Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Osztály teremek

Go down 
+5
Tsubaki Iria
Kerino Hano
Yoshi Kamiro
Akamoto Imuru
Abarai Renji
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Akamoto Imuru
Shinigami



Hozzászólások száma : 178
Kor : 29
Tartózkodási hely : Általában az LKG, Fehérváron^^
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue154/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (154/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Osztály teremek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 11:46 am

//Akkor írok is a parkban:D//
Vissza az elejére Go down
http://www.peach94.eoldal.hu
Yoshi Kamiro

Yoshi Kamiro


Hozzászólások száma : 34
Regisztrált : 2010. Dec. 26.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue200/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (200/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue50/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/50000)

Osztály teremek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 12:06 pm

//1: Idegesít? Very Happy mivel? Elmondtam a nevem és megkérdeztem min vitáztatok XD 2: Ezer dolgom van, szóval bocsi, hogy nem tudok itt ülni egész nap :S//

Mintha ez a kettő ismerné egymást, ami egyre bizonyosabbá vált a beszélgetés előre haladtával. És most jött a titkolózás, hogy majd beszélni akarnak a küldetésről, meg a kapitányukról. Tényleg, ez eddig eszembe sem jutott, melyik osztag tagjai lehetnek? Ezt majd később kiderítem. Hallottam, hogy a parkban fognak találkozni, így ha már elmentek, tudom merre menjek. Egyre kíváncsibbá tettek. Mit keresnek itt, és milyen küldetésről lehet szó?
Vissza az elejére Go down
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue280/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Osztály teremek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 4:37 pm

*Szól a csengő! Ááá épp időben befutok a teremben majd meglátom ismét Yoshit. Ezek szerint mg is csak jó fiú lenne? Lehet, hogy félre értettem a dolgokat? Sőt ezek szerint biztos.*
- Üdv, Yoshi!
*Közben meglátóm ismét azt a cuki lányt és még mindig nem jött be a tanár. Oda fordulok hozzá majd elkérem tőle a telefon számát. Lassan diktálni kezdte, előkapom a telómat majd gyorsba beleírom. Ekkor belép a tanár. O wtf, már megint földrajz... Nem hiszem el, hogy ha feljövök az emberek világába mindig ezzel szívok...*
Vissza az elejére Go down
Yoshi Kamiro

Yoshi Kamiro


Hozzászólások száma : 34
Regisztrált : 2010. Dec. 26.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue200/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (200/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue50/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/50000)

Osztály teremek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 5:39 pm

-Őő, üdv Hano. - köszönök vissza hirtelen, mert nagyon meglep a hirtelen megjelenése. Azon gondolkozom, hogy hol járt az elmúlt órákban. Megkérdezni lehet, hogy bunkóság lenne, na de néha nem igen érdekel a dolog.
- Merre jártatok, és hol van Imuru? - kérdeztem osztálytársamtól.
Vissza az elejére Go down
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue280/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Osztály teremek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 5:57 pm

- Hát most nem fog tudni jönni egy ideig. Úgy is mondhatnám, hogy megbetegedett. Kb 1-2 hétig nem jön... De ne aggódj komolyabb baja nincsen.
*Hát, ha most beavatnám a dolgokba a nyakamat venné a Taicho. Inkább füllentek egy kicsit, hátha kap majd még küldetést erre felé és ismét láthatja Yoshi. Na akkor kezdjünk bele a megfigyelésbe. Akkor először meg kellene tudnom ,hogy hol is lakik, de ha most csak úgy rá kérdeznék elég feltűnő lenne, szóval essem tehetem. Hát akkor most meg mit csináljak? O hogy sose volt erényem a gondolkodás :S Na mindegy ezt hagyjuk későbbre először barátkozunk meg vele rendesen. Legutóbb nem volt sok időm vele beszélni, főleg nem normálisan.*
- Később találkozunk az udvaron vagy a tetőn - súgtam oda hozzá. *a tanár folytatta a magáét...*
Vissza az elejére Go down
Yoshi Kamiro

Yoshi Kamiro


Hozzászólások száma : 34
Regisztrált : 2010. Dec. 26.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue200/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (200/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue50/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/50000)

Osztály teremek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 6:05 pm

-Inkább a tetőn, kevesebben járnak fel. - válaszoltam, de éreztem, hogy itt valami történni fog. Ha nem is fizikailag, tehát nem esünk egymásnak, de valami sántít a dologban. Óvatos leszek Hanoval, és megpróbálok minél kevesebb infót kiadni bármiről, amit meg akar tudni. Van egy olyan érzésem, hogy össze fog még akadni a bajszunk vele, de remélem erre kicsit később kerül sor, vagy lehetőleg soha.
Vissza az elejére Go down
Kerino Hano

Kerino Hano


Hozzászólások száma : 176
Kor : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2010. Dec. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue280/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Osztály teremek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 7:29 pm

*Hát akkor a tető, elég jó választás én is jobban szerettem azt a helyet. Nyugis, csendes és tökre el lehet lenni. Ahogy megszólalt a kicsengő a tető fele vettem az irányt az ajtó zárva volt, elég fura sose szokták bezárni. Egy kulcs volt a szőnyeg alatt és minő véletlen pont ez nyitotta a tető ajtaját. Majd kilép a szellő meglobogtatja mini hajam majd mintha mindent tudnék érzésem támad. Azt hittem Yoshi is sietni fog, habár még azt sem tudom mit is mondhatnék neki. Mindegy míg fel ér összeszedem a gondolatom.*
Vissza az elejére Go down
Arakiri Keisuke

Arakiri Keisuke


Hozzászólások száma : 12
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue280/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue68/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (68/50000)

Osztály teremek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 27, 2011 11:17 am

*A tanárommal haladtam az új osztyálterem felé ahol mostantól tanulni fog. Nagyon furcsa volt az, hogy most vissza kell térnem az iskola padba.
A tanárom megállt egy terem előtt. - biztos ez lesz az új osztály termem

-gondoltam. Bekopogott.
- Gyere be! -szolt bentről egy mély hang
A tanár belépett és bevezetett engem is és közsönt.
- Sziasztok gyerekek, ő itt az új osztály társatok Arakiri Keisuke, legyetek vele kedvesek. - mosolygott
- Na Sziasztok. -köszönt el és itt hagyott.
- .... foglalj helyet -szólt a tanár.
Körbe néztem, és olyan szép nyakat láttam, mint még soha, első látásra beleszerettem. Így hát a mögötte lévő padba ültem és egész órán át néztem.
- Ding-Dong! - kicsöngettek
Egyszerre mindenki oda jött hozzám és kérdezgetni kezdtek:

- Honnan jöttél? Mi a vércsoportod? Milyen lányokat szeretsz? Van barátnőd? Van valaki akibe szerelmes vagy???
Csak egy kérdésre válaszolok: Igen van akibe szerelmes vagyok.
- És kibe?
- Előttem ül, bár nem tudom, hogy mi a neve.
- Mért pont Tsubaki ?? - kérdezte egy copfos hajú lány
- Aha, értem Tsubaki-nak hívjak. [b]Mért olyan ismerős ez a név?? -gondolkodtam magamban.
- Na mindegy.
- És ö.. Mi fogott meg benne?
- A nyaka - mosolyogtam
Most mindenki a padlón fekszik.
1perc múlva
- Éérrtteemm, jó neked
- Van valakinek még kérdése??
Senki nem válaszolt.
- Hát akkor jó.
Felálltam és kimentem a teremből fel a tetőre, és közben azon gondolkodtam hogy honnan ismerős ez a Tsubaki név.
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Osztály teremek - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Osztály teremek - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Osztály teremek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 27, 2011 7:10 pm

Arakiri Keisuke egy hosszabb idejű küldetést kapott, de még így is sietnie kell. Hogy Karakura lakói ne gyanakodjanak semmire így iskolába is kell járnia, de még élvezheti is az egészet. új barátokat szerezhet, barátnőket találhat vagy éppen ellenségeket. Erre általában az iskola legjobb hely. A tanár megmutassa Keisuke-nak az osztálytermet, bemutassa az új osztálytársait. Rögtön ki is szúr magának valakit, valakit akit jobb lenne kerülni. Az illető lány mögé ült és egész órán keresztül a nyakát bámulta. Ezt a lány is észrevette és kellemetlenül is érezte magát miatta, így mikor vége lett az órának el is sietett míg a többiek az újat faggatták. Sok mindent kérdeztek de Keisuke csak egyre válaszolt, amitől a legtöbb lány hanyatt vágódott. A fiúk inkább hátul nevettek, bár az már inkább röhögés volt. Az egyik fel is szólalt mielőtt elhagytad volna a termet.
- Peched van tesó! Tsubaki nem jár soha senkivel ráadásul állandóan lóg. Nem fogod gyakran látni az biztos.
Ezzel be is fejezte a csevegést és tovább nevetett a haverjaival az illető. A szünet után még egy óra vol megtartva, de ezen már tényleg nem lehetett látni a lányt. Eltűnt, mintha ott se lett volna. Alig ér véget az óra egy lidérc reitatsuja csapja meg Keisuke érzékeit, ami az állatkert felől jön.
/ Folytasd majd az állatkertben/

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Osztály teremek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osztály teremek   Osztály teremek - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Osztály teremek
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Iskola-
Ugrás: