Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Park

Go down 
+8
Kerino Hano
Saria
Arashi
Grimmjow
Sentor
Zaraki Kenpachi
Akki Enzeru
Abarai Renji
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Minato Angelote
Arrancar
Minato Angelote


Hozzászólások száma : 320
Regisztrált : 2009. Apr. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 4 Left_bar_bleue1190/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (1190/50000)
Démonmágia:
Park - Page 4 Left_bar_bleue10/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 9:23 pm

-Hát...az egyik képről már eszébe jutott valami.Szóval vagy végignézetjük vele megint az összeset,hátha beugrik valami,vagy olyan dolgokat csináltatunk vele,olyan helyekre visszük amik fontosak számára.Elvileg abból emlékeznie kellene.A választást rátok bízom,csak ne verd fejbe,attól még rosszabb is lehet.
*Teszi hozzá mosolyogva.Lehet,hogy Minatonak tényleg van valami rejtett tudása.De most nem ez a fontos.Valamit kezdeni kellene Dai eltűnt emlékeivel.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 4 Left_bar_bleue232/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Park - Page 4 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 9:35 pm

*Dai erőteljesen gondolkodik és gondolkodik, de semmi. A képeket újra s újra átnézzi, de a Hiyoris dolog után más nem jut az eszébe. Dai elmosolyodik Minato válaszán. ~Ha elvesztettem az emlékezetemet hogy menjek olyan helyre ami fontos volt nekem?~ Kérdezte magától, de semmi válasz végül a kardja hozzá szól.*
~Dai, vazze már megint elvesztetted az emlékezeted? Nem hiszem el, hogy tudtad így bevernu a fejed!? Ajánlom menj neki a falnak hátha segít.~ *Dai teljesen egyetért a kardjával majd elindul a fa felé. És már be is verte a fejét.*
- Hol vagyok? Ki vagyok én? Ti kik vagytok? Mi ez a cukorka izé a zsebembe. Úgy is éhes vagyok *majd bekapja dai a test szakító cukrot.* Ez mi a szar? Kettő lett belőlem? Miért van nálam egy kard. Mi történt velem????????????????????


/Na milyen jó missiot össze hoztam ^^ xD/
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 4 Left_bar_bleue961/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Park - Page 4 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 4 Icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 12:58 pm

*Leesik az álla amikor a lány nekisétál egy falnak, majd ezt csak tovább fokozza, mikor újból fingja sincs az egész dologról.*
-Ember ez kezd nagyon nem vicces lenni, neked valami komolya gondod lehet ott bent. *Fakadt ki magából siránkozva.*~Viszoont ha fejbeverés után nem emlékszik semmire se akkor... Kipróbálok valamit.~*Odasétál Dai elé kivesz egy cukrot a zsebéből.*
-Szia Sentor vagyok a főnököd, minden parancsomat követned kell ezentúl.Sjinji jelölt ki erre a posztra mielőtt megkérdeznéd.*A mondat végén pont helyett fejbe csapja a srácot, lehetőleg olyan erővel mint egy fal.*
~Nah kíváncsi vagyok ebből mi sült ki.~*Ezek után várja a következményeket.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 4 Left_bar_bleue232/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Park - Page 4 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 4 Icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 4:21 pm

*Nem ért semmit majd a szemben lévő srác magyarázni kezd valamit. Szépen elfogadta a tényeket és készült volna a segítség nyújtásra, majd fejbe vágja.*
~Haj mennyit aludtam? Habár olyan érzésem van mintha nem pihentem volna ki magam.~
- Hello sentor, köszi hogy megvártatok. Mennyit aludtam? Jé emlékszem mindenre. Mit csináltál vagy csak magától tértek vissza az emlékeim. De mindegy a lényeg, hogy meg vannak. Akkor hova menjünk? Ja és cserébe majd meghívlak egy sőre, sőt talán kettőre is. *De most komolyan, mit csinált velem? ~A kuva, kibaszottul nyíllal a fejem. Algopirin kell, de minden áron.~ Majd rá nézz Minatora aki mintha szórakozott volna eddig. De mit csinálhattak?*
Vissza az elejére Go down
Minato Angelote
Arrancar
Minato Angelote


Hozzászólások száma : 320
Regisztrált : 2009. Apr. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 4 Left_bar_bleue1190/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (1190/50000)
Démonmágia:
Park - Page 4 Left_bar_bleue10/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (10/50000)

Park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 01, 2011 8:34 am

*Próbálja kitalálni mit csináljanak Dai-jal.Nem jut eszébe semmi,ami segíthetne.Már épp mondaná,hogy menjenek el a többi vaizardhoz,hátha ők tehetnek valamit,mire Dai nekirohan a falnak,ráadásul fejjel.Ezen Minato nagyon elképed,hát még amikor Dai újabb emlékezetkihagyást produkál.*
-Teljes mértékben egyetértek...Nincs minden rendben a fejében.
*Mondja Sentornak,aki ezután elmagyarázva a helyzetet közelebb megy Dai-hoz.Minato lenéz a földre és meglátja Sentor fényképezőjét.Felveszi,becélozza Dai-t és a Közeledő Sentor-t és megnyomja a gombot.Beszélni kezd Sentorhoz de közben állítgatja a gépet és készül ellőni a következő fotót.*
-Nem hiszem,hogy ezt a sok dolgot most kellene...
*Befejezni már nem tudja,mert Sentor egy jókorát rávág Dai fejére.Minatot mindig meglepi Sentor egyszerű és ésszerűtlen (ám sokszor hatásos) logikája.Végiggondolva a helyzetet meglehetősen viccesnek találja és halk nevetésbe kezd.Tényleg jól szórakozik,főleg mikor Dai meginvitálja Sentort egy sörre.*
~Ezek a vaizardok nem normálisak...
*Gondolja magában,megnézi az imént készített képeket.Ismét halk nevetésbe kezd,mert kiderül,hogy sikerült elkapnia a momentumot,mikor Sentor "meggyógyítja" Dai-t.Eddig kis távolságból szemlélődött,most odalép Sentorhoz és hátbaveregeti.*
-Szép volt...Nos,akkor te mondhatod meg hova menjünk. *Suttogva még annyit hozzátesz* -Meg lett örökítve a hőstetted...
Vissza az elejére Go down
Sentor

Sentor


Hozzászólások száma : 140
Kor : 31
Tartózkodási hely : Tamási vagy Pécs
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 4 Left_bar_bleue961/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (961/50000)
Démonmágia:
Park - Page 4 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 03, 2011 8:29 pm

*Neki is kikerekednek a szemei, mikor meglátja, hogy hatásos volt a "gyógymódja". Kicsit hebegva-habogva is kezdi el a mondandóját.*
-Őőő aludtál, és hát volt egy kis emlékezetkiesésed, de már szerencsére minden helyrejött...*Vázolja fel a helyzetet, bár azt nem mondja el hogy hogyan jöttek helyre a dolgok. Nem akarja vesélyeztetni a sörét.*
~Hm... egész jól hangzik ez az ivás dolog, szerintem akár most is megejthetjük.~
Minato, te benne vagy most a sörzésbe? Mert akkor egyből odamegyünk, még frissen behajtani azt a sört. *Mondja Dai felé sandítva.*
-Amíg meg nem kapom a söröm meg ne mutasd neki *Suttogaj oda Minatonak.*
Vissza az elejére Go down
XXVIII. Daimaou

XXVIII. Daimaou


Hozzászólások száma : 199
Tartózkodási hely : Soul Society
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
Park - Page 4 Left_bar_bleue232/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (232/50000)
Démonmágia:
Park - Page 4 Left_bar_bleue0/50000Park - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 4 Icon_minitimePént. Feb. 04, 2011 6:58 am

~~Emlékezett kiesés vagy mégsem?~~
//Ezt írjátok ti is fel komiba, csak ha valaki itt játszik akkor n keverjük össze, sőt ha nekem kell ide kerülnöm a másik karimmal oks? Very Happy ty//


*Hát rohadtul meglepődtem, csak néztem magam elé, ahogy Sentor azt állítja, hogy emlékezett kiesésem volt. Hiába mondtam neki, hogy megköszönnöm, amit értem tett, de én erre egyáltalán nem emlékszem. Na mindegy viszont a sört inkább azért mondtam, mert megszomjaztam nagyon úgy éreztem, hogy nagyon ,de nagyon rég ittam, de lehet, hogy csak a chips miatt.. Viszont csak úgy nem akartam elhívni őket, így legalább még jól is alakult, majd Minatohoz fordulok.*

- Gyere te is! Meghívlak, annyit iszol amennyit, akarsz az én vendégem vagy, de cserébe annyit kérek tőletek, hogy az én "éttermembe menjünk" ott még ehetünk is. Nem tudom miért, de nagyon megéheztem.

*Majd megpillantok egy fényképezőgépet Minato kezében, ekkor ~Mi van, ha megnézném a képeket és talán lenne valami bizonyíték arra, hogy tényleg elveszítettem egyszer az emlékezettemet. Habár valami, homályosan dereng.

- Minato elkérhetem a fényképezőgéped?

*Majd teljes komolysággal a szemébe néztem. És vártam a választ, de nem vagyok én ennyire nyugis személy inkább oda mentem hozzá, majd teljes kíváncsiságommal fogva megnéztem a képet mely a fényképezőgép mellett volt. Hát a kép hirtelen elnevetettet, ~ez most komoly?~ így gyógyítót volna meg Sentor? Hát ez nagyon vicces Very Happy. Csak nevettem és nem bírtam vissza fogni magam, sőt még könnyeztem is nevetés közben. Ezek után tényleg nem voltam képes elhinni, hogy egyszer elvesztettem az emlékezetemet. Mindegy végül is játszom tovább a szerepem. Majd a fejem mellé emelem a kezem, és vakarni kezdem. *

- Hát szerencséd, hogy láttam ezt a képet Sentor most elég viccesnek találtam, de mi van, ha nem most látom, akkor abból talán nagyobb veszekedés lett volna. Sőt talán már verekednénk is, de ne rágódjunk ezen, mivel ez hihetetlenül vicces kép lett ^^Hála Minatonak, ma svédasztal lesz barátaim italban és kajában is. Akkor mehetünk??

*Csak néztem a csodálkozó képeket, még nem mondtam volna nekik, hogy több éttermem van? Sőt enyhe lekicsinyítés a több szó, inkább rengeteg. A világszerte majd nem mindenhol megtalálható. Igaz apám XXVII. Daimaou-é a fele, de még akkor is. Habár már elég rossz passzban van az öreg, de az öregedést nem tudjuk megállítani maximum lelassítani. Elmosolyodom, most mi lehet, Iriaval? Nézek magam elé szomorúan és sóvárgóan, úgy hiányzik, remélem mi hamarabb, újra láthatom.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Park
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Élők világa :: Karakura város-
Ugrás: