Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sivatag

Go down 
+9
Tsubaki Iria
Hanashita Onitsura
Ulquiorra Schiffer
Kobusi
William Wandern
Higoshi Aya - Takayuki
Hirako Shinji
Anvar Szaba
Zaraki Kenpachi
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 9:12 am

*A lidérc meghallgatja a választ, majd ahogy említettem, megindul az ismeretlenbe, és elvész annak sokaságában. Hyaku ismét egyedül marad 2 zanpakutoval, de legalább már a kiindulási pont megvan, így hát hamar feltápászkodik, és utat keres a mélységbe. Hosszú ideig sétál a sötét és rideg hangulatú sivatagba, bár már régen hozzászokott, de mégis valamiért másabb. Emlékek jutnak eszébe, emlékek sorozata, amik mind régebbi önmagáról szólnak, de a lefele vezető utat nem találja meg, se a híres nevezetes őrt, így hát újabb pihenőre kényszerül, bár ez is másabb, mint az előző, de talán más megoldás is van? Vajon az arrancar tovább keresi a lefele vezető utat, vagy talán feladja a keresést és visszamegy, hogy halottnak nyilvánítsa? Folytatása következik.*
Vissza az elejére Go down
Hyaku

Hyaku


Hozzászólások száma : 42
Kor : 33
Tartózkodási hely : Las Noches
Regisztrált : 2011. Jun. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue250/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 3:28 pm

Az emlékek megint csak gyötrő üzemodva kapcsoltak és a 25. Arrankar szenvedett régi önmagától, ami végül is az eddigi kimozdulása után egyből átvette a szenvedély kereső személyiséget. Képzelődött... azt látta hogy az egyik kezében a régi személyisége van, a másikban pedig az új személyisége. Döntenie kellet, de nem tudott... inkább félredobta a döntés lehetőségét egy másik alakalomra.

Az Arrankar elhatározta hogy tovább keresi a lejáratott. S amíg pihent, közben mérgelődik hisz nem kérdezte meg hogy merre mentek a zanpakuto helyétől számítva. Ami még inkább bosszantja hogy eléggé informált volt az a lény. A másik hogy okkal maradt ott az a "társa" zanpakutoja, vagy még él, vagy hallott. De ha hallott akkor több arra utaló nyomot kell találnia. A harmadik variáció pedig az hogy csapdába esett. Hyaku elgondolkozott azon hogy őrzi a zanpakuto korábbi helyszínét és megvárja amíg a gazdája megérkezik. De gyorsan letett róla, amint ez korábban kiderült. Mert okkal maradt ott, és ha már végzetes hibáról beszélt az öreg akkor az a kard ottmaradt volna. Így legalább a szürke bőrű Arrankar magához vette az egyik fontos tárgyat, s amit mindenféle képen fel tudja használni. Vagy jelentésben, vagy vissza adja jogos tulajdonosának.
" Hmmm Arrankaroknak mihez is van joguk? Pihenni? Szolgálni? Esetleg Szabályt szegni? Érdekes... lehet rosszabb a helyzet mint gondolnám." -Gondolta, és amint az elmélkedésekből visszatérve, és a pihenő után útra kelve tovább keresgélt.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 10:47 am

*Hyaku nem adja fel. Egy kis pihenő után újra útnak indul. Már napok teltek el a küldetés óta. de még mindig semmi jel. Lassan fel lehetne adni az egészet, de még a zanpakuto megvan, ami egyértelmű jele a tulajdonosa életben létére. Még néhány napi járás után A szürke bőrű arrancar újabb nyomot talál. Ez a nyom nem más, mint egy lény. Egy lény, akit a homok rabságba ejtett. Csak a keze van kint, ami valószínűleg az őr műve lehet. Még él, ami azt jelenti, hogy a nyomok frissek, mivel a kéz még mozog, bár egyre jobban elhal, de még él. Ha a korcs felhúzza, akkor tulajdonosa megköszöni, aki szintén szürke bőrű. Maszkja az egész fejét befedi, sőt végigmegy a kezén egészen az újaiig. Nem nagy termetű, inkább átlag testalkatú és méretű lény, de inkább egy szarvasbikára emlékeztet. Nagy agancsai vannak amik bedíszítik amúgy is érdekes maszkját. Miután megköszöni a segítséget, örömmel fogad minden kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Hyaku

Hyaku


Hozzászólások száma : 42
Kor : 33
Tartózkodási hely : Las Noches
Regisztrált : 2011. Jun. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue250/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 3:54 pm

Hyaku természetesnek érezte a napok telését és hogy kint vándorol. Nyomokat keres, utazik, pihen, utána megint ugyan ez. S hirtelen találta egy nyomot ami nem más mint egy kéz. Megfogta a kezét és kirántotta a homokból, és láthatóvá vált annak teste, s maszkja.
" Helytelen amit tettem, és azért mert az erős fennmarad a gyenge elpusztul, és lehet okkal volt a homokban. Remélem nem a sivatag őre tartotta fogságban mert akkor nagy bajban vagyok. Magyarázatom persze van rá... de nem hiszem hogy itt működne az olyanfajta.. ja akkor jól van átengedlek hozzá állás. Szóóval sietősre kell fognom. "

- Mond csak, ugye nem a sivatag őre tartott fogságban? - Vette sietősre a dolgot.
- A másik kérdés, hogy korábban nem láttál itt egy szőke hajú hozzám hasonlót és egy maszkos idegent? -mondta kicsit gyorsabb tempóban.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 7:04 pm

* A lidérc nagy figyelmet fordít megmentőjére, látszik rajta, hogy fontos minden szó, amit kimond, de csak egy bólintással jelzi, hogy még pedig az volt, akiről az illető tart. A második kérdését viszont nem igazán érti meg, mivel nem tudja, hogy kikre gondol, illetve azt se, hogy ilyesfajta személy létezik-e a sivatagban. így hát csak egy vállhúzással jelzi, hogy nem tud róla, majd leterpeszkedik, ezzel köszönvén el és nagy gyorsasággal fut el a helyszínről. Természetesen még mielőtt eltűnne megáll, majd megfordul és megszólal.*
- A Sivatag őre arra ment! *Mutat az ellenkező irányba, majd visszafordul és továbbfut. Még a nyomai is eltűnnek a homokszemcsékben. Irány tovább. Ha Hyaku továbbmegy, akkor megtalálhatja a kívánt személyt, de az egyedül van és jelen pillanat pihen, bár a teste is jól látszik a messzeségben.*
Vissza az elejére Go down
Hyaku

Hyaku


Hozzászólások száma : 42
Kor : 33
Tartózkodási hely : Las Noches
Regisztrált : 2011. Jun. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue250/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 1:50 pm

Gyorsan ment minden, és ez tetszett Hyakunak. A választ pedig egy biccentéssel kommentálta és elindult megkeresni a sivatag őrét. Nem kell sokáig keresnie, mert hamar észrevette a pihenő óriás testét. Nem akart túlságosan közel kerülni hozzá, ezért négy méter távolságban állt és nézett ki a fejéből.
" Ha megszólítom akkor biztos morcos lesz mert felkeltettem, és lehet észreveszi hogy nincs meg a fogja, de hazudhatok hogy már meghalt, vagy hogy miféle fogoly. Nem... nem... más mód kell találnom, közlöm vele a jövetelem okát, a többit majd improvizálom. Igen ez kell. " -Gondolkodása után nem tétovázott sokat, nyomban megszólította a sivatag őrét:

- Tiszteletem ó nagyságos sivatag őre. Esedezem bocsánatáért amiért felébresztettem. De van egy sürgős feladatom ami már így is késik két napot. - Mondja hangosan. Remélte hogy meghallja.
- Aizen nagyúr küldött, hogy egy társamat küldjem vissza. Viszont egy hollowtól megtudtam hogy az új jövevény, vagy behatoló vele tartott, s önnel is megküzdött. Igaz ez? Ha igaz, akkor a küzdelem után merre mentek? -kérdezte hangosan, hogy az őr meghallja.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 7:04 pm

*Hyaku nagy örömére egy kis útbaigazítás és sétálás után megtalálja az egyik személy,t majd meg is szólítja alantasan. Mondatai igen nagy tiszteletet és talpnyalásra utaló jeleket mutat, de mégis célt ér, legalábbis a célszemély meghallja és felébred. Kinyújtózik, bár nincs csontja, se ízületei, de ez nála már csak egy sima megszokás, majd letekint az idegenre és látja rajta, hogy egy arrancarról van szó. A számára idegen személy közli vele, hogy a nagyúr parancsára van itt, sőt, még a feladatát is elárulja nem beszélve egy másik dologról. Ezzel ellenben a sivatag őre nyugodtnak tűnik. kinézete előröl nem is olyan rémisztő, kivéve a méretét.*
- Hogy hívnak Arrancar? Ismételd meg az előző mondatod, mert nem hallottam én a hatalmas Luluganga! Jól hallottam hogy Aizen nevét említetted?! *Teszi fel a kérdést illetve válaszol a korcsnak, bár a mondatai nagy mennyiségű egoizmust éreztethet Hyaku fülei számára. Maszkjának igen érdekes a formázta, sőt a bajusszerű rész az egész fejrészt körbekeríti. Teste igen hatalmas és ami még érdekesebb, hogy homokból áll. A két kezén lidércmaszkszerű anyagból álló karpereceket visel, amik ki vannak díszítve. A teste eltakarja Hueco Mundo híres holdját.*
Vissza az elejére Go down
Hyaku

Hyaku


Hozzászólások száma : 42
Kor : 33
Tartózkodási hely : Las Noches
Regisztrált : 2011. Jun. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue250/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 1:30 pm

" Nocsak nocsak, jól gondoltam, olyan nagy az egoja, akkor egy vicces lesz, vagy megbüntet. Úgy tudtam neki említhetem Aizen nevét, ha tévedtem akkor megtanulom a leckét."
- Igen, tiszteletre méltó hatalmas Luluganga, őt említettem. - Mondta hangosan, s folytatta:
- Az előbb azt mondtam hogy esedezem bocsánatáért amiért bátorkodtam felébreszteni nagyságát. - Mondta alázatosan.
- A feladatom miatt az ön tapasztalatára lenne szükségem, ugyan is azt hallottam hogy egy új jövevény, vagy behatoló, erre már nem emlékszem. Találkozott önnel. Emlékszik egy fura kinézetű maszkos idegenre? - kérdezte alázatosan, és hangosan hogy Luluganga megértse.
" Hmm ha olyan nagyra van magával akkor lehet elsem mondja az ütközetett mert az sértené a büszkeséget. Majd meglátom... remélem tévedek." -Gondolta s várta a sivatag őre válaszát.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 6:26 pm

*A nagy sivatag őre végighallgatja a számára idegen mondatát, közben végignéz rajta és dicsőn szól vissza.*
- Kis arrancar. Nem láttam maszkos alakokat, se új jövevényt, szóval ő méltóságom nem tudja miről beszélsz... *Mondja végig nagy arroganciával és büszkeséggel, de ez még nem a mondat vége.* ... de nemrég találkoztam egy halálistennel és egy társaddal. Az a halálisten hasonlóan viselkedett mint te, sőt, a nagyúr parancsával jött ő is. A társad, akit keresel már a homok rabja, mivel áruló, ezért én a nagy és tiszteletre méltó Luluganga megadtam neki ami járt! *Jelenti ki nagy büszkén, de akkor még miért van zanpakuto? Hát ez egy jó kérdés, de ha ránézel és jobban megnézed, akkor láthatsz rajta repedéseket, töréseket, aminek biztos van valami jelentése, lehet hogy még él. A nagy és dicső homok őre figyelemmel követi minden egyes mozdulatod, bár beállásából látszik, hogy alacsonyabb rendűnek néz, amit ki is mutat.*
Vissza az elejére Go down
Hyaku

Hyaku


Hozzászólások száma : 42
Kor : 33
Tartózkodási hely : Las Noches
Regisztrált : 2011. Jun. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue250/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 1:40 pm

- Elnézést ó hatalmas Luluganga. Elfelejtettem közölni a nevemet, amit most be is pótolnék. A nevem Hyaku. - Mondta egyenes testtel és merev arccal, de nem időzött sokat tétlenséggel, a kard tüzetesebb megvizsgálása után így szólt a hatalmas őrhöz.
- Szóval igazak a hírek... egy halálistennel... "szövetkezett" a fajtám béli. Elnézését kérem hogy további problémákról szeretnék beszélni, de meg akadt a fülem egy dolgon. Köszönettel tartozom remek, és gyors igazság szolgáltatásodon. A nagyságodnak megkönnyítem a dolgát, hisz azért küldtek hogy Aizen nagyúr elé vigyem a korábban említett áruló. Gondolom nagyságossága is tudja hogy Aizen nagyúr nagyon szereti ő maga megbüntetni bűnős szolgáit.
- Egyben észrevettem ezen a fegyveren, ami a bűnös tulajdonosa, hogy nem tűnt el, ám sok helyen megrepedt. Tehát az ön módszere igen remek és hatásos, de sajnos a bűnös túl masszívnak bizonyult a gyors halálhoz. Ezért is jönnék azzal a javaslattal hogy vissza viszem Aizen nagyuramnak a homokba zárt bűnöst. Ezért is vagyok itt.
- Hyaku szavai tényleges tiszteltetett tükröztek, és mély hangja egy bizonyos mértékig olyan benyomást keltett mintha mindig is ezt gyakorolta volna. S azért van hangjában, és testtartásában - amit változtatott a hosszú monológ közben- mert képes személyiségét úgy manipulálni hogy az adott érzést ami most a tisztelet. Azt el tudja hitetni magával hogy tényleg tiszteli azt a hollowot. S így maximális tisztelettel tud beszélni. Ez amolyan ösztönné alakult benne, de mégis, amiért nem volt része több ilyesmi alkalomban, ezért nem sűrűn használja. Ehhez kapcsolódva, Hyaku már vagy 100 éve nem beszélt annyit mint e küldetés folyamán.
Hosszúra sikerült vélemény nyilvánítása után a bűnös zanpakutoját a ruhája belső részébe tette, arra a helyre ahol a fekete öv szerűsége továbbra is ott tartja, kellemetlennek kellemetlen az ottléte de szükséges. Ha netalántán az őr kiengedi és visszaviszi, akkor több napi járásra vannak Las nochestől, bármikor ellophatja a zanpauktóját, ahogy a sajátját is. De még azt nem találta ki hogy hogy tudna elrejteni két zanpakutot, amikor egyre is nehéz vigyázni. Utána türelmesen várta a választ.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 8:45 pm

*Természetesen mint minden választ, ezt is figyelemmel követi a nagy őr. Úgy látszik Hyaku stílusa sikeresen lenyűgözi a nagy termetű őrt aki nyomban válaszol.*
- Hát üdvözöllek Hyaku. Akit te keresel már nem fogod megtalálni a homokban, de a homok alatt annál inkább, ugyanis száműztem őt fegyverétől megfosztva a menosok erdejébe, de ahogy látom a kardját mégiscsak megtaláltad. Végül az én módszerem igen is a lehető leghatásosabb és legjobb mindenkivel szemben, aki a sivatagot akarná beszennyezni.
*Fejezi be a mondatot egoista stílusával, de érezni, hogy a tisztelet hatással volt rá. Egy kis csend után ismét felszólal*
- Ha meg akarod találni, akkor én segíthetek neked. ehhez viszont teneked is a homokon vezet keresztül az utad. Felkészültél, vagy keresel egy lejáratot? Ez egy nagy ajánlat tőlem a nagy Lulugangátol. Jól gondold végig.* Feleli nagy lelkesen és segítőkészen, de csak a maga módján, eközben jobb kezével a mellkasára csap, ezzel is jelezve dicsőségét és nagyratartását. Ezúttal is nagy választás elé esik Hyaku. A nagy őr felajánlja segítségét, de ehhez át kell élnie a sivatagörvényét, vagy akár választja a továbbkeresést, csak ezúttal lejárat után, de az lehet még hosszabb ideig tart majd. Vajon hogy dönt majd?*
Vissza az elejére Go down
Hyaku

Hyaku


Hozzászólások száma : 42
Kor : 33
Tartózkodási hely : Las Noches
Regisztrált : 2011. Jun. 21.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue250/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (250/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 4:16 pm

/ Bocsi, az előzőnél kimaradt pár betű, :S/

Hyaku elégedett volt Luluganga válaszaival, de nem is töltött több időt szerencséjének örülésével: - Nagyságod ajánlata, nem is... ajándéka mélységesen megtisztelő, főleg hogy ezt a magam fajtának ajánlja. Lekötelez. - mondta kicsit megdöbbent hangaggal, amiben egy kis boldogság is helyett kapott. - Még mielőtt nagysága leküldene engem, nem tudná megmondani nekem hogy onnan hogyan juthatok fel? Már nagyon régen volt amikor is ott jártam... és múltkor a fákon másztam felfele. De nem hiszem a bűnös Arrankar társam utánam mászna e. Ezért lenne hatalmas segítség ha nagysága kisegítene a korábban említett információval. - Mondta újfent tisztelettel a hangjában, de ez érthető a remek ajánlat után. Választ türelmesen és tiszteletteljes testtartással állt.
" Elgondolva remek dolog hogy eddig már kétszer segítettek nekem. Bár nem számítottam Luluganga ilyen nagylelkű ajándékára de megdöbbentő.. de az ösztöneim azt súgják hogy a a szerencse széria elfog fogyni amint lemegyek a menosok erdejébe. Ott a káoszok gyümölcse vár rám, mert nem tudni mit fog csinálni az a bűnös marha. Meg amire megtalálom a kósza fejét. Na mindegy."
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 7:05 pm

/ semmi baj./

*Hyaku megjegyzést tesz a nagy ajánlathoz, majd egyből bele is egyezik, de mielőtt megindulhatna egy kérdést tesz fel.*

- Hogy hogy juthatsz vissza? Nem messze innen van egy kijárat. Ez a kijárat északi irányba 4 kilométer körül van. Rendben. Akkor indulj. Sok szerencsét! * Jelenti ki még utoljára, majd hirtelen egy nagy örvény jelenik meg az arrancar alatt, ami el is nyeli. inenstől kezdődik a kaland! A többit a Menosok erdejében folytassuk.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 6:39 am

// De nem szeretem a dupla postokat, most mégis képtelen vagyok egyre. Sebaj.//

A halálisten és az arrancar kilép Las Noches ajtaján egyenesen Hueco Mundo sivatagába. Természetesen egyikük se áll meg addig, amíg messzebb nem érnek a kastélytól. Hosszú ideig sétálnak, szinte már napok óta tart a menetelés, melyben egy szó se csattan el. Azonban ez nem tart sokáig. Néhány napi járás után Sai megáll, majd körbenéz. Ha Williem jobban odafigyel, akkor ő is érezheti a különleges lélekenergiát.*

- Azt hiszem megjöttünk. * Felei a shinigami, majd elővesz egy nagyobb méretű fiolát, melyben félig tele egy zöldes folyadék található. Egy kicsit meglegyintgeti, ezzel is elkavarva a dolgokat benne, majd a társa felé nyújtja.*
- Nesze. Ezt most kend magadra. * Szólal fel a már megszokottnak vélhető modorával. A táj nem a legbarátságosabb. Néhol kristály fák láthatók, de az ismeretlen lényekből sehol semmi.
Vajon magára fogja kenni az ismeretlen folyadékot? Mi lehet abban a fiolában? Ezt nem tudni, de, mindjárt kiderülnek a válaszok.*
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue285/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 10:43 am

Ahogy egyre távolabb értünk a palotától egyikünk sem szólt egy szót sem. Ez pont jól jött nekem hogy lecsendesítsem a belsőmben dúló vihart amelyet a halálisten nagyképűsége okozott. Már több napja úton voltunk még nem megálltunk ott ahol a legerősebb volt az a furcsa lélekenergia. Majd a társam elővett egy apró fiolát amiben valami zöld folyadék volt. Nem tudtam hogy mi az és azzal jött hogy öntsem magamra.
-Hogy is ne. Azt sem tudom hogy mi van benne és hogy mi a hatása. Addig én nem öntök magamra semmit ameddig el nem mondod mi ez.
Mondtam neki most már én is egy kicsit keményebben mint eddig. Hiszen ki tudja hogy mi van abban az üvegben rajta kívül. Ha meg csőbe akar húzni akkor meg pláne.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 7:58 am

* Sai nem igazán veszi jó néven a kérdezősködésed ami az arcán észre is vehető, de érdekes módon még válaszol.*
- Ez egy kevés reiatsu, egy bizonyos altató méreg, amit ha jól tudom, akkor már ismersz, és egy kevés lidérc vér összekeverve. Nem más, mint a nagy Szayel Aporro Granz talált fel. Ha ezt magadra kened, akkor megnöveli a lélekenergiád és akkor könnyebben le tudod győzni.
* Fejti ki a lényeget a szavaiban. Tekintete nem változik, és továbbra is feléd nyújtja a félig tele lévő fiolát. A kérdés már csak az, hogy elfogadod-e tőle és magadra kened, vagy továbbra sem csinálsz semmit? A messziségben szörnyű hang szólal fel. Ez a hang bizonyára a kedves barátaitok hangja lehet. Nem közelednek, legalábbis az aurájuk nem ezt mutatja, de lehet jobb lesz sietve felállítani a csapdát.*
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue285/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 12:59 pm

Láttam hogy nem tetszett neki az hogy kérdezősködtem de jobb volt ezt tudni mintha váratlanul érne egy kellemetlen meglepetés.
-Igen ismerem csak tudod nem bízok a magad fajtában. De reméljük hogy igazad van de ha átversz akkor azt az erőt nem a lidércek ellen fogom használni arra mérget vehetsz. Szóval akkor gyerünk.
Mondtam egy kicsit bizonytalanul majd átvettem a kis üvegcsét és a tartalmát magamra öntöttem a tartalmát jelezve ezzel hogy benne vagyok. Majd meghallottam a hangot ez is volt az egyik ok ami miatt megtettem a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 2:51 pm

* Sai elvigyorodik amint magadra kened a zöld löttyöt. Amint ezt megteszed ő a fejével bólint egyet, majd hirtelen eltűnik. Valószínűleg shunpoval elrejtőzött, de minden esetre nem érzed magad erősnek, viszont az ellenfeleteknek felkelted az érdeklődését. Amint megérzi a szagot, már jön is egyenesen feléd. Még messze van, de iszonyú nagy sebességgel közeledik, viszont van annyi időd, hogy előhúzd a zanpakutod és felkészülj a harcra. Mikor előlép ez a fenevad megdöbbensz, hiszen kinézete egyedi, és állatias. Maszkját, sőt egész testét szürke színű szőr borítja. Szeme és a szája a sötétségben vér vörösen világít. Fogazata hegyes és nyáladzik, ami étvágyát mutatja. Nem nagyon bír magával, ezért megmutatja a farkasiasság igazi jelentését, amit a hold felé való üvöltésében jelent ki. Hangja magányos és rémisztő, de nem tart sokáig, hiszen hamar abbahagyja és rád vicsorog. Csak ez után kezd el feléd rohanni, hogy agyarait beléd mélyessze, és lakmározzon belőled.*

Tessék egy kép, hogy el tudd képzelni.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue285/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 8:47 am

Hát erőt nem igen hozott ez a kis lötty. De ellenfelet azt igen. Eleinte még a távolban csak bámultam az ellenfelet. De a társamnak már hűlt helye volt amikor oldalra néztem. Remek ez vagy elrejtőzött vagy itt hagyott hogy végezzem egyedül vagy haljak meg. Nos az utóbbit nem szándékoztam tenni egy ilyen alacsonyabb lidérc ellen. Szóval megvártam még a közelembe ér de ezalatt az idő alatt egyáltalán nem éreztem hogy erősebb lennék. Majd elém is tárult az ellenfél látványa akinek az ordítása elég furcsa volt. Nos mindenesetre a csapását csak megpróbálom elkerülni úgy hogy a lehető legközelebb maradjak hozzá hogy esetleg meg tudjam vágni ha alkalom adódik az elugrás közben.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 10:19 am

* Williem várja az ígért erőt, de egyenlőre csak vonzalmat fejt ki az anyag. A társ eközben eltűnt. Az ellenség hamar rád támad, de sikerül kikerülöd, viszont ő ezt nem hagyja annyiban. Megállás nélkül próbál téged megtámadni, de te mind kikerülöd. Egy kis ideig eltart ez a macska egér játék, de a hatás még mindig sehol. Ez azt bizonyítja, hogy hazudott. Minden esetre most nincs elég időd, ahhoz hogy ezen gondolkozz, hiszen ellenfeled mintha nem tudna kifáradni, viszont te igen. Ha ez így megy tovább, akkor előbb utóbb kifáradsz, és akkor véged. "Cselekedj vagy meghalsz!" fogalmazhatnám így is meg a dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue285/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 31, 2011 2:03 pm

Remek ez a lötty sem működik ami annak a jele hogy átvertek. Nos akkor itt az ideje hogy küzdeni kezdjünk hogyha nem akarok meghalni. De esküszöm ha itt végeztünk még ezért előkerítem azt a kis mitugrászt és ezért még felelni fog. Nem érdekel hogy hogyan de itt hagyni ezzel a lidérccel nem a legkedvesebb trükk. Szóval most már én is támadásba lendülök. Minden hárításom vagy elkerülésem megpróbál egy gyorsan ellentámadással kompenzálni.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimePént. Szept. 02, 2011 7:03 pm

* A harc elkezdődik. A fúra farkas szerű lidérc folyamatos és ütemes támadásokat indít, amiket még épp hogy ki tudsz kerülni. Agyaraiépp hogy csak a bordáid, kezeid, lábaid mellett siklanak el. nyálát még magadon érzed, mikor vicsorítva húzódik el a fogsora a ruhád mellett, de ez neked nem elég. Te még ellentámadást próbálsz indítani, ami nem könnyű dolog. A farkas teljes erőbedobással és véget nem érő erővel harap jobbra- balra. Egyre fáradtabbnak érzed magad, de csak nem sikerül ellentámadást indítanod, egészen addig, amíg az ellenfeled be nem lassul. Az okát nem tudod, de mintha szagot fogna megáll. Ez a pillanat tökéletes arra, hogy visszatámadj, de te élsz ezzel a lehetőséggel? A lidérc melletted áll, és néhány másodpercig figyel. Ez pont elég, hogy megtámadd, de vigyázz, nem szabad hogy meghalljon. Ha nem támadsz, akkor a lidérc a dombok fele ered nagyon gyors tempóban.*
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue285/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 10, 2011 3:03 pm

Egyre jobban kezdtem belejönni a harcba de már éreztem hogyha ez így fog tovább menni akkor nem kétséges hogy ő nyer. Szóval jobb ha gyorsan csak ártalmatlanná teszem. De ugye könnyű azt mondani. Mintha soha nem fogyna ki az erőből. Az ellentámadásaim is mind hasztalanok abból a célból hogy én vezessem a harcot. De ekkor valami furcsa dolog történik. Vagy is nem csodálom hogyha helyettem egy erősebb ellenfél után néz. De a dolgok lényege hogy kihasználjuk azt ami megadatott. Szóval villámgyorsan a lábát próbáltam megvágni minden erőmmel hogy lassítsam.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Szept. 10, 2011 5:19 pm

* A harc folytatódik. A nagy hajcihő után az ellenfeled megáll, majd felnéz a hegyre és vonyít egyet, addig te ezt az alkalmat kihasználva úgy döntesz, hogy megvágod a lábát, ami sikerül is. A kardod nagy erővel csapódik a bal hátsó lábába, amit ő is érez. A fájdalma az arcán és a vonyításán is észrevehető, melynek egyetlen indoka a zanpakutod pengéjének használata. Ám ha a pillanat szép is, ez sem tarthat sokáig, hiszen ha a dombra pillantasz, akkor a társad pillanthatod meg, ahogy vigyorogva csurgat egy keveset abból a szerből amit magadra kentél.
Ez a látvány se tart sokáig, hiszen egy pislantás alatt tűnik el, majd megjelenik mögötted a kezét kinyújtva.*

-BAKUDOU 9! Geki!* Ordít fel hangosan, majd hirtelen egy vörös aura veszi körbe az ekkorra már lesérült ellenfelet és téged. Az aura igen fura érzést kölcsönöz, de ami még rosszabb az az, hogy se ő, se te nem tud mozogni.*
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue285/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 5 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitimeVas. Szept. 18, 2011 1:58 pm

Nagy örömömre sikerült megsebezni. Ráadásul a kívánt helyen és elég jól. De nem őröltem sokáig az iménti tettemnek. Én is a domb felé néztem és megláttam az a kis halálistent.
~Na ez meg hol a fenében bujkált eddig?
Éppen egy szép kis megjegyzéssel akartam illetni amikor ő hamarabb megszólalt. Vagy is kiáltotta a támadási technikát. Aminek következtében egy vörös fény vesz körbe minket. Nagy segítség volt mondhatom. Próbáltam megmozdulni de úgy látszik ez az aura pont ez ellen van.
-Még is mi a fenét csinálsz? Ez lenne a nagy terved?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sivatag - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sivatag
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Hueco Mundo :: Végtelen Sivatag-
Ugrás: