Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Utcák

Go down 
+23
Sarugaki Hiyori
Akemura Senshi
XXVIII. Daimaou
Tsubaki Iria
Ulquiorra Schiffer
Saito Akira
Trafika
Higoshi Aya - Takayuki
Senkao Hitogara
Namika Zakuro
Stark
Kainu_Anatamaru
Hytari Takeda Kaelina
Sename Aiya
Ray
Matsuda Morino
Sentor
Hinamori Momo
Koroshija Shitai
Minato Angelote
Akki Enzeru
Zakai Rasi
Zaraki Kenpachi
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 8 Left_bar_bleue2550/50000Utcák - Page 8 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 8 Left_bar_bleue700/50000Utcák - Page 8 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Utcák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2015 8:50 pm

Ahogy sietősebbre veszem a lépzeim a gyermek is felgyorsít a lábmunkán. Kezdem azt hinni hogy tényleg lát, bár a kérdésemre választ nem adott. Próbálom tartani a tempót és követni őt, amíg el nem érem és közben figyelem a lélekenergia erejét. Mintha kezdene enyhülni. Az eső is lassanként erősödik. a szemerkélésből szitálásba vállt. A gyerek hirtelen jobbra fordul így eltűnik a szemem elől. Az utca végéig kénytelen vagyok shunpot használni, mellyel felfedem a lélekenergiámat. Hiába shunpoztam a gyerek így is eltűnt a szemem elől. Gyorsan körbepásztázom szememmel az utca mindkét oldalát de hiába. Szemmel nem látom. Két hunyorgás közepette a reitatsuk világába viszem az elmém egy távoli zugát és ott keresem a relytéjes kisfiú apró pislákoló lélekenergiáját. Végül meg is találom. Két lámpaoszlopnyi távolságban egy kuka mögött bújt el. Sietve odagyaloglok és a kisfiú elé állok.
- Te látsz. Mi a neved? - kérdem tőle a lehető legkedvesebben ami kitelik az élettelen jellememből. Hiába, sosem voltam az emberi kapcsolatok nagy szakértője.

/- 10 reitatsu/
Vissza az elejére Go down
Ivan Azgiaro

Ivan Azgiaro


Hozzászólások száma : 219
Regisztrált : 2013. Jun. 20.

Utcák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2015 9:13 pm

* A gyermek lefordul az utca sarkán, és azzal a tempóval el is tűnik. Szinte kérdéses, hogy hogy tudott ilyen gyorsan eltűnni, majd megérkezik a halálistenünk is, természetesen 1 shumpo keretében, de így se leli a gyermeket, aki eközben is egy kuka mögött reszket remélve, hogy üldözője nem találja meg. Sajna balszerencséjére nem hogy csak megtalálja, de még meg is lepi a gyermeket, akinek arcára ekkor erőteljes rémültség üt ki. Száját lefele kerekíti, melyből simán kiszámolhatók a fogai. A szeme mindent elárul, mikor Iriára tekint. Igen, bizony ez a gyermek látja Tsubakit, sőt szemmel láthatólag el is akarta kerülni. Milyen ismerős vonások. Gondolhatná itt az ember. Vajon ki menekült folyton mások elől, és próbált elbújni.Bizony. Egyre több a hasonlóság a 2 személy közt. Ám ezt nem figyelembe véve a shinigami így szól.*
- Te látsz. Mi a neved? *Kérdez rá a megrémült kisfiúra barátságosan, legalábbis amennyire sikerül neki, bár ez a gyermeket nem győzi meg.*
- A...a...Akemura Shi....Shi...Shigarashi vagyok. Kérem ne bántson néni. Nem akartam megbántani azt a bácsit... *Szólal fel félénken. Hangjában megbánás és félelem hallatszik, mintha tudná, hogy kikhez tartozol. Minden esetre úgy látszik nem egészen tiszta a kép. Beszéde igen zavaros, és értelmetlen. Vajon milyen bácsiról beszélt, és vajon miért menekült? Ezt még nem tudni, viszont térjünk is át a lélekenergiákra. Az események lefolyása során a lélekenergia gyengül. Lassan, csökken az ereje, majd hirtelen kirobban, mintha egy bomba lenne, de csak 1 pillanatra, ami után ismét elgyengül. Eközben megjelent egy másik reiatsu is a közelében, ami feltehetőleg lidércre emlékeztet. Úgy látszik bármi is legyen az, a hirtelen kirobbanás 1 másodperc alatt odavonzotta azt az érdeklődőt. Iriának gyorsan kell döntenie, hogy mit tesz.*
Vissza az elejére Go down
Tsubaki Iria
Shinigami
Tsubaki Iria


Hozzászólások száma : 533
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
Utcák - Page 8 Left_bar_bleue2550/50000Utcák - Page 8 Empty_bar_bleue  (2550/50000)
Démonmágia:
Utcák - Page 8 Left_bar_bleue700/50000Utcák - Page 8 Empty_bar_bleue  (700/50000)

Utcák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2015 9:34 pm

Engem látva a gyermek szája elkerekedik ésa kelleténél jobban megrémül. De mostmár biztos ami biztos lát engem. Le sem tagadhatja. Közelebbről megnézve tényleg van hasonlóság ebben a gyerekben és a sírkőn lévő név tulajdonosa közt. Talán túl durván állítottam neki. A szemébe nézve leguggolok elé, hátha így barátságosabbnak nézek ki. Ha mást nem akkor legalább egy szinten leszek vele.
- A...a...Akemura Shi....Shi...Shigarashi vagyok. Kérem ne bántson néni. Nem akartam megbántani azt a bácsit...
Válaszol a kisfiú remegő hangon, bár engem jobban meglep a neve.
- Akemura? - kérdezek vissza halkan, megismételve a nevét, bár ezt inkább magamnak mondván - Bácsit? - értelmetlen számomra, amiket ez a gyerek mond. Nemtudom miylen bácsiról beszélhet, és, hogy hogy bántotta. Amint kimondom a szavat a reitatsu robbanás megrázza az érzékeimet. Mintha csak egy légy repült volna a pók hálójába. Az összes érzékszervemet mozdulásra irritálta ez a kis robbanás. Sziszegve pattanok fel és nézek az égre, mintha így könnyebben menne a tájékozódás. Valójában ugyanolyan, mintha guggolva maradtam volna, de valahogy így szoktam meg. Még egy lélekenergia tűnik fel, bár ez magában hordozza a lidércekre jellemző szagot. Visszanézek gyorsan a gyerekre. Nem vihetem magammal, hiszen csak bajba sodornám.
- Figyelj, nekem most el kell mennem, de holnap találkozhatnánk a parkban? Lenne egy-két kérdésem és meghívlak egy fagyira - kérdeztem tőle sietősen és reméltem, hogy igent mond.
Vissza az elejére Go down
Ivan Azgiaro

Ivan Azgiaro


Hozzászólások száma : 219
Regisztrált : 2013. Jun. 20.

Utcák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2015 9:49 pm

* A gyermek felszólal, és szája érdekesebbnél érdekesebb dolgokat mond el a nőnek, aki kissé meglepődik, de meglepettségét hamar félbeszakítja a hirtelen jött erős kitörés, ami rögtön oda is vonzza az első lakomázni kívánó személyt. Természetesen Iriának nem sok ideje marad ebből következőleg, így hát így felel.*
- Figyelj, nekem most el kell mennem, de holnap találkozhatnánk a parkban? Lenne egy-két kérdésem és meghívlak egy fagyira. *Jelenti ki a gyermeknek, sőt még meg is hívja, aki ettől kissé megkönnyebbül.*
- Néni. Én holnap anyuval és apuval megyek a nagynénémhez, így nem tudok menni. Ne tessen haragudni. * Jelenti ki érdeklődően, majd Iria feltekint, hogy jobban tájékozódjon. Bárki is legyen a lélekenergia tulajdonosa, látszólag most bajban lehet. Nincs több vesztegetni való idő. Vajon hősünk segít a bajba szorult ismerős idegennek, vagy tovább érdeklődik 1 rég látott személy elvileges rokonja iránt? Nem tudni.*
// A következő írást az annak megfelelő helyre kérem. Ha segítesz a lélekenergia tulajdonosának, akkor válaszod a Karakura általános iskolába kérem. Ha nem segítesz, akkor itt maradunk.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: