Bleach Szerepjáték (FRPG)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sivatag

Go down 
+9
Tsubaki Iria
Hanashita Onitsura
Ulquiorra Schiffer
Kobusi
William Wandern
Higoshi Aya - Takayuki
Hirako Shinji
Anvar Szaba
Zaraki Kenpachi
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Anvar Szaba

Anvar Szaba


Hozzászólások száma : 21
Regisztrált : 2010. Jun. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue265/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (265/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 8:01 pm

*Anvarnak ekkor támadt egy ötlete ami halvány reményt nyújthat neki. Ekkor karjába energiát energiát kezdett gyűjteni mintha lőni készülne de nem. Kardjában hagyta a felgyülemlett energiát és így kezdete el ütésekkel sorozni a lidércet.* "Remélem megdöglessz."
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji


Hozzászólások száma : 174
Kor : 31
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue10000/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 8:09 pm

*A vágások nyomán több helyen felnyílik a bőre, de szinte egyből visszaregenerálódik, bár egyre lassabban és több helyen felnyílik a páncél, és máár csak a normál bőr marad a helyén.*
áááá*Üvölt fel fájdalmában, majd magzatpozícióba helyezkedik, hogy védje magát.*
Vissza az elejére Go down
Anvar Szaba

Anvar Szaba


Hozzászólások száma : 21
Regisztrált : 2010. Jun. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue265/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (265/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 8:13 pm

-Kinek lesz fájdalmas halála...- *Hangja mély és erőteljes volt szinte rémisztő.* "Sajnos el kell vinnem úgyhogy harcképtelenné kell tennem."*És azzal most már csak a lábait kezdte el ütni kardjával és még egy barat is rálőtt hogy ne törjön meg a hollow pozíciója.*
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji


Hozzászólások száma : 174
Kor : 31
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue10000/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 8:20 pm

*Egy egésztestes cero robban ki a rinocérosz testéből, de ez már csak olyan végfájdalom mert utána rögtön összedől. A csorda kisebb tagja ezt meglátva szétszélednek.*
Vissza az elejére Go down
Anvar Szaba

Anvar Szaba


Hozzászólások száma : 21
Regisztrált : 2010. Jun. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue265/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (265/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 8:42 pm

"na most vigyük is" *Azzal felkapta a hátára a rinocéroszt és elindult vissza Aizenhez .*
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Kalandmester
Hirako Shinji


Hozzászólások száma : 174
Kor : 31
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue10000/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (10000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue3000/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (3000/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 8:43 pm

//kaland vége +10 reiatsu +6 elosztható pont//
Vissza az elejére Go down
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek
Higoshi Aya - Takayuki


Hozzászólások száma : 86
Kor : 30
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue160/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 7:35 pm

/6ó futás után megérkeztünk a Sivatagba.*Szerintem nem is volt olyan fárasztó habár lehet, hogy csak az edzés hatót ennyire. Trafikara rá nézzek és rajta se láttok fáradságot így megindulunk a cél felé.*
Ahogy sétáltunk sok mindent láttunk. Mint például homokot, homokot és homokot.
*Több órás gyalogolás után még mindig nem értünk célba. Már elégé elfáradtam, Trafis úgy nézz ki. A kezemet a levegőbe ütöm és megkérem Densetsu-t, hogy cseréljünk helyet. A hely csere megtörtént majd miután elmagyaráztam mindent densetsunak otthagytam a többieket.*
Vissza az elejére Go down
Zaraki Kenpachi
Admin
Zaraki Kenpachi


Hozzászólások száma : 941
Regisztrált : 2008. Aug. 14.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue14000/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (14000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 8:57 pm

//CSak egyet mondj meg kérlek: mily módon voltál képes a FÖldről Huece Muendoba kerülni? Very Happy//
Vissza az elejére Go down
http://bleach-frpg.webmmorpg.net
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue285/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 7:47 pm

*Már egy ideje úton vagyunk Kobusival a behatolók után kutatva.*
-Érzed őket a közelben? Lehet hogy csak én nem vagyok képes megérezni az ő szellemi energiájukat. Pedig eddig még jól ment az ilyesmi. De hátha te jobb vagy ebben.
*Mondtam neki miközben továbbszeltem a sivatagot. De közben továbbra is csak azon járt az eszem hogy neki miféle képessége is lehet a valódi alakjában.*
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 8:21 pm

Már egy ideje kutyagolunk a süppedező sivatagban. William kérdésére csupán megrázom a fejem. Egy pillantást vetek rá.
~Hm... ha kiadom magam Shinigaminak, segítek nekik legyőzni őt. Majd hátulról velük is végezhetek...
Kalandoztak el gondolataim a lehetőségeket latolgatva.
~Vagy csak simán elvégezzük a feladatot, és jól van.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue285/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 8:33 pm

-Ők sem mehetnek örökké. Valahol úgy is tábort kellesz verniük hogy kipihenjék magukat. Talán még szerencsénk is lenne hogyha így csípnénk el őket...
*Kérdeztem tőle miközben láttam hogy már gondolatban valahol egészen máshol jár. De még miatta sem okozhatok csalódást Aizennek hiszem most adott nekem egy nagyobb küldetést és számot is. Szóval csak tovább gyalogolok.*
-Látom nem vagy beszédes kedvedben. De elvégre ha a jövőben is társak leszünk akkor valamennyire csak ismernünk kell egymás erejét vagy ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 8:57 pm

Gondolat menetemből William újabb monológja zökkentett ki.
-Bocs, elbambultam. Nem tudom ismered e a mondást. Enged közel a barátaid, de az ellenségeid még közelebb. Úgy, hogy Addig örülj amíg nem mondok semmit. Razz
Mondom kissé gyerekesen. Kissé gyanús mosollyal arcom szélén haladtam tovább.
-Pam pabam pabam pam bam.
Kezdtem el dúdolászni félhangosan.
( Szerintem innentől várjuk meg Ulki' Bá-t, vagy valakit. Persze ha akarsz 1 et még írhatsz. Smile )
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 19, 2011 1:04 pm

A menetelés folytatódik, de nem sokáig. Hangokra lesztek figyelmesek. A reiatsu is megjelenik. Két shinigami veszekszik egy bucka mögött.
- Te nem normális. Mondtam hogy ne kövessük azt a szerencsétlent, de te nem hallgatsz soha rám!
- Ne bajlódj már. Miért követtél akkor? Úgy se lehet semmi bajunk.
- Nem lehet? Megzakantál? Észlény.
Úgy látszik még nem vettek észre titeket, vagy az is lehet, hogy nem is vesznek titeket figyelembe. Az ordibálásuk igen hangosnak bizonyosodik. A lidércek simán halhatták, de lehet hogy más is.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue285/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 19, 2011 7:41 pm

-Tényleg nehéz bármit is kiszedni belőled és ez jó.
*Majd megállok amikor megérzem a halálistenek lélekenergiáját. Én is csak a kezemmel intek Kobusinak hogy álljon meg.*
~Lehet hogy nagyon tájékozatlanok erről a helyről, de azért nem kellene lebecsülnöm az erejüket. Szóval a legjobb lesz ha várunk egy kicsit.
-Várjunk egy kicsit a támadással de tartsuk őket szemmel. Addig ha van valami ötleted mond el de igyekezzünk feltűnés mentesen követni őket.
*Mondtam neki úgy hogy a halálistenek biztos ne hallják meg.*
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 19, 2011 10:10 pm

William megjegyzését csak halványan megmosolyogtam. Nem sokkal később két shinigami jelenléte és hangja zavar meg bennünket.
~Helyben vagyunk.
nyugodtan végig hallgatom csapattársam ötletét. Azonban miután felmértem a terepet két egyéb ötlet is eszembe jutott.
-Vagy támadjuk meg őket a dombról és akkor helyzeti előnyünk lesz, vagy ássuk be magunkat a homokba... Ez utóbbi időigényes és hülyeség. Szóval... Én előbbire szavazok. Továbbá amíg egymással vannak elfoglalva. Meglephetjük őket egy egy gyors, majd lassabb támadással.
Kicsit várok, hogy megeméssze.
-Mehetünk?
Amennyiben belegyezett felsietünk a dombra, én 2 baraval zavarom meg őket közben másik kézben egy Cero-t készítek elő amivel megpróbálok gyors véget vetni a két vélhetőleg meglepett shinigaminak. Akadékoskodás esetén meghallgatom és eldöntjük mi legyen.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue285/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 7:01 pm

-Rendben... De ketten csináljuk és semmi magán akció. Nem kockáztathatjuk a küldetés sikerét. Másrészt pedig még az erejüket és a képességük határait sem ismerjük. Szóval jobb lesz ha együtt csináljuk.
*Majd Elkezdtem Kobusit követni fel a dombra amit kiszemelt a pontnak ahonnan támadunk. Közben végig a támadóinkat analizálgattam.*
~Lehet hogy csak megfontolatlanok vagy túlbecsülik az erejüket hogy ekkora zajt csapnak egy ilyen helyen. De az is lehet hogy nem félnek vagy csak nem rendelkeznek megfelelő információkkal erről a helyről. Lehet azt hiszik hogy itt ilyen lidércek vannak amik a lelkeket zabálják. Mint amilyen valaha én is voltam. Minden estre nem szabad őket alábecsülnöm.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 7:30 pm

A két halálisten továbbra is veszekszik, majd abbahagyják.
- Tudod mit? Menjünk inkább tovább.
- Egyetértek veled tesó. Menjünk.
Mondja a másik, majd megindulnak. Az egyik személy kardjának tokjából víz csöpög a sivatag homokára, de nem párolog el. A másik vigyorogva nézi társát sétálás közben.
- Mit vigyorogsz?
- Nem tudom. Csak olyan vicces téged este egy sivatagban sétálva látni.
- Csodás. Ne fárassz már.
Csevegnek az utuk a buckával ellentétes irányba vezet.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 20, 2011 9:28 pm

A dombon leguggolok és félfüllel figyelem a jövevényeket és csapattársamat.
-Az erejüket csak harc közben deríthetjük ki. Szóval kell egy csali, vagy hátulról lerohanjuk őket.
Kicsit csöndben maradok. kiszúrom a furcsa folyadékot ami az egyik tokjából csöppent le.
~Folyadék... ez előnyömre válhat...
Eközben elindulnak és tőlünk távolodnak.
-Javaslom, hogy most támadjunk. Enyém a jobboldali.
Közben rá is mutatok arra amelyik kardjából víz csöppent le.
-Kész vagy?
Lassan elkezdek egy Cero-t izzítani a markomba.
-Ha igen akkor 3-ra tűz.
Elszámolok 3-ig majd tűzet nyitok a kiszemelt áldozatra. Végül Kardomhoz kapok és fürkészem túl élte e.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 9:13 am

A shinigamik észre sem vették a támadókat. kobusi hamar ellövi ceroját, ami célba is talál. A célpont hasán lyuk keletkezik, majd összeseik. Gyors halált halt úgy látszik. A másik hamar reagál a történtekre. Ha bár a látvány lesokkolja, mégsem felejtkezik meg ellenségeiről. Hamar meg is fordul, eközben a kardját is előrántja.
- Mutass világosságot! Ezotéria!
A halálisten kardja új alakokat ölt. Kardja egy igen érdekes és az arranvarok által még nem ismert szerkezet kinézetét veszi fel. Ezt a hatalmas szerkezetet a két vállán viseli, melyek egy bizonyos ponton összekapcsolódnak. Feltehetően messzi távú fegyvernek néz ki. Nem is habozik. Fegyvere tölteni kezd, közben ő shunpok sorozatával próbál időt nyerni. Arcán magasba szökellő düh látszódik. Nem nagyon őrül a fejleményeknek. Szemmel láthatólag nem tudja mik vagytok, de azt tudja, hogy nem barátok.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue285/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 3:57 pm

-Nos akkor azt ajánlom hogy várjunk egy kicsit. Hagy mutassa meg mire képes, látni akarom az igazi erejét. De ha nem bírsz várni nyugodtan végezz vele Kobusi.
*Mondtam miközben a tovább szemléltem a halálisten átváltozását. Nem is gondoltam volna hogy egyáltalán egy ilyen szintre is képes. De felkeltette az érdeklődésemet amikor átváltozott és kíváncsi voltam hogy mire is képes valójában. Elvégre a harcokat élvezni is kell. És ha ő is megtesz mindent akkor ez menni is fog.*
-Nos mi legyen te döntesz Kobusi.
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 5:24 pm

Nem számítottam rá, hogy sikerrel végzek az ellenfelemmel. Belépek William mögé és Cero-t gyűjtök a teste takarásában.
~Így is jó.
-Ahogy jól esik, én viszont nem akarom megvárni.
Mondtam, kicsit kivártam, míg ellenfelünk közelebb ér majd eltűnök William mellől és a lukas hasúnál kötök ki.
~Ez a William vagy nagyon erős, vagy nagyon hülye...
Lenézek az áldozatomra, és a fejére engedem a Cero-t és lehegesztem a fejét a helyéről.
~Így ni...
Ezek után figyelmem a maradék, egy ellenfélre terelődik.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 7:57 pm

A támadás, vagy provokálás sikerrel végződik, viszont a halálisten is felfigyel. Hangos ordítással jelzi fájdalmát, majd elsüti fegyverét Kobisi ellen. A lövedék hosszú és rendkívül gyors sugár, ami Kobusi felé tart. Igaz az arrancar elég gyors ahhoz hogy kitérjen, de a lövedék becsapódása nagy löketet ad. Hullámokban söpör végig a terepen, ami még a homokdűnét is megsemmisíti amin William áll. Erőteljes és egyben nagy térítés. Ennek a lövedéknek viszont még a Shinigami is áldozatul esik aminek hatására a shikai visszaalakul. Az ellenfél a jobb lábánál súlyos sérülést szenved ügyetlenségének köszönhetően, viszont ezt nem érdekli. Erőteljesen rohan ellenfeleihez, hogy levágja azokat. Kardját magasba emeli, majd egy suhintást végez.
Vissza az elejére Go down
William Wandern

William Wandern


Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue285/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (285/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue0/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 8:27 pm

*A dűne megsemmisülése következtében hátraesek és egy kicsit távolabb a lökéshullám következtében. De ahogy észhez tértem egyből lábra álltam. és Kobusira néztem hogy ő is egyeben van e? Közben pedig végig a halálistent néztem akinek a kardja immáron csak újra egy egyszerű kard volt.*
-Szép kis erőd van. De kár hogy csak eddig tartott. De lássuk így is megállod e a helyed. Legyen tisztséges harc. Te ellenem és a társam nem avatkozik bele.
*Majd egy gyors Sonido-val előtte termek és a kardomat villámgyorsan kihúzva a tokjából kitartom az ütés irányába hogy megvédjen az ütéstől.*
Vissza az elejére Go down
Kobusi

Kobusi


Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 21, 2011 9:25 pm

~Ez így nem lesz jó...
Sietősebbre veszem és menekülök ám egyensúlyomból a lökéshullám kitaszít. Bucskázok párszor a homokban. Gyorsan felkelek és bizsergő lábfejemre pillantok. Egy kicsit megkapta a támadás.
~Nem vészes...
Az elülő porban William hangját hallom. Végül mindkettejük külseje kibontakozik az elülő porban.
~Tisztesség, jó vicc.
Figyelmem William mellkasára terelődik. Meg is találom amit keresek. A luk a mellkasán. Lassan előhúzom kardomat és várok. Kicsit közelebb lépkedek a csatározás helyszínéhez. Kivárok egy megfelelő pillanatot a támadásra. Amikor elég közel vannak egymáshoz és egymásnak feszülnek. Amikor lényegében egy helyben állnak közel egymáshoz. Sonidoval William mögé kerülök és átszúrva a mellkasán lévő lukon megpróbálom ledöfni az ellenfelet. Másik kezemmel átnyúlok a válla fölött és egy baraval próbálom meg eltalálni. Amennyiben ilyen lehetőség nem adódik, más terven kezdek el gondolkodni.
Vissza az elejére Go down
Ulquiorra Schiffer

Ulquiorra Schiffer


Hozzászólások száma : 737
Kor : 30
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue5000/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (5000/50000)
Démonmágia:
Sivatag - Page 2 Left_bar_bleue5/50000Sivatag - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/50000)

Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 6:57 am

A shinigami teljes erejét beleadva sújt le, viszont William ezt könnyedén hárítja. Ez egy kiváló lehetőségnek látszik Kobusi számára. A halálisten mintha erőt próbálna nyerni miközben úgymond az arrancaron pihen, de nem sokáig, mivel a másik arrancar is akcióba lép. Társa mögé kerül, majd egy jól irányzott döfést hajt végre annak lyukán keresztül, ezek után Barava-val támadja le ellenfelét. A támadás jól sikerült. A lövedék az ellenfél fejét találja el, aminek hatására az hátrább száll, majd elesik. Kimerültnek tűnik. Nagy levegőket vesz. Erőteljesen zihál, mintha nem kapna levegőt. Erőteljesen szenved, közben testvére maradványait nézi. A szeméből könnycseppek esnek le, míg a kezét társa felé emeli. Elég szomorú látvány lehet egy gyengébb személyiségnek. Halkan egy szót próbál kinyögni.
- Ta... shi... ma.
Hangja elgyengülő, szomorkás. Kezét ezek után összeszorítja, majd megpróbál felkelni. Egy pillantás alatt reiatsuja visszanyeri eredeti állapotát és felkel. Szeme kéken izzik. Kardját megemeli. A reiatsu körüljárja és burkot képez körülötte. Arcán bosszúvágy ég.
- Tashima!
Ordít fel ismét, majd ellenfele felé tartja kardjának pengéjét, amiből az előző lövedékhez hasonló dolgot bocsájt ki.
- Pusztuljatok!
Ordít fel. hangja még mindig dühös, de gyengülést mutat. Sebéből újra megered a vér. Vajon a lövedék célba talál?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sivatag   Sivatag - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sivatag
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bleach Szerepjáték (FRPG) :: Hueco Mundo :: Végtelen Sivatag-
Ugrás: