Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sivatag

Go down 
+9
Tsubaki Iria
Hanashita Onitsura
Ulquiorra Schiffer
Kobusi
William Wandern
Higoshi Aya - Takayuki
Hirako Shinji
Anvar Szaba
Zaraki Kenpachi
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 5:38 pm

* Az események hamar leperegnek, melynek eredményeképp mind te, mind a lidérc mozgásképtelenné váltok. Ezt a lehetőséget kihasznál a halálisten egy szót sem szólva kezd el közeledni. Tekintete komor és higgadt, mintha nem is akarna kötekedni. Lasú léptei közben egy fura eszközt ragad magához, amit egy kis ideig még szorongat. Ez az eszköz egy fecskendőhöz hasonlít, ami meg van töltve egy másik folyadékkal. Ezt a folyadékot belefecskendezi az ellenségbe, de még mindig nem szól egy szót se, majd feloldja a pecsétet. Ekkor megkönnyebbülsz, míg a lidérc elalszik.*
- Azt hiszem ezzel kész is vagyunk.* Jelenti ki kényelmesen, majd rád néz kissé alázatosabban, és vissza a szörnyre.*
- Na ezt hogy visszük vissza? * Teszi fel a kérdést gondolkodván a megfejtésén, melynek egyetlen logikus válasza a cipelés lehet. Ezt ő is tudja, de a bestia mégis nagy ahhoz, hogy egyedül elbírja, így hát a te segítségedre szorul, és ezt tudván egy tapottat se mozdul.*
- Segítesz? * Teszi fel a kérdést, ami után figyelemmel várja a válaszod.*
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 5:49 pm

/Bocsánat a dupla postért, de ez egy másik kaland.

Samiel Shyori története. Az első kaland, avagy egy új személy érkezése./

*Hamar áthaladsz a napsütötte előtéren, majd kinyitod az ajtót. Kicsit megtorpansz, hisz tudod mi várna rád ezek után, de ennek ellenére tovább indulsz a kijelölt cél felé. A sivatag hideg és kihalt, mint mindig. Az ég sötét,de ez már megszokott. Körülötted itt ott kősziklák hevernek, melyek mind 1-1 nagy kristályfa teteje. Hosszú utad során egy kisebb oázisszerűségbe jutsz, csak itt nincs víz, se pálma fák, mindössze ez a jól ismert kristályok. A kis kőözön belsejében egy búvó hely helyezkedik el, melyet minden bizonnyal laknak. Úgy látszik megérkeztél.*
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue245/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 5:56 pm

Körülnézek a látszólag kihalt helyen.Semmi nincs itt,csak kősziklák.Egy barlang-féleségbe kerülök,ami látszólag az úti célom.Belépek és körülnézek.Szememnek jólesik a sötétség,hiszen mostanra úgy érzem,már én is a részévé váltam.
-Helló!Öhm...én...jó helyen járok? -egy kicsit elbizonytalanodok.Mi van,ha Árny palira vett?Lehet,hogy csak ki akart velem szúrni.Én meg mint egy jól nevelt kis idióta bedőltem neki!Megfordulok dühösen,és távozni készülök.

//Bocsi a rövidségért,de erre nem tudtam mit mondani!:/ //
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 6:05 pm

* Egy barlangba érsz, mely kicsi, és nedves. Úgy látszik senki sincs itt, de erre te is rájössz, mikor felszólalsz.*
-Helló!Öhm...én...jó helyen járok? *Teszed fel a kérdést, de választ nem kapsz. Talán átvertek volna? Lehet, így hát megfordulsz és elindulsz egyenesen előre, ám de bár csak pár lépést teszel meg, de egy fura hangra leszel figyelmes mögüled. Egy szájhoz hasonló valami nyílik meg a barlang belsejében, ami valószínűleg a te járatod lesz. Igen, ez egy Garganta. Érdekes módon nincs itt senki, így ennek a létrejötte is egy igen fura rajtéj, de talán nem most kéne gondolkodni. Vajon hova vihet? *
Vissza az elejére Go down
Samiel Shiyori

Samiel Shiyori


Hozzászólások száma : 305
Kor : 25
Tartózkodási hely : Hueko Mundo-Aizen irodája/A Föld-Karakura város
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue245/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (245/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 6:20 pm

Már mennék el,mikor egy furcsa hangot hallok a hátam mögül.Megfordulok és csodálkozva veszem észre,hogy egy Garganta van ott.Egy percre eltűnődök,hogy vajon,hogy került ide,de aztán gondolom,hogy biztosan valaki a túloldalról nyitotta meg.Megijedek,mert mi van,ha egyenesen a Pokolba visz?Lehet,hogy egyenesen a halálba vezet.De jelen helyzetbe nem tehetek mást,mint hogy vakon belesétálok.Kiélezem érzékeimet,figyelek a legkisebb gyanús kis rezdülésre is.Belépek a Gargantába,amelyről fogalmam sincs,hogy hova visz.

//Hol folytassam?//
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 6:31 pm

*A garganta hamar bezárul mikor belépsz rajta, majd megindulsz előre. Újabb hosszú idő, talán órák telnek el a sétád során, majd hirtelen egy fényt pillantasz meg a semmiben. Kijárat. Mikor kilépsz rajta friss levegő fogad. Szabadság.*

/Ezzel a kalandot lezárom. Egész jól szerepeltél és többször írtál hosszú Hsz-eket. A reakciók pontosak voltak szinte minden helyzetben. Ez nyugodtan megér 40 Reiatsu pontot. ezt magadénak tudhatod, sőt ezen kívül kapsz tőlem a jó játékért és a sok hiányzásom miatt +5 tulajdonság pontot, melyet eloszthatod a 3 tulajdonság közt. Köszöntem szépen a játékot./
Vissza az elejére Go down
Sarugaki Hiyori

Sarugaki Hiyori


Hozzászólások száma : 287
Tartózkodási hely : Karakura
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimePént. Okt. 12, 2012 12:57 pm

*Shiyori és egy ismeretlen shinigami érkezik meg Hueco Mondo sivatagába a Gargantán keresztül. Nekik kettőjüknek alig marad 5 percük egyedül beszélni, mire máris jön a díszkíséret. Először egy magas, talpig feketébe öltözött férfi jelenik meg. Süt róla a magabiztosság és a lidércek megszokott vérszomjas kisugárzása. Fehéres szürkés haja szinte világít a táj sötétségében. Vállán három darab vérvörös karmolás látszik, ami a legkegyetlenebb személyt is elgondolkoztatja, hogy mitől lehet az. A második jelenségnek először a kegyetlen és szinte kínzó reitatsuja érkezett meg és csak utána a nő. Sötétbarna haja volt, ő is tiszta fekete ruhában. A combjait a férfiak kedvére nem takargatta. Rengeteg ilyesztő tetoválás volt a bőrén. A harmadik személy kicsit lemaradt, de csak megérkezett. Egy fiatal lány volt, fehér hajjal, ugyancsak fekete ruhában. Ő kivételesen az arcát is takargatta egy fekete, fehér mintákkal díszített kendővel. Akár egy kiképzett embernek is kinéztek volna, de látszódott rajtuk, hogy sokat megéltek már és sok vért is ontottak. Mindnél volt fegyver, nem is akármilyenek. A véreskezű nő valamiféle lándzsát vagy jogart cipelt, a férfi egy tőrt szorongatott, a lány oldalán pedig egy kard lógott. Talán ő nézett ki a legbarátságosabban.*
- Velünk kell jönnötök - jelentette ki egyhangúan a férfi. Érződött rajta, hogy a szökés lehetőségét itt elvették. Elvezettek titeket Las Nochesba, onnan pedig egyenesen Aizen trónterme felé vették az irányt. Az úton egy szavat nem szóltak egymáshoz, de nem is kellett.


/ Aizen tóntermébe írjatok majd légyszives./

http://wen-m.deviantart.com/art/Anathema-Varims-22086835
http://wen-m.deviantart.com/art/Anima-Deadmoon-71380322
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue405/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue40/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 3:57 pm

Egy férfi fogadott minket. Nem nagyon érdekelt mit sutymorognak, én már indulnék. Azért hallgatni hallgatom mit mondanak, de nem mutatom jelét, hogy odafigyelek rájuk, azért hallottam még azt a nem nagyon hízelgő suttogását a férfinek.
- Hasonló kedvességet a kapitányától. - szólok hátra mielőtt átlépek az átjárón.
Nem először járok ilyen téren, szóval nincs szükségem gyakorlásra hogy menjen. Ha tudunk most is gyorsabb tempóba mehetünk, ha Sasamurának megfelel. Sejteni vélem, hogy nagy fogadtatásban lesz részünk, ugyanis ha a "bajban lévő társunk" életben van, akkor nagy valószínűséggel keveri a guanót finoman szólva. Na mindegy. Egy harcmániás nem mondom mi képtelen lehet szerintem a gondolkodásra. Azért kicsit belegondoltam, hogy Zaraki kapitány miért pont ezt a shinigamit szemelte ki, de hát az a kapitány sem az eszéről híres. Olyannyira biztos vagyok abban, hogy csatára érkezünk, hogy simán képes lennék fogadásokat kötni erre a tétre. Na de szépen lassan ideje lesz elérni a gargata féleség másik felét, és végre nekiláthatunk feladatunk beteljesítésére.
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 7:05 pm

* Búcsúzóul még visszaszólsz Mizashinak,aki csöppet sem nyerte el a rokonszenvedet. Sasamura elindul a Garganta belsejébe, miközben becsukódik az átjáró. Hosszú ideig néma csöndben mentek shunpoval, a lány a reiatsuja részecskéit rakosgatja elétek,hogy legyen min haladnotok,mint egy úton. Egyszer csak megtorpan. Beszélni kezd hozzád, de te csak a hátát láthatod. Nem néz a szemedbe,most sem.*
-Egy valamit tisztázzunk. Mint Soul Societyben,úgy itt is én vagyok a főnököd. Minden az én felelősségem. Ha meghalsz,az is. Szóval még MOST, mielőtt átérnénk,megkérlek rá....Nem is! MEGPARANCSOLOM neked, hogy MINDIG kövesd az utasításaimat! Ha nem teszed, mindketten odaveszhetünk. Megértetted,Abakura?!*-megvárja a válaszod,addig nem hajlandó tovább menni. Olyan hangnemben beszélt, hogy attól még egy hadnagy is megfutamodott volna. Tényleg tiszteletre méltó személy, és érdekes, hogy nincs semmilyen rangja.
Amikor tovább haladtok, pár perc után fényre lehetsz figyelmes. Igen,jól gondolod! Elértétek az átjáró végét. Amint kiléptek belőle, meg is érezheted a hirtelen levegő változást. Itt mások a reiatsu részecskék, mint Soul Societybe. Sokkal sűrűbbek, így talán erősebbnek is érezheted magad,ám a hollowok is erősebbek! Sasamura rápillant a navigátorára,és elindul kelet felé. Kis idő múlva belebotlotok pár Menos Grandeban. Hárman vannak, és az egyikük kiszúr titeket,hiába lopakodtok. Felüvölt,felkeltve ezzel társai érdeklődését. 3 Menos még nem a világ vége. Azzal még simán ellehet bánni! Vagy mégsem...?*
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue405/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue40/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 8:36 am

- Igenis Sasamura-sama. - bólintottam.
Nem is akartam bajt okozni vezetőmnek, de sejtem, hogy nem tudhatja, hogy én már jártam itt Houce Mundoban. Amint megérkeztünk az ismert tömény lélekrészecskék frissítően ütöttek egy nagyot. Azonban nem álltunk sokáig. Sasamurát követve végül nagy bajba kerültünk. 3 Menos Grande állta utunkat. Előhúztam Démonláng Sárkányt, de még nem indultam nekik.
- Engedélyt kérek Zanpakutom kiengedéséhez. - amint megkapom az engedélyt aktiválom - Égess porrá mindent... Démonláng Sárkány!
Megpróbálok 2 Menos közé állni, hogy a feltörő Tűztornádó mindkét Menost érje, és ha ez nem elég arra, hogy meghátráljanak, akkor fokozatosan növelem a tornádóba fektetett reitsut.

//reitsu: az eredménytől függ//
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:12 pm

/bocsánat,azt kifelejtettem,hogy Gilianok/

*Elfogadod vezetőd döntését, nem is áll szándékodban ellenkezni. A 3 Giliannal való találkozás hamar csatába torkollik, így engedélyt kérsz zanpakutoud használatára. Sasamura csak bólint, és elshunpozik egy hollow felé. Kardjával épp lesújtani készülne, ám a Gilian résen van, és majdnem elkerüli a támadást. Csak a bal oldala sérül meg enyhén. Te közben aktiválod a kardodat, és egy tűztornádót hozol létre. Köztudott,hogy a Gilianok nem túl intelligensek,de azért ők sem teljesen hülyék. Oldalról megkerülik a tornádót, és ketten egyszerre egy vörösen izzó cerot kezdenek el feléd lőni. Nem igazán érdekli őket a tornádó ereje. Sasamura épp akkor pillant hátra, megfeledkezve saját ellenfeléről.*
-Menekülj,Abakura!*-ám figyelmeztetése hiábavaló. Nem igazán tudsz hirtelen merre menekülni: előtted a saját tornádód, két oldalt pedig a két Gilian közeledik feléd egyre nagyobbodó cerojukkal. Az egyetlen lehetőséged az lenne, ha villámgyorsan elshunpoznál onnan. De már késő bánat ezen agyalni. Nem tudod elég gyorsan felmérni a helyzetet kis újoncként. A két cero elindul megállíthatatlanul feléd. Majdnem el is találnak,ám ekkor egy hangot hallasz valahol a közelben.*
-Nyílj ketté,Tsumuyabu!*-majd mielőtt a cerok elérhetnének téged, hirtelen indák között találod magad. Egy védőburokban,melyet kívülről erős reiatsu vesz körül. Ez a reiatsu hasonlít Sasamuraéra,csak sokkal félelmetesebb, és a te erődnél kb kétszer akkora. Pár röpke másodperc múlva az indák eltűnnek, és megpillanthatod magadtól 10 méterre az ájultan heverő Sasamura Kotokot, akit épp felkapott a mögötte álló lidérc,akiről megfeledkezett, miközben megmentett téged a veszélytől,és a biztos haláltól. Sasamura nincs magánál, úgy tűnik nagyon sokat kivett belőle ez az egy technika is. A két Gilian akik az életedre törtek, most mintha megzavarodtak volna egy pillanatra,amit te ügyesen ki is használhatsz. Nem értették,hogy hova "tűnt el" áldozatuk? Az egyik épp elfordult, hogy megkeressen téged, és talán meglepheted egy váratlan támadással,ha elég ügyes vagy. A harc még csak most kezdődött,az első csapást sikeresen túlélted,de ezúttal óvatosabbnak kell lenned,és jobban résen lenned,ha nem akarod Gilian-eledelként végezni! Most rajtad a sor, hogy támadj, de lehet jobban jársz,ha egyszerre egyel küzdesz meg,vagy felváltva támadod őket,ugyanis az előbbi nem jött be. Ezen kívül még ott van Sasamura is,aki úgy tűnik kezd magához térni, és ő talán gondoskodik saját magáról. Viszont légy résen,mert ki tudja,legközelebb nem-e hagyod ott a fogadat?*
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue405/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue40/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:57 pm

A méreg elöntötte szívemet. A két Gilian /mellesleg sejtettem, hogy ezlesz/ cerot kezdtek el lőni rám, amit Sasamurának köszönhetően túléltem, bár amúgy sem eshetett volna nagyon nagy bajom, hisz a tornádómat érte volna előbb a cero. Sasamura azonban nagy bajban van. Megkaparintotta az egyik Menos, de szerencsére a másik kettő éppen nincsenek tudtában, hogy túléltem. Hát jöjjön aminek jönnie kell. Beaktiválom a Lángkardomat, majd futni kezdtem. Sasamurát fogva tartó Gilian felé. A lábánál vettem függőlegessé a dolgokat. Shunpoval haladtam, és ha minden jól megy, akkor lábától a feje tetejéig sikerül felhasítanom a hollowot, aki mellesleg ebben az esetben megszívja, mert kardom ebben az állapotban begyújtja a sebeket, és a Lángkard képesség tüzét megérezheti a Menos is. Amennyiben Sasamurét nem ejtette még el, hát megpróbálom megszabadítani pár ujjpercétől, hogy kiszabadíthassam a vezetőm. Amennyiben rendben van a szabadítás shupoval próbálok messzebb jutni, hogy biztonságos helyre juttathassam.
___________________________________________________________________________
Démonláng Sárkány aktiválása: - 10 reitsu (fenntartás 1 reitsu/kör)
Tűztornádó: - 30 reitsu (fenntartás: 10 reitsu/kör)
Lángkard: - 30 reitsu (fenntartás: 15 reitsu/kör)
reitstum: 370-30-30-10-1-10=289
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 7:42 pm

*Úgy döntesz,hogy előbb Sasamurát szabadítod ki fogságából. A lány láthatóan magánál volt, de észre sem vette a történéseket. Shunpoval közelítesz a lidérc felé, aki egyenlőre nem vett észre, el van foglalva új játékszerével. Amint a közelébe érsz, el is találod a katanáddal, és mélyen belevágsz a Gilianba,aki szörnyű üvöltést hallat. Ahelyett,hogy elengedné Sasamurát,még szorosabban kezdi el markolászni,akinek ettől az arca lilára vált. A lidérc sebei füstölögni kezdenek az égési sérülésektől,és dühösen csapkodni kezd az irányodba,mire végre kiszúr. Ekkor egy cerot próbál meg feléd lőni. Ez a Gilian nem valami ügyes,látszik,hogy sokkal gyengébb két társánál,hiszen míg csapkod, bal karja beletéved a kardodba,ami így szépen le is esik,szinte magától. Ez aztán könnyen ment! Lehet,hogy rád mosolygott a szerencse. A lidérc ismét üvölt,és elvéti a cerot,így ki sem kell nagyon kerülnöd. Viszont rád támad, még mindig Sasamurát szorongatva.Miért kell neki ennyire a lány? Még ha fel is akarná falni,azért nem érne meg ennyit. Most nem a karjával támad,hanem cerok tömegét zúdítja rád. Alig van mozgástered,hogy kikerüld őket,mert minden irányból lövi őket,szinte folyamatosan.A másik két Gilian végre észrevették,hogy még élsz,és utánad indultak.Siess,fogy az időd! Valamit cselekedned kell!*
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue405/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue40/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Jún. 06, 2013 9:11 am

Na most ez a lidérc nagyon meg fogja bánni. Sasamura megmentését tettem legelső pontnak, és ezt fogom tenni, akár meghalok, akár nem. Megnöveltem Lángkardom erejét, majd a cerok elől shunpozva a menos utolsó csuklója felé haladok. Megpróbálok egy szép kis cselle. Megpróbálom elérni, hogy az idióta saját karját cerozza le, vagy ha ez nem megy, akkor kardommal megpróbálom megszabadítani ettől a kezétől is. Mivel az előbb sima ügy volt, így most sem okozhat gondot.

______________________________________________________________________________
Démonláng Sárkány fenntartása: - 1 reitsu
Lángkard: - 30 reitsu
reitstum: 289-30-1=258 reitsu
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Jún. 06, 2013 11:25 am

*Elkötelezted,hogy először a lányt mented meg,és csak utána foglalkozol a másik két Giliannal. Úgy okoskodsz,hogy ez a szerencsétlen lidérc majd levágja valahogy a saját kezét,vagy lecerozza. Hát igen...Szép kis gondolat. Csakhogy azt nem vetted számításba, hogy a lidérceknek van regenerációs képességük is! Ennek a lidércnek is szépen elkezdett visszanőni a másik karja. Újabb cero-sorozatot lő rád,gondosan ügyelve,hogy ne magát találja el. A keze lassan visszanő,Sasamura viszont már szinte magánál van.Kezdi felmérni a helyzetet,és nem nagyon tetszik neki,amit tapasztal.Az oldalához kap,és észreveszi,hogy eltűnt a katanája. Szitkozódni kezd, és mágiával próbál kiszabadulni,ami láthatóan nem sikerül neki. Talán,ha meglelnéd a kardját...több esélye lenne kiszabadítania magát. Viszont a kard egyenlőre nincs sehol.Addig is ki kell kerülgetned a lidérceket,és megkeresni a kardot,amilyen gyorsan csak lehet. A Gilian próbálja összeroppantani Sasamurat,vagy megenni,de a lány kitart,és ellenáll. A támadásaid nem jöttek be,a lidérc még szabad lábon van. Lábon...
A másik kettő is már majdnem beért titeket,és már töltik is a cerojukat.*

/ötletet adtam/
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue405/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (405/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue40/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (40/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 9:04 am

Sajnos a kiszabadítás nem járt sikerrel, de legalább Sasamura felébredt. Rögtön kardja után kezdtem el keresgélni, így rögvest a talajra ereszkedek. 100% hogy a Menos lába tájékán lesz, és ha nem látom, hát megszurkálom kicsit a Gilian lábát. Lángkardomat még nem kapcsoltam ki, ezért reitsum elkezdett fogyatkozni. Nem növeltem azonban tovább erőmet, mivel túl gyorsan kifulladnék akkor. Ha megtalálom a kardját szaladok is vissza vele Sasamurához.

______________________________________________________________________________
Démonláng Sárkány fenntartása: - 1 reitsu
Lángkard: - 30 reitsu
reitstum: 258-30-1=226 reitsu
Vissza az elejére Go down
http://souleater-rpg.hungarianforum.net/
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 6 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 12:02 pm

/ Elnézést a kis kihagyásomért,de nekem is kell szünet.Very Happy /

*A Gilianok elleni harc egyre elkeseredettebb. Bármit is próbálsz,az nem jön össze. Ha támadsz,szinte meg sem rezzennek. Ugyan Sasamura felébredt,ettől még nincs túl nagy segítségedre. Nincs meg a kardja,így Ő is tehetetlen. Hiába keresed,nem találod. Viszont nem adod fel,és bátran küzdesz ellenük. Ez dicséretes,ám hiábavaló. Nem tudod felvenni a harcot 3 Giliannal,mert még a hátadat se tudod rendesen védeni. A lidércek körbevettek,nincs menekvés. Nem tudsz egyszerre mindháromra figyelni,ezért az egyik végigszántja a hátad a karmaival,amitől vér záporozik mindenfelé. Hirtelen lebénulsz a döbbenettől és a kimerültségtől,és térdre rogysz. Kiül rád a kétségbeesés,és a félelem is megmutatkozik rajtad. Mintha akkor ismerted volna be,hogy a kezdetektől nem volt hangyányi esélyed sem. De hát Sasamura megmondta,hogy valószínű mindketten rajtavesztek,és ennek tudatában döntöttél úgy,hogy vállalod. Most már csak a szerencsén múlik,hogy mi lesz a sorsotok. Nem sok időd marad gondolkozni,mivel ekkor hirtelen üvöltést hallhatsz. Az egyik Gilianét. Ha felpillantasz,akkor annyit vehetsz észre,hogy két ember suhan a levegőben,kardjaikkal precízen célozván vágják le egymás után a 3 Giliant. Szinte egy csapásból végeznek velük. Vajon mennyire lehetnek erősek?-fordulhat meg a fejedben. Hiszen fél perc alatt kiirtották az ellenséget,míg te nem bírtál velük. Óvatosnak kell lenned minden eetre.nem tudni,hogy barátok-e vagy ellenségek? Azt viszont észreveszed,hogy a kisebbik ember,talán egy nő,levágja a Sasamurát fogva tartó lidércet,megmentve Őt ezzel. A másik,feltehetőleg férfi pedig hozzád siet,hogy megbizonyosodjon róla,hogy még élsz. Ekkor jobban szemügyre veheted: a férfi magas,rövid barna haja van és zöld szeme. Arcán felsőbbrendű kifejezés ül,mintha te lennél a kis bogár,akit épp most mentett ki egy pohár vízből. Különös ruhát visel,nem olyat,mint amit a szokásos arrancarok viselnek. Viszont csakis az lehet! Ugyanis a mellkasánál egy lyuk tátong,fején pedig egy kis maszkdarab látható. Szóval biztos,hogy arrancar. A férfi kezet nyújt neked,amit el is fogadhatsz,meg nem is. Ha elfogadod,akkor segít talpra állnod, ha nem,akkor felhúzza a szemöldökét,és megvárja míg felkelsz egyedül. Eközben érezheted és láthatod is,hogy a férfi körül sötét,feketére emlékeztető reiatsu kering,és teljesen átjárja a testét. Talán a reiatsuját használta pajzsként a harcban? Közben biccent a lánynak,hogy mehetnek. A lány hátán ott pihen Sasmura,teljesen ki van merülve. Jóllehet,hogy a szintén arrancar lány sokkal kisebb,mint Sasamura.mégis simán cipeli,olyan könnyedén, mintha nem is lenne semmi vagy senki a hátán. Mindketten elindulnak,a fárfi közbe a kezével int neked,hogy indulj el te is. Ha elindulsz,akkor Ő mögötted megy tovább,míg a lány mutatja az utat neked.Ha ellenállsz,akkor rád szegezi kardját és megvágja a karodat. Nem ejt nagy sebet,csak épp akkorát,hogy érzékeld: Ő itt a főnök,és te teszed,amit mond. Elég sokáig kutyagoltok,már eléggé ki lehetsz fáradva,de legalább éltek. Nem éritek el még az úti célotokat, legalábbis erre következtetsz,mivel ugyan úgy a semmi közepén álltok, mikor a lány hirtelen megáll,és feléd fordul. Most jobban szemügyre veheted: egy fejjel kisebb,mint a társa.Hosszú,derékig érő,vörös haja van.Valamint szintén egy lyuk a mellkasban,és maszkdarab a fejen. Körülötte rózsaszín reiatsu kering. Ezek ketten valószínű testvérek. Ami még feltűnhet,hogy mindkettőjüknek van egy tetoválásuk. Talán emiatt gondolhatod így. Ám semmi sem biztos ebben a világban. A lány megszólal komoly,és eléggé mély ugyanakkor nőies hangon.*
-Mit kerestek itt?Kik vagytok,mi a nevetek?*ennyit szól,és kíváncsian fürkész szürke szemeivel. Míg nem válaszolsz neki,addig állja a pillantásod,és nem megy tovább. Meg akar róla bizonyosodni,hogy nem vagytok arrancar vadász betolakodók. Ha úgy dönt majd,hogy bízhat bennetek,akkor továbbmegy. De addig nem. Jobb,ha válaszolsz neki,még mielőtt a mögötted álló férfi elvágja a torkodat és itt hagy titeket elpusztulni Hueco Mundoban.*

/Itt egy kép a két arrancarról: http://kepfeltoltes.hu/view/130708/arrancar_oc___thanatos_and_nanami_by_myanghime-d5r21b7_www.kepfeltoltes.hu_.png /
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sivatag - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sivatag
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Hueco Mundo :: Végtelen Sivatag-
Ugrás: