Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue405/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue40/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (40/50000)

Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty
TémanyitásTárgy: Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis   Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2012 12:15 pm

Nem tudom hogyan, de sikerült kiszöknöm a Lelkek Világából az Emberek Világába. Tokió városában sétálgattam éppen, mikor megérzem egy ismerős lélekenergia hullámait. Testemen egy gyenge remegés fut át, majd elmosolyodok. Megvetem a lábamat a földön, majd amekkora sebességgel csak tudok elshunpozok. Egyenesen a lány elé próbálok shunpozni, hogy kicsit megrémisszem egy kicsit. Ám mikor elé érek észreveszek egy újabb reitsu-t. Rögtön tudtam, hogy nincs itt valami rendben, mivel egy újabb arrancar volt az. Azonban kicsit furcsa lehettem, ugyanis sajnos kicsit közel kerültem Samielhez. Kicsit vörös fejjel hátrébb ugrok, és makogva esedezek bocsánatért:
- Bocsi nem volt szándékos! Na de.. Ki van ott? - kiáltok arra, ahonnan az ismeretlent éreztem.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Nimoren Sadanis




Hozzászólások száma : 89
Regisztrált : 2012. Nov. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue230/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (230/50000)
Démonmágia:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue0/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (0/50000)

Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis   Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2012 7:49 pm

Nimoren csak ott állt és nézte a fura halálistent. Nem értette, hogy honnan ismeri a társár Shiyorit de gondolta, hogy ha egy halálisten megjelent akkor több is meg fog jelenni.-A nevem Nimoren és ha lehet akkor ne állj az utunkba. Anevedet ha kérhetném mégmielőtt odébb állunk! - mondtam határozottan.
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue245/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue0/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (0/50000)

Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis   Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2012 9:21 pm

Már késő este volt,mikor én még az utcán csavarogtam.valahogy lenyűgöztek Tokió hatalmas,sötét utcái.Zsebre tettem a kezem és úgy ballagtam egyik utcán át a másikhoz.Senki sem látott.Senki sem tudta,hogy ott vagyok.Vagy mégis...?A szél feltámadt,és belekapott furcsa hajamba.Érdekes érzés volt,hiszen nem fáztam.Nem éreztem semmit.Nem is tudtam,hogy egyáltalán létezek-e,vagy csak kitaláltam...magamat?Szomorú voltam.Hát persze,de hát mi mást éreztem volna?Elvégre csak sötét gondolataim és érzéseim vannak.De hát mit várhattam volna?Hiszen senki sem volt,aki szeretett...Ki tudna szeretni egy ilyen...szörnyeteget?Ahogy sétáltam tovább utamon,egyszerre egy ismerős lélekenergiát veszek észre.Már megint ő?!A shinigami mellém shunpózik,amitől egy kissé megijedek,hiszen kb 3 centiméter választ el minket egymástól.Látom,hogy az arca bíbor vörösre vált,és zavarodottan lép arrébb.
-Abakura Ryuu.Mit keresel itt?-majd megéreztem egy másik ember reiatsuját.Nem,nem is ember volt...Hanem egy arrancar!Vajon mit kereshet itt?Aizen parancsára cselekszik,vagy ő is saját akaratából van itt,mint én?Az arrancar közli Abakura Ryuuval,hogy a neve Nimoren.Még nem hallottam róla...Furcsa egy szerzet,mindenesetre.Nem is tudom,hogy reagáljak.
-Mi a sorszámod,Nimoren?Aizen parancsát teljesíted?Mi okból jöttél az emberek világába? Remélem harcra nem fog sor kerülni,hiszen nem tudom,hogy Abakura Ryuu hogy reagál majd az ismeretlen arrancarra...

//bocsi,ez van. Smile //
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue405/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue40/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (40/50000)

Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis   Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Icon_minitimeVas. Dec. 16, 2012 10:48 am

- Nimoran? Érdekes név, igaz én se panaszkodhatok. A nevem Abakura Ryuu. Amúgy nem kell sietni. Nem vagyok az az ellenséges típus. Kérdezze meg egész nyugodtan Samiel kisasszonyt.
Egyenlőre még nem nagyon engedem szabadjára az erőmet. Eddig is, és most is visszafogtam reitsumat (kb 100 pont környékén van). Nem voltak ellenséges szándékaim az új arrancarral, és jeleztem is. Szép nyugodtan odasétálok az egyik fatönkhöz, és leülök rá. Ekkor jut eszembe valami.
- Samiel kisasszony... ha jól emlékszem megígértem, hogy segítek majd kicsit erősödni kegyednek. Ha meg még nem volt róla szó, akkor most szeretném megkérdezni. Segítsek kicsit erősödni? - kérdezem érdeklődve a már ismert arrancarhölgytől.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Nimoren Sadanis




Hozzászólások száma : 89
Regisztrált : 2012. Nov. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue230/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (230/50000)
Démonmágia:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue0/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (0/50000)

Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis   Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Icon_minitimeVas. Dec. 16, 2012 11:00 am

Ránéztem Ryuu-ra. -Ryuu. Érdekes név. Neked válaszolva Shiyori és a 70-es számot viselem és nem Aizen úr küldött hanem magamtól vagyok ezen a....helyen.- mondtam undorodva, nézve az embereket.-Ahoz viszons semmi közöd, hogy miért vagyok itt és ha már itt tartunk megkérdezném, hogy honnan a fenéből ismered ezt a.......halálistent?- kérdeztem Shiyori-hoz fordulva nem törődve azzal, hogy Ryuu közelebb jött egy kicsit a fatönkhöz és leült.
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue245/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue0/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (0/50000)

Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis   Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Icon_minitimeKedd Dec. 18, 2012 6:47 pm

Láthatóan villámok cikáznak Abakura Ryuu,és e között a Nimoren között. Láthatóan nem jönnek ki túl jól, bár Abakura Ryuu elég lazának tűnik. Abakura Ryuu megkérdezi, hogy van-e kedvem gyakorolni egy kicsit. Nem akarok beégni, hogy milyen szánalmasan gyenge vagyok, ezért inkább nem is válaszolok. Helyette Nimorent kémlelem.A 70. arrancar? Sokkal idősebb, mint én...Miért nem láttam még soha? Persze, én egész Las Nochesből semmi mást nem láttam még, csak Aizen irodáját, meg néhány folyosót. Attól is a hideg rázott, úgyhogy most próbálok minél kevesebb időt tölteni ott ha lehet. És Nimoren? Ő miért van itt,ha nem Aizen küldte? Nem tetszik nekem ez az arrancar...Utolsó kérdésére ledöbbenek. Vajon most mit mondjak? Arról szó sincs,hogy azt: "Aizen ideküldött kémkedni,és én szerencsétlenül belefutottam egy emberszerűségbe,és két shinigamiba...Nem nagy ügy,biztos mindenkivel előfordult már,hogy a legegyszerűbb küldetést is eltolta."
-Őőő...Hát izé...Egyszer azt a parancsot adta...-kicsoda?Mondj egy nevet,ami nem Aizen!Semmi se jutott eszembe,így hát...-Ulquiorra-sama...Hogy jöjjek az emberek világába...És derítsem fel a terepet,hogy kik őrzik ezt a várost?Akkor futottam bele Abakura Ryuuba.-és persze más emberekbe is,amiről neki nem kell tudnia,ha már úgyis ilyen ellenséges.Remélem megelégszik válaszommal, és nem firtatja tovább a dolgot,hiszen az igen kellemetlen lenne,ha rájönne,hogy hazudtam.

//tessék,itt a válasz,remélem megelégszetek ennyivel,mert semmi más nem jutott az eszembe!Smile valakinek majd ki kéne robbantania a háborút.Very Happy én Nimorenre gondoltam,mert én nem fogok támadni (hacsak nem teszel valami nagyon bosszantót,amire rögtön ugrom.Razz ),Ryuu pedig túl barátságosan viselkedik.Smile legyetek kreatívak! ^^ //
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue405/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue40/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (40/50000)

Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis   Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Icon_minitimeKedd Dec. 18, 2012 7:04 pm

- Hajj. Ahhoz képes,t hogy halálisten vagyok, mégsem érzek annyi feszültséget az arrancarok ellen, mint most ti egymás között.
Ekkor felállok szépen lassan, majd a férfi arrancar elé shunpozok. Kínácsni voltam mit fog reagálni. Ha a sejtésem nem csal, akkor meg fog támadni, de ha ezt tenné előrántom Pokoltüzet és megpróbálom kivédeni a csapását. Ha kivédtem elmosolyodok, és sújtok egyet teljes erőből. Nem szándékoztam megvágni, csak kíváncsi voltam a gyorsaságára. Ezután kicsit kiengedem a reitsumat (még mindig csak 250-ig). Samiel irányába is suhintok egyet, hogy őt is biztassam támadásra. Látszott rajtam, hogy nem gondolom komolyan. Abban, az esetben, ha megnyitnának egy Gargatát elállom az útjukat, és egy vágással megpróbálom őket hátrébb kergetni. Kíváncsi vagyok mennyit képesek kihozni magukból. Nem tudom, hogy milyen erősek, szóval azért vigyázok azzal, hogy ne essen bajom, és nekik se essen nagyobb bajuk, ha gyengébbek mint én.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Nimoren Sadanis




Hozzászólások száma : 89
Regisztrált : 2012. Nov. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue230/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (230/50000)
Démonmágia:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue0/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (0/50000)

Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis   Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Icon_minitimeKedd Dec. 18, 2012 8:01 pm

Ryuu jött felém én meg csak álltam mint a cövek és vártam mit fog csinálni. Egyszerre csak elém lépett. Gondolom csak provokálni akar de hát miért is ne menjek bele a játékába. Amint elém lép megpróbálom megütni de csak éppen annyira, hogy éreztessem vele az erőmet.- Nos ha így akarod akkor legyen de figyelmeztetlek nem kellene ezt tenned.- mondtam neki. -Shiyori te meg ne próbálj hazudni mert látom rajtad ha hazudsz. Egyébként is ha jól érzem nem vagy éppen egy erős fajta hányadik arrancar is vagy? 89-ik azt hiszem. - mondtam de mire elmondtam a dolgaimat Ryuu már ott volt előttem és én már suhintok is a karommal. Ha kivédi akkor hátrébb ugrok és ellövök egy cero-t de ha nem tér el akkor majd jóízűen nevetek egyet. //bocsesz lehet hogy egy kicsit érthetetlen XD//
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue245/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue0/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (0/50000)

Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis   Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2012 8:58 pm

Abakura Ryuu is érezte,hogy mennyi ellenszenvet táplálok ez iránt az arrancar iránt.Nem elég,hogy valamilyen érthetetlen okból nem kedveltem,a tetejébe én...gyűlöltem.Fogalmam sincs,hogy miért,de egyszerűen nem bírtam elviselni a jelenlétét.Vagy lehet,hogy csak azért éreztem így,mert átlátott a hazugságomon.A következő pillanatban már Abakura Ryuu az aki támad,de látom rajta,hogy ha nem térek ki,akkor se lesz semmi bajom. Inkább Nimorenhez fordulok.
-Szóval...Átlátsz rajtam,mi?Egy valamiben viszont tévedtél.-ekkorra már önkívületi állapotban vagyok,és legszívesebben mindenkit széttépnék,aki az utamba kerül,és akibe egy kicsit is bele tudok kötni.Nem tudom,hogy miért,de az ösztöneim azt súgják,hogy nem szabad életben hagyni ezt a lényt.El kell pusztítani.Fenyegetően közelítek Nimoren felé,és a képébe vágom:-SZÓVAL NEM VAGYOK ERŐS?AZT MAJD MINDJÁRT MEGLÁTJUK!UGYANIS A 99. ARRANCAR VAGYOK,TE SZERENCSÉTLEN!-ezzel a háta mögé sonidozok,és előrántom a kardomat.A penge hangtalanul siklik ki hüvelyéből,és megcsillan a Hold fényében.Nincs időm végig csodálni ezt a gyönyörű kardot,csak annyit látok,hogy görbe,mintha egy kalóz kardja lenne,de valahogy...tökéletesen görbe.Villámgyorsan lecsapok Nimorenre,egyenesen a koponyájára.Ha nem kerüli ki,valószínűleg súlyos sérülést fog szenvedni.Ha mégis sikerül megmenekülnie,akkor utána sonidozok, annyira közel férkőzök hozzá,amennyire csak tudok,és kilövök rá egy lila cerot.Ha elkerüli,akkor újabb támadáson töröm a fejem,amivel elpusztíthatnám ezt a lényt.Várom,hogy mit reagál...

//oké,hát ez érdekes volt!xDD nem tudom,hogy a támadásaim mekkora sérülést okoznak.:/ döntsd el,hogy melyik talált be,és egyezzünk meg valamiben,hogy mennyi -reiatsut jelent,jó? Smile (Ha kell,moderátort is megkérdezhetünk.) jó szórakozást!xD//
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue405/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue40/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (40/50000)

Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis   Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 9:23 am

A férfi arrancar rögtön ellentámadott. Szerencsére volt bennem akkora lélekjelenlét, hogy ne cövekeljek le, így hátrébb shunpozok.Ekkor viszont egy cerot lő el felém. Úgy látszik még sem lesz ez olyan könnyű játék. Most már teljesen kiengedem lélekenergiám, így már a teljes reitsum nehezedik rájuk (320 reitsupont). Pokoltűz mellé előrántom Lángoló Fegyverzetet, és kivárom az utolsó pillanatot. Amint elég közel volt a cero, én hátrébb shunpozok, ám megpróbálok a cero árnyékában maradni, de mégse találjon el. Igaz, hogy egy kicsit nagyon közel volt, hogy én is felrobbanjak, de szerencsére nem így történt, és egy kisebb vágással, amit egy felém repülő kis kődarab okozott, nem esett semmi bajom. Szerencsére. Úgy látszik ez az arrancar technika nem egészen tiszta munka, mivel egy nagyon kicsi füstfelhő borította el a körülöttem levő kis területet. Szerencsére képes vagyok a lélekérzékelésre, és Nimoran, és Samiel közé shunpozok. Úgy látszik pont rosszkor jöttem, mivel Samiel lesújtani készült. Nem vártam sokáig. Pokoltüzet Samiel támadását próbálom kivédeni, míg Lángoló Fegyverzettel Nimoran esetleges kardcsapását. Mindkét támadást sajnos csak félig tudnám kivédeni, mivel egy kézzel nem olyan könnyű támadni. Samiel támadása miatt egy kicsit belemélyedt a saját pengém a vállamba, míg ha Nimoran támadott, akkor a Lángoló Fegyverzet a lábamat vágta meg. Mielőtt Samiel lőhetett volna visszateszem mindkét kardomat, és kihúzom Démonláng Sárkány.
- Égess porrá mindent, Démonláng Sárkány!
Az így feltörő lángtornádóba csapódott bele a cero, amibe 30 reistut fektettem. Azonban kevésnek bizonyult. A támadás ereje miatt egy másodpercre abbamardat a tornádó, ám újra felélesztettem. Vérző homlokkal és kicsit lihegve, de életben maradtam.
- Na kijön? - kérdezem mosolyogva.

//Démonláng Sárkány aktiválás: - 10 reitsu
tűztornádó: - 30 reitsu
320-40=280 reitsu//
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Nimoren Sadanis




Hozzászólások száma : 89
Regisztrált : 2012. Nov. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue230/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (230/50000)
Démonmágia:
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Left_bar_bleue0/50000Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty_bar_bleue  (0/50000)

Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis   Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 9:38 am

Ryuu elmenekült így hát utánna lőttem egy cero-t ami nem találta el mivel éreztem,hogy mögöttem van. Ryuu gyors volt. A mögém való érkezésével megmentette az életemet bár Samiel támadása engem is elért de csak a homlokomat vágta meg. Mindeközben én is előrántottam a kardom és megtámadtam Ryuu-t majd amilyen gyorsan jött Ryuu olyan gyorsan sonidoztam Samiel háta mögé és ellőttem egy cero-t majd Ryuu felé fordultam. -Nos nem vagy gyenge azt be kell látnom de....- fordultam Samiel felé -te gyenge vagy. Nem értem, hogy egy ilyen gyenge, tudatlan arrancar, hogyan jöhetett át az emberek világába.- és visszafordultam Ryuu felé aki igaz ellenfélnek bizonyult és rálőttem még egy cero-t ami remélem, hogy eltalálja.

//cero: -10 reitsu.
230-30=200 reitsu//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis   Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abakura Ryuu vs Samiel Shiyori vs Nimoran Sadanis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abakura Ryuu vs. Samiel Shiyori vs. Kurosaki Ishiro vs. Akemura Senshi
» Samiel Shiyori
» Samiel Shiyori
» Abakura Ryuu
» Abakura Ryuu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Általános :: Szabad harcok-
Ugrás: