam én, hogy a büfébe élelmet vásárolni.*-Hano, te shinigami vagy?*tettem fel nyiltan a kérdést.*reméltem, nem Byakuya küldte a nyakamra. Ha nem ért hozzá, akkor tovább nem fogom zaklatni a kérdésözönnel.*
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue280/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue0/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (0/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 5:27 pm

*Végre szünet anyám, meddig kellett itt szenvednem.*
- Hello! Még be sem mutatkoztam neked így külön. Hano vagyok. Örülök, hogy megismerhettelek. *Már leesett volna neki, hogy shinigami vagyok? áá biztos, hogy nem még csak most jöttem, ráadásba szinte az összes reiatsumat eltüntettem. Szóval maximum 5%, hogy rá jött. De vegyük azt a részt, hogy nem. Ezek után már rögtön kapom az újabb kérdést. Nem hiába van a 6. osztagban nagyon gyorsan vág az esze, de erről még nem beszélhetek vele. Taicho azt is mondta, hogy meg kell figyelnem minden lépését az emberi világban. *
- Mi az ,hogy shinigami? Ha valami rangra gondolsz akkor lehetek, habár nem tudom mit jelent ez különösebben. Valami új fajta játék? *A hazudozásban nagyon jó vagyok szóval, remélhetőleg innentől kezdve simán mennek a dolgok, de mi lesz a mégsem...*
Vissza az elejére Go down
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue154/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue5/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (5/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 5:43 pm

*Hano ügyesen próbált kitérni, és az akcentusa is eltűnt.*Hová tűnt az angol akcentusod? Ha Kuchiki Byakuya küldött, üzenem, hogy még várhat rám.*közöltem hideg hangon. Csak a kardomnak mutattam meg nyiltan valdi érzelmeimet.*
~ Ugyan, ne legyél mérges Kuchiki-sanra. ~próbált meggyőzni kardom a visszatérésre.*
~Még nem. Okuljon belőle. Csak tudnám, minek egyeztem bele abba a nyamvadt ígéretbe...~*mérgelődtem továbbra is.*
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Yoshi Kamiro

Yoshi Kamiro


Hozzászólások száma : 34
Regisztrált : 2010. Dec. 26.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue200/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (200/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue50/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (50/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 7:10 pm

Lassan visszatértem a büféből egy hamburgert majszolva. Nyugati kaja, de isteni, és a szusiból elegem volt. Amikor visszaértem a terembe, láttam, hogy Imuru és az új diák, vagy tudja a fene mi volt, beszélgetnek. Most vagy ilyen hamar nézet eltérésük támadt, vagy ilyen hamar ismerkednek. Elnéztem még egy darabig a vitájukat, majd egy elegáns torok köszörüléssel jeleztem, hogy megérkeztem, szóval fejezzék be mindennemű kibeszélő dolgaikat. Ahogy elnéztem őket, láttam, hogy van mind a kettőben valami furcsa. Mintha ismernék egymást, mégis tagadják, vagy én nem tudom.
-Esetleg valami gond van? - kérdeztem, és reméltem, hogy nem csöppentem bele semmi olyanba, amibe nem kellett volna.
Vissza az elejére Go down
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue280/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue0/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (0/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 7:57 pm

*Ezt nem hiszem el tényleg nagyon okos. Na jó feladom.*
- Igen Kuchiki küldött. A küldetésem az, hogy figyeljelek majd, ha rosszul alakulnak a dolgaid vigyelek vissza. Remélem azért nem bántottalak meg ezzel a hazugsággal. Sajnálom, de te is tudod, hogy mindennél előrébb való a küldetés.
*Jé itt van az a másik diák is nem is tudom mi a neve, és épp bele köhög a mondani vallómba.*
- Üdv szerinte mi még nem találkoztunk. A nevem Hano. Örülök, hogy téged is megismerhetlek. Te ki vagy? Mikor kerültél ebbe a suliba?
*Kihasználva az alkalmat kipróbáltam többet deríteni erről a hollow-os reiatsujáról.*
Vissza az elejére Go down
Yoshi Kamiro

Yoshi Kamiro


Hozzászólások száma : 34
Regisztrált : 2010. Dec. 26.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue200/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (200/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue50/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (50/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 8:08 pm

- A nevem Yoshi. - válaszoltam röviden. Sejtettem mifélék, és nem igen volt ínyemre, hogy két Shinigamival társuljak. Lényegében kitagadtak minket, pedig egyrészt nem tehetünk semmiről, másrészt pedig, szerintem félnek attól az erőtől ami nekünk megadatott. Tény, hogy nem túl törvényes, de gondoljunk bele: Egy Vaizard Bankai-a nem különbözik egy egyszerű Shinigami-étól, de, ha felölti a maszkját, az ereje megugrik, és olyan erőre tesz szert, ami jócskán túl szárnyal bárminemű elképzelést. Itt befejeztem a gondolat menetemet, és egyszerre kérdeztem meg tőlük.
- Min vitáztatok az előbb? Shinigamik. - biggyesztettem oda a végére. A gigai-om, amit Urahara készített hasonlított Shinjiékéhez, azaz, blokkolta a reiatsumat. Ez több okból is lényeges. Soul Society így nem talál ránk, illetve a Hollowok sem zaklatnak.


A hozzászólást Yoshi Kamiro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 15, 2011 10:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue280/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue0/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (0/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimePént. Jan. 14, 2011 9:14 pm

*Igen sejtettem, hogy ez lesz. Tudtam, hogy még nem vagyok annyira jó, hogy elrejtsem a teljes reiatsumat.*
- Üdv, Vaizard! Csak, hogy tud nekem is van egy ilyen gigai-om melyet Kurotsuchi Mayuri taicho fejlesztett ki, de ahogy látod nem rég bedöglött és gondolom ezért tűnt fel neked, hogy shinigami vagyok. Először is nekem nincs semmi bajom a Vaizardokkal mivel van egy barátom közületek XXVIII. Daimaou. Persze ezt nem biztos, hogy tudod. Ő nem tartja a kapcsolatot már a vaizardokkal. De ezzel most ne foglalkozzunk. válaszolj egypár kérdésemre. Mit keresel itt? Mik a terveid?
*Ha rosszul válaszol nem érdekel, hogy vaizard és suliba vagyok el kell intéznem. Minden hollow az ellenségünk.*

/*lányok => Én nem vok lány. xD/
Vissza az elejére Go down
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue154/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue5/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (5/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 8:36 am

*Egy darabig figyeltem a két fiú vitáját, majd elegem is lett belőle.*-Na jó elég!*semmi kedvem nem volt tovább hallgatni.*-Gondolom Kuchiki kapitány nagyon bepöccent rám az utóbbi időben.*céloztam ezzel a rendszertelen eltűnéseimre, paprírok drasztikus mennyiségcsökkentésére, Kuchiki kapitány leöntsére teával...*~Az utóbbi tényleg jó érzés volt.~*jegyeztem meg magamban.*
~Ejj, te lány! Azt hiszem, előbb-utób testőrséget állíthatunk melléd, amiyen meggondolatlan vagy...morgott velem szokás szerint a kardom.*


A hozzászólást Akamoto Imuru összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 15, 2011 10:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek Left_bar_bleue280/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek Left_bar_bleue0/50000Osztály teremek Empty_bar_bleue  (0/50000)

Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 11:43 am

*Hú de idegesít ez a Vaizard, még válaszolni se volt képes. Inkább mint a jó kis fiú aki nem tud semmiről nézése volt. Nem tudom miért teszi azt amit tesz, de remélem megváltozik, mert nagyon sok ellensége lehet. Legalább is nálam, ha így folytatja kihúzza a gyufát.*
- Rendben van befejezem a vitát, de csak azért mert te kértél Imuru. Majd szeretnék veled beszélni kettesben erről a küldetésről, meg maga a Taichoról is. Remélem nem gond, de egy Vaizard előtt nem beszélhetek erről.
*Na jó, nem foglalkozom tovább Yoshival. Azért remélem nem lesz nagy gond, ha nem muszáj nem harcolok ellene. Rajta múlik minden.*
- Találkozunk később a parkban, rendben?

/Nem tudom mikor leszek legközelebb, persze még a mai napon leszek. Amúgy szerintem Yoshinak kellett volna írni, de már nem bírtam várni Smile Ahogy láttam, hogy feljött és elment./
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Osztály teremek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Osztály teremek
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Iskola-
Ugrás: